کارخانه جهان فولاد کرمانشاه

1 ماه پیش7441بازدید0دیدگاه3.1امتیاز (27 رای)
کارخانه جهان فولاد کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد کرمانشاه در سال 1384 در 35 کیلومتری جاده هرسین در استان کرمانشاه تاسیس و فاز اول این کارخانه تولیدی در سال 1387 بهره‌برداری شد. این کارخانه سالانه 300 هزار تن تیرآهن، نبشی و ناودانی تولید می‌کند. در حال حاضر مدیر عامل این مجتمع تولیدی، دکتر جهانشاه شکری، رئیس هیئت‌مدیره گروه صنعتی بازرگانی شکری است.

این گروه صنعتی در سال 1376 در بدو امر شامل یک گروه ساخت ماشین آلات صنعتی بود و در ادامه فعالیت خود آنچنان گسترش یافت که هم اکنون سیما فولاد جهان از شرکت‌های وابسته به این گروه تولیدی است. با تلاش شبانه‌روزی کارکنان این مجتمع تولیدی توانسته است که به بازارهای خارجی نیز نفوذ نماید و محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند.

جهان فولاد غرب

جهان فولاد غرب، برترین شرکت تولیدکننده تیرآهن است و از اهداف توسعه‌طلبانه آن خودکفایی در تامین مواد اولیه و تولید آهن اسفنجی است تا دیگر نیازی به وارد کردن بیلت فولادی نداشته باشد. مجتمع جهان فولاد غرب کرمانشاه دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی دارد.

بخش بازرگانی داخلی، فروش محصولات در داخل کشور را به عهده دارد و درضمن با بورس کالای ایران نیز در تعامل است. از طرفی بخش بازرگانی خارجی این شرکت، وظیفه بازاریابی و بازارسازی در خارج از ایران و صدور محصولات مورد نیاز مشتریان خارجی را به عهده دارد.

گواهینامه های مجتمع تولیدی شرکت فولاد کرمانشاه

این شرکت در راستای اهداف خود برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و رضایت‌مندی مشتری توانسته گواهینامه‌های بین‌المللی متعددی را اخذ نماید. از جمله می‌توان به گواهینامه ISO14001: 2004 و گواهینامه ISO9001:2008 در زمینه تولید تیرآهن سایز 14 تا 22 و میلگرد سایز 32- 12 اشاره کرد.

کارخانه فولاد کرمانشاه

محصولات کارخانه جهان فولاد کرمانشاه

سیما فولاد جهان، انواع مقاطع فولادی مانند تیرآهن، نبشی، ناودانی و میلگرد را تولید می‌کند. در ادامه ویژگی‌های محصولات کارخانه جهان فولاد کرمانشاه را بررسی می‌کنیم.

تیرآهن

تیرآهن جهان فولاد غرب دو نوع دارد، تیرآهن نیم‌پهن IPE و تیرآهن عریض IPB.

تیرآهن IPE

تیرآهن نیم پهن IPE ساخت کارخانه جهان فولاد کرمانشاه در سایزهای IPE80 تا IPE200 تولید می‌شود. طول استاندارد آنها پروفیل‌هایی با ارتفای کمتر از 300 میلیمتر بین 8 تا 16 متر بوده و برای بالاتر از 300 میلی‌متر بین 8 تا 18 میلی‌متر است. این نوع تیرآهن در صنعت ساختمان و پروژه‌های عمرانی، کارگاه‌های آهنگری و صنایع گوناگون و مشابه کاربرد و فراوانی دارد. برای دریافت قیمت روز تیرآهن، مقاطع فولادی، قیمت پروفیل امروز و… می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

تیرآهن IPB

این نوع از تیرآهن که به نام تیرآهن عریض نیز شناخته می‌شود در سایزهای IPB100 تا IPB1000 تولید می‌گردد و در صنایع مختلفی همچون صنعت ساختمان، پل‌سازی، اسکله‌سازی، سدسازی، برج‌سازی و صنایع مشابه کاربرد فراوانی دارد.

نبشی، ناودانی، میلگرد

نبشی جهان فولاد غرب از نوع نبشی بال‌مساوی و در سایزهای 3*20*20 تا 10*60*60 است. طول استاندارد نبشی‌های بال‌مساوی بین 6 تا 12 متر است.

ناودانی کارخانه جهان فولاد کرمانشاه از نوعUNP و در سایزهای 30 تا 400 میلی‌متر است. این نوع از ناودانی‌ها به‌صورت تکی یا جفت در بادبندها و تیرها به شکل جفت و قوطی در ستون‌ها و به‌صورت جفت در خرپاسازی استفاده می‌شود.

میلگرد جهان فولاد غرب از نوع آجدار است و به دو شکل جناغی و مرکب تولید می‌شود. میلگرد آجدار این کارخانه در سایزهای 8 تا 32 به بازار عرضه می‌شود. قیمت میلگرد کرمانشاه نسبت به کیفیت آن بسیار معقول است از این رو مشتریانی در سراسر کشور دارد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد