0
مرکزآهنقیمت ورق سیاهقیمت ورق سیاه st37 خرم آباد

قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد

1 کارخانه
قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد
قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۱:۰۹

کارخانه خرم آباد به عنوان یک مجتمع بزرگ صنعتی، نقش بسیار مهمی در اقتصاد و اشتغال‌زایی منطقه، ایفا کرده است. این مجموعه در سال 1382 تاسیس شد و با محصولات با کیفیتی که ارائه داد، نه تنها رضایت مشتریان خود را بدست آورد بلکه موفق به اخذ انواع گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی شد. تولیدات این مجموعه از جمله ورق st37 فولاد خرم آباد، دارای استانداردهای روز بوده که در ضخامت‌های مختلف عرضه می‌گردد.

قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد

ورق st37 فولاد خرم آباد

ورق st37 خرم آباد در دسته ورق‌های کم کربن قرار داشته و تحت استاندارد DIN 17100 تولید می‌شود. فرآیند تولید این ورق، روش نورم گرم است و بر روی بیلت فولادی انجام می‌شود. محصول نهایی، سطح تیره و خشنی دارد و به همین دلیل به آن ورق سیاه گفته می‌شود. حروف st کنار عدد 37 در واقع کوتاه شده عبارت Structural steel است و به فولاد سازه‌ای اشاره دارد؛ عدد پس از آن استحکام کششی ورق را نشان می‌هد. برخی از کاربردهای ورق سیاه st37 عبارتند از:

 • تولید انواع پروفیل
 • تجهیزات و ماشین‌آلات کشاورزی
 • صنعت کشتی‌سازی (مخازن)
 • تانکرسازی و مخازن لوله
 • صنایع فلزی
 • ساخت گارد ریل و تجهیزات ترافیکی

قیمت ورق st37 فولاد خرم آباد

تا همین چند سال پیش از ورق st37 فولاد خرم آباد، تنها برای تولید ورق قلع اندود استفاده می‌شد؛ اما اخیرا کاربرد گسترده‌تری پیدا کرده است. محصولاتی مانند میله‌های فولادی (جهت جوشکاری)، و محصولات مربوط به ساخت خطوط راه آهن و تیرآهن، از ورق st37 تولید می‌شوند. قیمت ورق st37 فولاد خرم آباد بسته به عوامل مختلف ممکن است دچار نوسان باشد و ثبات چندانی در آن مشاهده نشود! از همین رو قیمت این محصول فولادی، مرتبا در سایت مرکزآهن مطابق با قیمت کارخانه، بروزرسانی می‌شود.

قیمت ورق سیاه فابریک خرم آباد

ورق سیاه st37 فولاد خرم آباد به صورت شیت (فابریک) تولید می‌شود؛ یعنی ورق‌ها به صورت برش خورده و در ابعاد مشخص عرضه می‌گردند (نوع دیگر تولید ورق به صورت رول بوده که توسط این کارخانه تولید نمی‌شود.) قیمت ورق سیاه st37 فولاد خرم آباد نسبت به کیفیت بالایی که عرضه می‌دارد، بسیار مناسب است. جهت اطلاع از قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد، به جداول بالا مراجعه نمایید، یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشخصات ورق سیاه st37 خرم آباد ویژگی و مشخصات ورق سیاه st37 خرم آباد

مشخصات ورق سیاه st37 خرم آباد

اگر بخواهیم مشخصات ورق سیاه st37 را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم، ابتدا لازم است بدانیم که پس از نام st37 اعداد 1تا 3 نشان از انواع مختلف این ورق‌ها دارد:

 • St37-1: نوعی از ورق سیاه که کیفیت چندان بالایی نداشته اما کاربرد زیادی در صنایع دارد
 • St37-2: نوعی از ورق سیاه که کیفیت متوسطی دارد
 • St37-3: نوعی از ورق سیاه که کیفیت آن نسبت به دو مورد بالا که به آنها اشاره شد به مراتب، بیشتر است. لازم به ذکر است تولیدات کارخانه خرم آباد از این نوع است.

حال اگر بخواهیم آنالیز شیمیایی این ورق‌ را شرح دهیم باید گفت این ورق حاوی 0.16 درصد کربن، 0.35 درصد سیلسیم و حدود 0.2 درصد منگنز است. البته سایر عناصر مانند گوگرد، مس و کروم به میزان بسیار کم در ورق سیاه st37 وجود دارند. خواص مکانیکی ورق st37 به شرح زیر است:

 • استحکام تسلیم: 300 MP
 • استحکام کششی: 360 MP
 • استحکام برشی: 230 MP
 • سختی برنیل: 100 HB
 • تغییر طول: 22%

خرید ورق سیاه st37 فولاد خرم آباد

همانطور که اشاره کردیم ورق st37، در سه کیفیت متفاوت عرضه می‌شود؛ بسیاری از این موضوع بی اطلاع هستند و متاسفانه دست مراکز مختلف، جهت سواستفاده از این ناآگاهی، باز است! پس برای خرید ورق سیاه st37 فولاد خرم آباد، بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام شود. مجموعه مرکزآهن به عنوان یکی از نمایندگان با سابقه و معتبر مجموعه فولاد خرم آباد، وظیفه تامین این محصول را بر عهده دارد. جهت اطلاع از قیمت ورق سیاه st37 خرم آباد همه ضخامت ها، کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما در رابطه با قیمت ورق، نحوه ارسال و ثبت سفارش، شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید