شرکت تعاونی فولاد علویجه

11 ماه پیش2617بازدید0دیدگاه3.7امتیاز (3 رای)
شرکت تعاونی فولاد علویجه

تعاونی فولاد علویجه تولید کننده لوله و پروفیل در شهر اصفهان

کارخانه تعاونی فولاد علویجه در سال 1374 در شهر اصفهان، شهرک صنعتی علویجه مورد بهره برداری قرار گرفت. فاز اول این کارخانه با هدف تولید 12 هزار تن پروفیل باز و با ایجاد 30 فرصت شغلی راه اندازی شد. فاز دوم این شرکت با نصب ماشین آلات جدید، ایجاد اشتغال برای 60 نفر و تولید انواع لوله و پروفیل و قوطی های مستطیل و مربع راه اندازی گردید و ظرفیت تولید خود را به 42 تن در سال جهت مصارف ساختمانی و صنعتی در سال 1377 رساند.

در سال 1385 فاز سوم این شرکت برای تولید محصولات پروفیلی تا ظرفیت 200 هزار تن در سال تاسیس گردید. تعداد پرسنل نیز به 165 نفر افزایش یافت و در سه شیفت کاری مشغول به کار شدند. علاوه بر این در سال 1389 این شرکت یک خط تولید لوله و پروفیل پیشرفته ایتالیایی به منظور تولید لوله و قوطی های مبلی و صنایع فلزی را خریداری نمود که در سال 1391 مورد بهره برداری قرار گرفت. همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

در همان سال نیز دو خط پروفیل Z و فلزی خریداری، نصب و راه اندازی گردید. تا پایان سال 1392 این شرکت تولیدی سه خط نوار بری و دو خط لوله و پروفیل را به خطوط تولیدی خود اضافه نمود و تعداد پرسنل خود را به 200 نفر رساند. مدیر عامل فعلی این شرکت آقای امراله زمانی علویجه است.

فولاد علویجه زیر نظر تعاونی های تولیدی وزارت تعاون فعالیت خود را آغاز و ادامه می دهد. محصولات این شرکت شامل انواع لوله های صنعتی، قوطی های مستطیلی، قوطی های مربعی، پروفیل در و پنجره و پروفیل باز است. این شرکت توانسته گواهینامه های ISO 9001: 2008 و ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001: 2007 را به ترتیب در زمینه مدیریت کیفیت و در راستای مدیریت محیط زیست از شرکت MIC انگلستان دریافت نماید. همچنین توانسته گواهینامه تائید محصول از CE اروپا را نیز اخذ نماید.

کارخانه علویجه با تلاش شبانه روزی کارکنان و مدیران مجرب خود توانسته علاوه بر تامین بازارهای داخلی، بازارهای خارجی را نیز تامین نماید. برای مشاهده قیمت روز پروفیل علویجه به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

معرفی افتخارات شرکت تعاونی فولاد علویجه

در راستای تلاش پرسنل مجرب و خلاق، این شرکت در سال 1381 در سومین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی بخش تعاونی لوح تقدیر را از آن خود نموده است. بعلاوه توانسته گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را در سال 1391 دریافت نماید و در همان سال نیز شرکت جایزه ملی تعالی حرفه ای تعاونی را اخذ نمود.

فولاد علویجه پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای تولید انواع پروفیل را دارا می باشد. این مجتمع در سال 1392 از سوی کنفرانس مدیریت و برنامه ریزی و توسعه تعاونی ها تندیس طلایی را دریافت کرد. همچنین در سال 1391 موفق به دریافت جایزه ملی تعاونی مدیریت و لوح تقدیر شفافیت عملکرد از سوی بانک مرکزی ایران شد. وزارت تعاون نیز در سال 1388 لوح تقدیری را به پاس تلاش اعضای محترم این تعاونی به آنها تقدیم نمود. در دومین اجلاس اکوایت نیز به پاس تلاش این شرکت در ایجاد خودکفایی در تولید محصولات پروفیلی در منطقه، لوح تقدیری اعطا گردید.

تعاونی علویجه

معرفی محصولات و تولیدات شرکت تعاونی فولاد علویجه

محصولات تولیدی علویجه شامل قوطی های مربعی، لوله های صنعتی، قوطی های مستطیل، پروفیل در و پنجره و پروفیل باز است. در ادامه به معرفی جزئیات هر یک از این محصولات خواهیم پرداخت.

  • قوطی مربعی

قوطی های مربعی شرکت تعاونی فولاد علویجه در ابعاد 20*20 تا 90*90 و در ضخامت های زیر یک تا چهار میلیمتر است. قوطی های مربعی در مقاطع کوچک برای ساخت در و پنجره منازل، کنار راه پله، نرده کشی اطراف دیوار کارخانجات، نرده پیاده رو و خیابان ها کاربرد دارند.

  • قوطی مستطیلی

قوطی های مستطیلی در سایزهای 20*10 تا 40*100 و در ضخامت های 1 تا 4 میلیمتر تهیه و تولید می گردند. قوطی های مستطیلی در مقاطع بزرگ به نام قوطی های ستونی موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان دارند و در ساختن ستون و اسکلت های فلزی کاربرد دارند. بعلاوه از این پروفیل ها می توان در ساخت شاسی تریلر و نفت کش ها استفاده کرد. ورق مورد استفاده برای تولید این گونه قوطی ها دارای ترکیبات خاصی بوده و شامل سیلیس با 0.35، کربن با 0.3 تا 0.1، گوگرد 0.04، فسفر 0.04، منگنز 0.5 می باشد.

  • چهارچوب فلزی

در این شرکت سه نوع چهار چوب 1-86 فرانسوی و طرح مکزیکی از ضخامت 5/1 تا 5/2 میلیمترو انواع Z از سایز 160 تا 180 میلیمتر و در ضخامت 5/2 تا 4 میلیمتر تولید می گردد.

  • لوله صنعتی و داربستی

لوله داربستی تولیدی این شرکت در سایز 20 تا 114 میلیمتر و در ضخامت 5/1 تا 4 میلیمتر است. لوله صنعتی از نوع لوله های درزدار است که ضخامت بیشتری نسبت به سایر لوله ها دارد. لوله صنعتی در صنایع ساختمانی، سازه های فلزی سبک و سنگین و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.

  • قوطی شش ضلعی

قوطی شش ضلعی تولیدی این شرکت در سایز 20*20 می باشد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد