چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته

9 ماه پیش2730بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته

برپایی نمایشگاه های فولادی در کشور فرصت بسیار مناسبی برای حضور صنایع مختلف و ارائه توانمندی آن ها در ساخت و تولید می باشد. همچنین این صنایع می توانند ضمن معرفی محصولات خود، با سایر رقبا و آخرین تکنولوژی های موجود در این حوزه نیز آشنا شوند. چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته (متالکس) یکی از رویدادهای مهم در این حوزه بوده که امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار گردید. در این نمایشگاه، متخصصان و صاحبان صنایع گرد هم آمده تا محصولات و توانایی های خود را ارائه نمایند.

شرکت مرکزآهن نیز امسال در کنار صاحبان صنایع بزرگ در این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات و به روزترین خدمات مجموعه طی سال های اخیر حضور یافته است. این شرکت به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های بازرگانی آهن در اصفهان همواره در جهت به روزرسانی خدمات و دانش خود در جهت رضایت مشتریان می کوشد. بزرگ ترین هدف مجموعه ما از حضور در نمایشگاه های مطرح، آشنایی با محصولات جدید و نیازهای خریداران در جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان می باشد. امید است بتوانیم با بررسی نیازهای بازار آهن گام بزرگی در جهت بهبود این صنعت مطرح در کشور برداریم.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فولاد اصفهان

نمایشگاه متالکس در سال گذشته در شهر اصفهان با حضور 140 شرکت فعال در حوزه های فولاد، ریخته گری، فلزات غیرآهنی، قالب سازی، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها و مواد اولیه برگزار گردید. امسال نیز این نمایشگاه در تاریخ 10 الی 13 شهریور با حضور 150 شرکت از 8 استان کشور و نمایندگانی از 7 کشور خارجی در نمایشگاه بین ‌المللی اصفهان برپا شد. از مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی فولاد اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش حجم مبادلات بازرگانی با رویکرد صادراتی
  • معرفی توانمندی های صنایع متالورژی، فولاد و ریخته گری ایران
  • بهبود تولیدات و افزایش دانش فنی و آشنایی با تکنولوژی های نوین صنعت متالورژی، فولاد و ریخته گری
  • فراهم نمودن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار
  • بومی سازی صنایع متالورژی، فولاد و ریخته گری با هدف حمایت از صنایع داخلی

شرکت های مطرحی همچون فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، میدکو و فرانسوز یزد با شرکت در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود در صنعت فولاد پرداختند. تمامی فعالان حوزه آهن و فولاد، مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابسته و سایر علاقه مندان به حوزه آهن می توانند با شرکت در این نمایشگاه گامی در جهت بهبود صنعت فولاد کشور بردارند. لیست گروه های کالایی شرکت کننده در نمایشگاه به شرح زیر می باشد:

  • تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی
  • خدمات صنعت متالورژی
  • ماشین آلات و تجهیزات وابسته
  • شکل دهی فلزات
  • انجمن ها، نشریات و مراکز علمی
نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری

حضور مرکزآهن در نمایشگاه بین المللی متالکس 1401

شرکت بازرگانی مرکزآهن امسال با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان و فعالان این حوزه در نمایشگاه فولاد اصفهان حضور یافت. مهم ترین هدف مجموعه مرکزآهن برای شرکت در نمایشگاه قرار گرفتن در کنار سایر رقبای مطرح در این حوزه و اطلاع از آخرین دستاوردها برای بهبود خدمت رسانی به مشتریان می باشد. تیم حرفه ای مجموعه سعی دارد با حضور در کنار بزرگان فولاد کشور، ضمن کسب اطلاعات از نیازهای بازار فولاد، خدمات بهتری را به مشتریان ارائه نماید.

رویدادهای حضور مرکزآهن در این نمایشگاه به صورت لحظه ای در شبکه های اجتماعی مجموعه در اختیار همراهان گذاشته خواهد شد. سعی مجموعه ما بر این است که با حضور در نمایشگاه های بزرگ و معرفی محصولات و اهداف شرکت، گام بزرگی در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور برداریم.

شما عزیزان می توانید با بازدید از نمایشگاه های بزرگ صنعت فولاد علاوه بر شناخت محصولات به روز تولید داخل و خارج کشور، براساس نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین ارتباط مستقیم با صاحبان صنایع بزرگ می تواند به شما در کسب اطلاعات و انجام خریدی مطمئن و به صرفه کمک نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عملکرد مرکزآهن در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فولاد اصفهان می توانید ما را در اینستاگرام و تلگرام شرکت دنبال نمایید.

تلاش ما برای حضور در نمایشگاه های مطرح علاوه بر آشنایی با مشتریان جدید، کسب اطلاعات بیشتر از نیاز خریداران و افزایش محصولات و خدمات شرکت می باشد. چنانچه در خصوص نحوه حضور مرکزآهن در این نمایشگاه انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید در قسمت دیدگاه این مطلب با ما در میان گذاشته و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

همچنین برای اطلاع از سایر رویدادهای بزرگ صنعت فولاد در کشور و حضور مرکزآهن در این نمایشگاه ها می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. سعی ما همواره بهبود اطلاع رسانی به شما عزیزان و افزایش دانش مشتریان برای خریدی آگاهانه می باشد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد