0
مرکزآهنقیمت ورق روغنیقیمت ورق روغنی هفت الماس

قیمت ورق روغنی هفت الماس

1 کارخانه
قیمت ورق روغنی هفت الماس
قیمت ورق روغنی هفت الماس
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۲:۰۶

ورق های روغنی یکی از محصولات نورد سرد بوده که طی فرآیندی از ورق نورد گرم شده تولید می گردد و به دلیل کیفیت و ظاهر زیبایی که دارند بسیار مورد توجه می باشند. شرکت هفت الماس که در سال 1375 با هدف تولید انواع ورق فولادی تاسیس گردید امروزه به یکی از مطرح ترین کارخانجات تولید انواع محصولات فولادی تبدیل گشته است.

ورق های این شرکت پس از تولید در آزمایشگاه های مجهز بررسی گردیده و پس از تایید کیفیت به بازار عرضه می گردند. قیمت ورق روغنی هفت الماس به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید پس از استعلام قیمت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

قیمت ورق روغنی هفت الماس قیمت ورق روغنی کارخانه هفت الماس

خرید ورق روغنی هفت الماس

مرکزآهن یکی از تامین کنندگان ورق های روغنی هفت الماس بوده و برای خرید این محصول می توانید از دو روش استفاده نمایید. در روش نخست می توانید با مراجعه به سایت مجموعه و جست و جوی سایز محصول موردنظر خود، پس از استعلام قیمت در سایت با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد. همچنین برای اطمینان از قیمت محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت کنید. چنانچه در خصوص خرید و یا مشخصات ورق روغنی هفت الماس اطلاعاتی لازم دارید می توانید از مشاوران مجموعه راهنمایی بخواهید. همچنین در کنار هریک از محصولات نمودار مقایسه قیمت آورده شده و شما می توانید با مراجعه به این نمودارها قیمت محصول موردنظر خود را طی روزهای گذشته بررسی نموده و بهترین زمان خرید را انتخاب نمایید.

مشخصات ورق روغنی هفت الماس مشخصات ورق روغنی کارخانه هفت الماس

مشخصات ورق روغنی هفت الماس

ورق های روغنی همان طور که پیش تر ذکر شد ورق های نورد سرد شده می باشند که طی فرآیند نورد سرد از ورق های فولادی نورد گرم با ضخامت بالا تولید می گردند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار مورد توجه می باشند. ورق روغنی شرکت هفت الماس براساس استانداردهای EN 10130-2006 و استاندارد ملی ایران INSO 5723 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

این ورق ها محصولات فولاد ساده کربنی نورد سرد شده ای می باشند که پس از طی فرآیندهای آنیل بسته ای، نورد پوسته ای، تسطیح ورق و اعمال روغن محافظ با شرایط مشخصی بسته بندی می گردند. ورق های روغنی شرکت هفت الماس به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار مورد توجه خریداران می باشند. از جمله کاربردهای این محصول می توان به یخچال سازی، رادیاتورسازی، صنایع روشنایی، اجاق گاز، هود، آبگرمکن، انواع لوله و پروفیل، لوازم و ظروف آشپزخانه و منابع ذخیره اشاره نمود. ورق های روغنی شرکت هفت الماس از ضخامت 0.3 تا 2 میلی متر و عرض 1000 تا 1250 میلی متر آماده خرید می باشند.

قیمت ورق روغنی هفت الماس را می توانید به صورت روزانه در سایت مجموعه مرکزآهن مشاهده نمایید و پس از استعلام قیمت با کلیک بر روی گزینه خرید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید