0
مرکزآهنقیمت میلگرد آلیاژیمیلگرد آلیاژی فولاد شمس

میلگرد آلیاژی فولاد شمس

1 کارخانه
میلگرد آلیاژی فولاد شمس
میلگرد آلیاژی فولاد شمس
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۲۹۰۹:۰۶

میلگرد Ck45 یکی از پرکاربردترین محصولات تولیدی در کارخانه فولاد شمس گل آذین است. در این کارخانه علاوه بر میلگرد Ck45 شما می ‌توانید محصولات دیگری از جمله میلگرد ساده، میلگرد ساده صنعتی 5sp، میلگرد Mo40 و … را نیز تهیه کنید. محصولات مختلف فولادی براساس میزان کربن به کار رفته در ساختار آن ها به سه دسته کربن بالا، کربن متوسط و کربن پایین طبقه بندی می شوند و میزان کربن به کار رفته در این محصولات میزان استحکام آن ها را تعیین می نماید. فولادهای ck45 با وجود 0.45 درصد کربن در ساختار آن ها، در دسته فولادهای کربن متوسط قرار داشته و کاربردهای بسیار زیادی را در صنعت و ساخت و ساز به خود اختصاص داده است.

ویژگی ‌های میلگرد CK45 شمس گل آذین

همان طور که ذکر شد میلگردهای مدل CK45 دارای میزان متوسطی آلیاژ کربن هستند. میزان کربن استفاده شده برای تولید این میلگردها برابر با 0.45 درصد است. علاوه بر کربن برای ساخت این میلگردها از سیلیسیم و منگنز نیز استفاده می‌کنند. این دسته میلگردها را با توجه به استاندارد DIN 1.1191کشور آلمان و یا همان 1045 کشور آمریکا تولید می ‌کنند. از جمله ویژگی های این محصول می توان به مقاومت در برابر ضربه، مقاومت کششی، اصطکاک و استحکام بالا اشاره نمود که این محصول را در زمره محبوب ترین و پرکاربردترین مواد تولیدکننده میلگردها قرار می دهد. از این میلگردها می ‌توان در صنایع مختلف برای ساخت اتومبیل، موتور، غلتک صنعتی، در مهندسی مکانیک، ساخت چرخ ‌دنده و … استفاده کرد. میلگردهای CK45 به دلیل قیمت پایین و سختی مناسب یکی از انواع میلگردهای پراستفاده در صنعت هستند.

خرید میلگرد CK45 شمس گل آذین

میلگرد ck45 کارخانه شمس گل آذین یکی از باکیفیت ترین میلگردها در میان برندهای مختلف می باشد و همچون سایر محصولات در بازار مقاطع فولادی براساس نوسانات بازار تغییر می یابد. از جمله ویژگی های مطلوب این دسته از میلگردها می توان به استحکام کششی 585 مگاپاسکال، نسبت پویسون 29، دما سختی به میزان 820 تا 860 درجه سانتی گراد، دمای آنیلینگ به میزان 650 تا 700 درجه سانتی گراد، دمای آهنگری تا 1100 درجه سانتی گراد و افزایش طول به میزان 4 تا 17 درصد اشاره نمود. میلگردهای CK45 تنها در چند کارخانه تولید می ‌شود به همین دلیل اگر قصد خرید این میلگردها را دارید باید از واسطه ‌های قابل اعتماد کمک بگیرید. شرکت مرکزآهن می ‌تواند برای خرید میلگرد CK45 از کارخانه شمس گل آذین شما را همراهی کند. اگر قبل از خرید این فولاد مستحکم و عملیاتی حرارت پذیر نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی میلگرد مرکزآهن می ‌تواند کمک بزرگی در راهنمایی شما باشد.

قیمت روز میلگرد ck45 فولاد شمس گل آذین

میلگرد CK45 همانند بسیاری از دیگر محصولات فولادی با توجه به عواملی مثل نرخ ارز، میزان میلگرد خریداری شده، ضخامت، میزان کشش و …. نوسان قیمت پیدا می ‌کند. تیم مرکز آهن برای راحت ‌تر کردن مراحل خرید، قیمت امروز میلگرد را بصورت دقیق و شفاف در سایت و اپلیکیشن به‌ روز رسانی کرده و آن ‌ها روی کانال ‌های ارتباطی قرار می ‌دهد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت با تلفن ‌های مرکزآهن نیز تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید