5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت امین نوید سپاهان

شرکت امین نوید سپاهان با مدیریت مرتضی علینقیان در سال 1377 تاسیس گردید و هم اکنون یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع قوطی، پروفیل و لوله فولادی می باشد. این کارخانه در استان اصفهان، شهرستان نجف آباد، شهر شهرک صنعتی علویجه واقع گردیده و در حال حاضر به تولید انواع لوله و پروفیل فولادی مشغول می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : امین نوید سپاهان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات امین نوید سپاهان

لوله فولادی: لوله های فولادی در انواع درزدار و بدون درز تولید و روانه بازار مصرف می شوند. از مزایای لوله های فولادی شرکت امین نوید سپاهان می توان به مقاومت کششی بالا، مقاومت فشاری بالا، گستردگی سیستم های محافظت در برابر خوردگی، امکان تولید وسیع با قطر و ضخامت مختلف، افزایش تداوم با اتصالات جوشی اشاره کرد. با این حال این لوله ها دارای معایبی اعم از امکان خوردگی خارجی، امکان فرآیند الکترولیز بوده و فرآیند اتصال دادن آن ها نیازمند جوشکار ماهر می باشد. لوله های فولادی را می توان رایج ترین و متداول ترین لوله های مورد استفاده در صنعت به شمار آورد. این لوله ها به دلیل داشتن ضخامت و سایزهای مختلف در صنایع پزشکی، حمل و نقل و خودروسازی، لوازم خانگی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت لوله امین نوید سپاهان با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره 03135155 تماس حاصل فرمایید.

امین نوید سپاهان

پروفیل فولادی: پروفیل های فولادی از مهم ترین مقاطع ساخت و ساز به شمار می روند. از جمله کاربردهای پروفیل ها می توان به صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، پوشش سقف سوله ها، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی و ساخت کرکره های مغازه اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت پروفیل امین نوید سپاهان با کارشناسان مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

آدرس شرکت امین نوید سپاهان

اصفهان، شهرستان نجف آباد، شهر شهرک صنعتی علویجه

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0