3/5
6رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت کارخانجات صنعتی دنیای فلز

شرکت کارخانجات دنیای فلز یکی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید انواع لوله و پروفیل فولادی بوده که فعالیت خود را از سال ۱۳۴۰ آغاز نمود و در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان مطرح در حوزه لوله و پروفیل تبدیل گشته است. ظرفیت تولید کارخانجات دنیای فلز هم اکنون سالانه ۱۲۰۰۰۰ تن در سال بوده و علاوه بر استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، قالب های این شرکت توسط متخصصان این حوزه و با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی تولید می گردد. علاوه بر فعالیت در بازار داخلی، شرکت کارخانجات صنعتی دنیای فلز در زمینه صادرات محصولات نیز با کشورهای اروپایی و آسیایی در رقابت می باشد و از این طریق قدم موثری در زمینه صادرات محصولات غیر نفتی برداشته است. از محصولات تولیدی این مجموعه می توان به لوله سیاه آب و گاز؛ لوله گالوانیزه آب، لوله صنعتی و مبلی، پروفیل چهارچوب و زد، پروفیل گروهی در و پنجره و قوطی مربع و مستطیل اشاره نمود.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت کارخانجات دنیای فلز

کارخانجات دنیای فلز

معرفی محصولات شرکت کارخانجات دنیای فلز

لوله صنعتی: لوله های صنعتی در دسته لوله درزدار قرار داشته و از ضخامت بالاتری نسبت به سایر لوله ها برخوردار می باشد. از این محصول در صنایع ساختمانی سازه های فلزی سبک و سنگین و صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. انواع لوله صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف در کارخانجات دنیای فلز تولید و روانه بازار مصرف می گردد. مشخصات لوله های صنعتی این واحد تولیدی نیز براساس استانداردهای DIN 2440 و BS-1387 می باشد.

پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره کارخانجات صنعتی دنیای فلز دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و دقت ابعادی و کیفیت سطحی مطلوبی می باشد.

مشخصات محصول تولیدی این شرکت را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

قوطی مربع و مستطیل

انواع قوطی های مربع و مستطیل در ابعاد و اشکال و ضخامت های متفاوت در این واحد تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

پروفیل چهارچوبی: انواع پروفیل جهت ساخت چهارچوب در و پنجره در ابعاد مختلف توسط شرکت دنیای فلز با کیفیت بالا تولید می گردد.

پروفیل z: پروفیل های z در سقف سالن های بزرگ، سوله، انبار و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. این پروفیل ها در ابعاد ۱۸، ۲۰ و ۲۲ و در ضخامت های ۲٫۵ و ۳ سانتی متر روانه بازار مصرف می گردند.

لوله فولادی: لوله های فولادی این مجموعه براساس استاندارد JIS G 3452 برای مصارف معمولی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله گالوانیزه: لوله گالوانیزه تولیدی این شرکت دارای مصارف آبرسانی می باشد.

آدرس کارخانجات دنیای فلز

تهران، جاده مخصوص تهران- کرج

۳
۶رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری