0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

گزارش برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان آمل

زمان برگزاری: 14-11 آبان ماه 98

مکان برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل

هفتمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان آمل از تاریخ 11 تا 14 آبان ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برگزار گردید. افتتاحیه این رویداد 4 روزه در تاریخ 11 آبان ماه با حضور آقای مهندس سلیمانی رئیس سازمان نظام مهندسی آمل به همراه هیئت رئیسه محترم در مکانی به مساحت 2 هزار متر مربع در مرکز نمایشگاه های تخصصی آمل به نشانی خیابان چاکسر، اندیشه 4 برپا شد. فعالان و تولیدکنندگان بخش های مختلف صنعت اعم از سنگ، کاشی، سرامیک، تاسیسات، در و پنجره، سقف کاذب، دیوارپوش و دکوراسیون داخلی محصولات و خدمات خود را در این دوره به نمایش گذاشتند تا علاوه بر رقابت با یکدیگر، با نمایندگی محصولات خارجی نیز آشنا شده و در راستای افزایش کیفیت محصولات خود تلاش نمایند.

نمایشگاه ساختمان آمل

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

در این نمایشگاه، جمع کثیری از مهندسین، انبوه سازان، نظام مهندسی استان مازندران و همچنین صنف آهن فروشان شهرستان از غرفه های مختلف بازدید به عمل آوردند. نمایندگان کارخانجات به تشریح کیفیت محصولات تولیدی و استاندارد ساختمانی و همچنین بررسی خواص مکانیکی آن ها پرداختند. نمایشگاه صنعت ساختمان آمل که یکی از مهم ترین نمایشگاه های صنعت ساختمان در استان مازنداران به حساب می آید از سال 92 آغاز به کار نموده و هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. این دوره از نمایشگاه به دلیل حضور مستقیم انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل با استقبال زیادی روبرو گشت زیرا فعالان این حوزه بدون واسطه و به صورت مستقیم محصولات تولیدی خود را در معرض عموم قرار دادند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اختتامیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان آمل نیز با حضور گسترده انجمن انبوه سازان آمل، پیمانکاران، مهندسین ساختمان و همچنین دانشجویان در غرفه های مختلف برگزار شد.

نمایندگان کارخانجات مختلف برای افزایش سطح آگاهی بازدید کنندگان محترم، به تشریح کامل خواص محصولات تولیدی خود و همچنین آگاهی لازم در جهت تشخیص محصولات استاندارد پرداختند.

از شرکت کنندگان این دوره از نمایشگاه نمایشگاه صنعت ساختمان آمل خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0