نمایشگاه ساختمان اهواز 98

4 سال پیش1424بازدید0دیدگاه5امتیاز (1 رای)
نمایشگاه ساختمان اهواز 98

برگزاری نمایشگاه ساختمان خوزستان 98

زمان برگزاری: 23-20 آذرماه 98

مکان برگزاری: محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان

نوزدهمین دوره نمایشگاه ساختمان خوزستان در تاریخ 20 آذر لغایت 23 آذر ماه از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار خواهد شد. پیش از این دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان در اهواز با استقبال 220 واحد و شرکت ها و شخصیت های ملی و بین المللی در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار گردید. در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان اهواز که در آذر ماه سال جاری افتتاح می شود 300 شرکت از استان های خوزستان؛ تهران، کرمانشاه؛ مرکزی، فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، یزد و سایر استان ها حضور داشته و استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل آورده اند.

نمایشگاه صنعت ساختمان اهوازهدف از برگزاری این دوره از نمایشگاه آشنایی شرکت کنندگان با تولیدکننده های جدید و محصولات و تجهیزات ساختمانی است. با توجه به اهمیت و تاکید نمایشگاه صنعت ساختمان بر تولید داخلی به نظر می رسد استقبال خوبی از این دوره نمایشگاه به عمل آید. مهم ترین دغدغه مشارکت کنندگان را می توان استفاده از مصالح، ابزار و طرح هایی دانست که بیشترین باروری اقتصادی را به دنبال داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ؛ دین و اقلیم کشور باشد.

این گونه نمایشگاه ها موجب ایجاد فضای رقابتی بین شرکت کنندگان گردیده و تولیدکنندگان را به افزایش کیفیت محصولات و استفاده از تکنولوژی روز دنیا ترغیب می نماید.

زمان برگزاری نمایشگاه ساختمان اهواز 98

20-23 آذر ماه 98 از ساعت 22-16

مکان برگزاری نمایشگاه ساختمان اهواز

محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان

از شرکت کنندگان این دوره از نمایشگاه ساختمان اهواز 98 خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد