2.2/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

جهان فولاد غرب

 کارخانه جهان فولاد کرمانشاه در سال ۱۳۸۴ در کرمانشاه و ۳۵ کیلومتری جاده هرسین تاسیس و در سال ۱۳۸۷ فاز اول این کارخانه تولیدی به بهره برداری رسید. هدف از تاسیس این کارخانه تولید تیرآهن ، نبشی و ناودانی با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال است. در حاضر مدیر عامل این مجتمع تولیدی آقای دکتر جهانشاه شکری است که رئیس هیات مدیره گروه صنعتی بازرگانی شکری می باشد.

این گروه صنعتی در سال ۱۳۷۶ در بدو امر شامل یک گروه ساخت ماشین آلات صنعتی بود و در ادامه فعالیت خود آنچنان گسترش یافت که هم اکنون سیما فولاد جهان از شرکت های وابسته به این گروه تولیدی می باشد. با تلاش شبانه روزی کارکنان این مجتمع تولیدی توانسته است که به بازارهای خارجی نیز نفوذ نماید و محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند.

این واحد تولیدی به عنوان برترین شرکت تولید کننده تیرآهن شناخته شده است و در راستای اهداف توسعه طلبانه خود خواستار رسیدن به خودکفایی در تامین مواد اولیه و تولید آهن اسفنجی است تا دیگر نیازی به وارد نمودن بیلت فولادی نداشته باشد. مجتمع جهان فولاد غرب کرمانشاه دارای دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی است که در بخش بازرگانی داخلی، فروش محصولات را در داخل کشور به عهده داشته و در ضمن با بورس کالای ایران نیز در تعامل می باشد. از طرفی بخش بازرگانی خارجی این شرکت وظیفه بازاریابی و بازارسازی را در خارج از ایران و صدور محصولات مورد نیاز مشتریان خارجی را به عهده دارد.

معرفی گواهینامه های مجتمع تولیدی شرکت فولاد کرمانشاه

این شرکت در راستای اهداف خود برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و رضایت مندی مشتری توانسته گواهینامه های بین المللی متعددی را اخذ نماید. از جمله می توان به گواهینامه ISO14001: 2004 و گواهینامه ISO9001:2008 در زمینه تولید تیرآهن سایز ۱۴ تا ۲۲ و میلگرد سایز ۳۲- ۱۲ اشاره کرد.

کارخانه جهان فولاد کرمانشاه

معرفی محصولات کارخانه جهان فولاد کرمانشاه

سیما فولاد جهان توانسته در سبد محصولات تولیدی خود انواع مقاطع فولادی نظیر تیرآهن، نبشی، ناودانی و میلگرد را بگنجاند که به معرفی ویژگیها و خصوصیات این محصولات تولیدی خواهیم پرداخت.

 • تیرآهن

تیرآهن جهان فولاد غرب به دو شکل تیرآهن نیم پهن IPE و تیرآهن عریض IPB تهیه و تولید می گردد.

 • تیرآهن IPE

تیرآهن نیم پهن IPE ساخت کارخانه جهان فولاد کرمانشاه در سایزهای IPE80 تا IPE200 تولید می شوند. طول استاندارد این نوع از تیرآهن ها در پروفیل هایی با ارتفای کمتر از ۳۰۰ میلیمتر بین ۸ تا ۱۶ متر بوده و برای بالاتر از ۳۰۰ میلیمتر بین ۸ تا ۱۸ میلیمتر می باشد. این نوع تیرآهن در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی، کارگاه های آهنگری و صنایع گوناگون و مشابه کاربرد و استفاده ی فراوانی دارد.

 • تیرآهن IPB

این نوع از تیرآهن که به نام تیرآهن عریض نیز شناخته می شود، در سایزهای IPB100 تا IPB1000 تولید می گرد و در صنایع مختلفی همچون صنعت ساختمان، پل سازی، اسکله سازی، سدسازی، برج سازی و صنایع مشابه کاربرد و استفاده ی فراوانی دارد.

 • نبشی ، ناودانی ، میلگرد

نبشی جهان فولاد غرب از نوع نبشی بال مساوی بوده و در انواع سایزهای ۳*۲۰*۲۰ تا ۱۰*۶۰*۶۰ می باشد. طول استاندارد برای نبشی های بال مساوی بین ۶ تا ۱۲ متر است.

ناودانی کارخانه جهان فولاد کرمانشاه از نوع UNP بوده و در سایزهای ۳۰ تا ۴۰۰ میلیمتر می باشد. این نوع از ناودانی ها به صورت تکی و یا جفت در باد بندها، تیر ها و به صورت جفت و به شکل قوطی در ستون ها و به صورت جفت در خرپا سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

میلگرد جهان فولاد غرب از نوع آجدار بوده و به دو شکل جناغی و مرکب تولید می شوند. میلگرد آجدار این کارخانه در سایزهای ۸ تا ۳۲ به بازار عرضه می گردند. قیمت میلگرد جهان فولاد غرب نسبت به کیفیت آن بسیار معقول است، از اینرو مشتریانی در سراسر کشور دارد.شز

۲٫۲
۵رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری