معرفی بهترین کارخانه های تولید پروفیل

4 ماه پیش3602بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
معرفی بهترین کارخانه های تولید پروفیل

ساخت پروفیل‌ها به دلیل کاربرد فراوانشان در صنایع گوناگون از اهمیت فراوانی برخوردار است. ماده اولیه تولید پروفیل‌های فولادی ورق بوده از این رو قیمت ورق سیاه و روغنی تاثیر مستقیمی بر قیمت پروفیل خواهد داشت. کارخانجات تولید پروفیل، ورق‌های موردنیاز خود را از کارخانه‌های فولاد گیلان، فولاد مبارکه و نورد و لوله اهواز تهیه می‌کنند و برای تولید پروفیل‌هایی با کیفیت بالاتر از ورق فولاد مبارکه استفاده می‌شود. به طورکلی قیمت پروفیل براساس قیمت ورق‌های فولادی تعیین می‌شود از این رو کیفیت ورق مورداستفاده کارخانجات تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی پروفیل خواهدداشت. در ادامه لیست بهترین کارخانجات تولید پروفیل برای انتخاب بهترین پروفیل آهن برای شما آورده شده است.

معرفی تولیدکنندگان پروفیل در ایران

از جمله کارخانجات تولیدکننده انواع پروفیل های فولادی می‌توان به کارخانه کیان پرشیا، کارخانه تهران شرق، کارخانه جهان پروفیل، کارخانه پروفیل یاران، کارخانه صدرا، به فلز سپاهان، آپادانا و آریا پروفیل اشاره کرد. کارخانه‌های ذکر شده برای تولید پروفیل از ورق‌های فولاد مبارکه استفاده می‌کنند و در نتیجه محصول تولیدی آن‌ها دارای کیفیت بالایی است. دقت ابعادی پروفیل تولیدی این شرکت‌ها بالا بوده و از لحاظ وزن پروفیل، دارای وزن استانداردی هستند. سایر کارخانجات برای تولید پروفیل از ورق‌های دیگر کارخانجات استفاده کرده و کیفیت پایین‌تری دارند. لازم به ذکر است که پروفیل‌های تولیدی از ورق نورد و لوله اهواز یا کارخانه گیلان دارای وزن متفاوتی بوده و دقت ابعادی پایینی دارند و از قیمت پایین‌تری نیز برخوردار هستند از این رو لازم است در هنگام خرید به این تفاوت‌ها دقت کنید. لیست کارخانه پروفیل ایران براساس شهرهای مختلف در ادامه آورده شده است.

 

لیست تولیدکنندگان پروفیل تهران

لیست کارخانجات تولید پروفیل در تهران

در ادامه به بررسی 20 کارخانه تولیدکننده پروفیل در ایران خواهیم پرداخت و کیفیت محصول تولیدی آن‌ها را مقایسه می‌کنیم. بهتر است پیش از خرید با توجه به نیاز پروژه خود بهترین محصول را از برند مناسب انتخاب نمایید.

1– کارخانه کیان پرشیا: این کارخانه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پروفیل فولادی در کشور بوده که از ورق‌های فولاد مبارکه برای تولید محصول خود استفاده می‌نماید. از محصولات تولیدی این کارخانه می‌توان به قوطی‌های مربع و مستطیل صنعتی و ساختمانی، پروفیل z و پروفیل‌های درب و پنجره اشاره کرد. در حال حاضر پروفیل کیان پرشیا یکی از برترین و محبوب‌ترین محصولات داخلی به شمار رفته و تقاضای بالایی را به خود اختصاص می‌دهد. جهت اطلاع از قیمت پروفیل کیان پرشیا می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

2 – کارخانه لوله و پروفیل کیهان: اگر به دنبال پروفیلی با کیفیت مناسب و دقت ابعادی مطلوبی هستید پروفیل کیهان می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این کارخانه که در شهرک صنعتی شمس آباد در تهران واقع است لیست کاملی از پروفیل‌های موردنیاز صنایع مختلف را تامین می‌نماید.

3 – شرکت لوله و پروفیل صابری: یکی دیگر از کارخانجات تولید پروفیل فولادی واقع در تهران، شرکت لوله و پروفیل صابری بوده که هم‌اکنون برند شناخته شده و محبوبی در میان خریداران است. قوطی‌های مربع و مستطیل، پروفیل چارچوب و طرح دار را می‌توان از این شرکت خریداری کرد.

4 – شرکت نورد و لوله یاران: این کارخانه با سابقه‌ای 20 ساله در تولید انواع لوله و پروفیل فولادی به یکی از گزینه‌های مطرح برای خرید این محصولات تبدیل شده است. شما می‌توانید قیمت پروفیل یاران را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده نموده و برای خرید اقدام نمایید.

5 – صدرا پروفیل کاوه: کارخانه صدرا پروفیل کاوه یکی از تامین‌کنندگان انواع پروفیل فولادی در تهران بوده که سابقه درخشانی در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل دارد. چنانچه برای پروژه خود به دنبال پروفیلی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب هستید، محصول کارخانه صدرا پروفیل می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

6 – گروه صنعتی تهران شرق: گروه صنعتی تهران شرق یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پروفیل در تهران بوده که علاوه بر تامین نیاز داخلی، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می‌نماید. برای استعلام قیمت پروفیل تهران شرق می‌توانید با کارشناسان مرکزآهن تماس بگیرید.

7 – شرکت جهان پروفیل پارس: پروفیل تولیدی شرکت جهان پروفیل به دلیل استفاده از ورق‌های فولاد مبارکه از کیفیت بالا، دقت ابعادی مناسب و وزن دقیقی برخوردار است و شما می‌توانید با خیال راحت از این محصول در پروژه‌های خود استفاده کنید. محدوده وسیع تولیدات این کارخانه شامل انواع پروفیل درب و پنجره، قوطی‌های مربع و مستطیل و پروفیل زد و انواع لوله است. قیمت پروفیل جهان را می‌توانید در سایت مرکزآهن مشاهده نموده و یا برای خرید این محصول با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لیست تولیدکنددگات پروفیل اصفهان

لیست کارخانجات تولید پروفیل در اصفهان

اصفهان را می‌توان یکی از فعال‌ترین شهرها در تولید انواع پروفیل‌های فولادی به شمار آورد. در ادامه لیست فعال‌ترین شرکت های تولید پروفیل واقع در شهر اصفهان برای انتخاب بهتر شما عزیزان آورده شده است.

8 – شرکت فولاد گستر حداد کچو: شرکت فولاد گستر کچو که در شهرضای اصفهان واقع است یکی از بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان پروفیل‌های فولادی در کشور به شمار می‌رود. پروفیل کچو به یکی از برندهای معتبر در کشور تبدیل گشته که جوابگوی نیاز صنایع مختلف است.

9 – شرکت تعاونی فولاد علویجه: یکی دیگر از کارخانجات مطرح تولید لوله و پروفیل فولادی در شهر اصفهان، فولاد علویجه است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به پروفیل‌های چارچوب و انواع قوطی‌های مربع و مستطیلی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف اشاره کرد. مرکزآهن یکی از تامین‌کنندگان پروفیل علویجه در شهر اصفهان بوده که این محصول را به تمامی نقاط کشور ارسال می‌نماید.

10 – شرکت نیکان پروفیل اصفهان: شرکت نیکان پروفیل علاوه بر تولید پروفیل‌های فولادی به تولید انواع مقاطع نیز مشغول است و سبد متنوعی از کالاهای موردنیاز خریداران را تامین می‌کند. این شرکت که در شهر اصفهان واقع شده یکی از باکیفیت‌ترین محصولات را در میان کارخانجات تولید پروفیل به خود اختصاص داده است. برای مشاهده قیمت پروفیل نیکان می‌توانید به سایت مجموعه مرکزآهن مراجعه کنید.

11 – کارخانه لوله و پروفیل آپادانا: ماده اولیه تولید پروفیل آپادانا از شرکت فولاد مبارکه تامین شده و از این رو کیفیت محصول این کارخانه بر کسی پوشیده نیست. لوله و پروفیل آپادانا که یکی از تامین‌کنندگان پروفیل در شهر اصفهان بوده امروزه به یکی از گزینه‌های نخست خریداران در کشور تبدیل شده است.

12- شرکت نورد و لوله پروفیل سپاهان: شرکت لوله و پروفیل سپاهان تولیدکننده انواع پروفیل چهارچوب و زهوار، پروفیل زد، ریلی، پروفیل‌های درب و پنجره و قوطی‌های مربع و مستطیل در شهر اصفهان است. محصولات تولیدی این شرکت از دقت ابعادی بالایی برخوردار بوده و وزن پروفیل‌های تولیدی براساس جداول اشتال است بنابراین انتخاب آن برای پروژه‌های دقیق توصیه می‌شود.

13- شرکت به فلز سپاهان: شرکت به فلز سپاهان با سابقه‌ای بالا در تولید پروفیل‌های فولادی در جاده اصفهان تهران مشغول به فعالیت است. پروفیل‌های این شرکت علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر شده و در نتیجه کیفیت آن بر همه آشکار است.

14 – نورد لوله و پروفیل اصفهان: این کارخانه که زیرمجموعه گروه صنعتی سپاهان واقع در استان اصفهان بوده یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل است. محصولات این شرکت در حال حاضر بخش زیادی از نیاز بازار داخلی را تامین می‌نماید.

لیست کارخانجات تولید پروفیل استان مرکزی

پراکندگی کارخانجات تولید پروفیل را می‌توان در شهرهای اصفهان، تهران، مرکزی و شمال ایران مشاهده نمود. بهتر است پیش از خرید مناسب‌ترین و نزدیک‌ترین کارخانه را از نظر موقعیت جغرافیایی به پروژه خود انتخاب نمایید. در ادامه لیست کارخانه های پروفیل سازی استان مرکزی برای شما آورده شده است.

15 – مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه: این کارخانه که در شهرستان زرندیه واقع است محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالایی به بازار داخلی ارسال می‌نماید. از جمله تولیدات صنایع فولاد هیربد می‌توان به انواع پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی، پروفیل درب و پنجره و لوله‌های صنعتی و داربستی اشاره کرد. همچنین انواع میلگرد و شمش فولادی را نیز براساس آخرین استانداردهای ملی تولید و به بازار عرضه می‌نماید. قیمت پروفیل هیربد را می‌توانید در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید.

16 – نورد و پروفیل ساوه: شرکت نورد و پروفیل ساوه یکی از تولیدکنندگان پروفیل‌های فولادی واقع در استان مرکزی است. از جمله تولیدات این شرکت می‌توان به انواع پروفیل و لوله‌های صنعتی و ساختمانی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف اشاره کرد. چنانچه این کارخانه در نزدیکی پروژه شما قرار دارد می‌تواند گزینه مطلوبی برای انتخاب باشد. برای دریافت قیمت روز پروفیل ساوه می‌توانید به سایت ما مراجعه نمایید.

17 – شرکت آریا صنعت دلیجان: یکی دیگر از تولیدکنندگان پروفیل‌های فولادی واقع در استان مرکزی، شرکت آریا صنعت دلیجان است. این کارخانه با تولید انواع پروفیل سپری، کلافی، لنگه دری و فرانسوی محدوده وسیعی از نیاز خریداران را تامین می‌نماید.

[table id=380 /]

لیست کارخانجات تولید پروفیل شمال و شمال غربی کشور

در ادامه به بررسی بهترین کارخانجات تولید پروفیل واقع در شمال و شمال غربی کشور خواهیم پرداخت. این محصولات برای پروژه‌های واقع در این موقعیت جغرافیایی پیشنهاد می‌شود.

18 – شرکت پارس فلز گیلان: پروفیل گیلان یکی از معروف‌ترین محصولات تولیدی در شمال کشور بوده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این محصول برای پروژه‌های خطه شمال یکی از گزینه‌های مطلوب با قیمت مناسب به شمار می‌رود.

19 – گروه کارخانجات مهر سهند: یکی از متنوع‌ترین سبدهای تولید انواع محصولات فولادی را گروه کارخانجات مهر سهند به خود اختصاص داده است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به انواع میلگرد، تیرآهن، لوله، ورق، سیم مفتولی و پروفیل‌های صنعتی، گالوانیزه، درب و پنجره، پروفیل زد و قوطی‌های مربع و مستطیل اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت پروفیل در و پنجره این کارخانه با ما تماس بگیرید.

20 – شرکت لوله و پروفیل آریاوا: این کارخانه که یکی از تولیدکنندگان پروفیل در شهر قزوین است یکی از گزینه‌های مطرح برای خریداران این مناطق به شمار می‌رود. قیمت پروفیل آریاوا را می‌توانید به صورت روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید.

لیست تولیدکنندگان پروفیل UPVC

لیست تولیدکنندگان پروفیل UPVC در ایران

پروفیل‌های UPVC امروزه برای استفاده به عنوان پروفیل در پنجره و چارچوب بسیار موردتوجه هستند. با این حال ممکن است در هنگام خرید این محصول با چالش‌هایی مواجه شوید. در ادامه قصد داریم شما را با مطرح‌ترین تولیدکنندگان پروفیل UPVC در کشور آشنا سازیم.جهت استعلام قیمت پروفیل در و پنجره با کارشناسامن مرکزآهن تماس بگیرید.

1 – ویستابست: نخستین نامی که هنگام خرید پروفیل upvc خواهید شنید شرکت ویستابست خواهد بود. این شرکت تاکنون موفق به کسب گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی در تولید انواع پروفیل‌های یو پی وی سی گشته است. به دلیل کیفیت بالای این کارخانه، قیمت پروفیل upvc ویستابست در میان سایر تولیدکنندگان بیشتر خواهدبود.

2 – وین تک: دومین رتبه را در میان تولیدکنندگان پروفیل‌های upvc، برند وین تک به خود اختصاص داده است. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل لنگه پنجره، قاب بازسازی و فریم پنجره اشاره کرد.

3 – هافمن: این کارخانه با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌ها و استفاده از استانداردهای معتبر توانسته محبوبیت بالایی را در زمینه تولید انواع پروفیل‌های یو پی وی سی به خود اختصاص دهد. این محصول دارای استحکام بالایی بوده و می‌تواند گزینه مناسبی برای خریداران از لحاظ قیمت و کیفیت به شمار رود.

4 – واناوین: استفاده از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه را می‌توان رمز موفقیت برند واناوین به شمار آورد. شما می‌توانید با خیال راحت پروفیل درب و پنجره موردنیاز خود را از این برند تامین نموده و از طول عمر و کیفیت آن مطمئن باشید.

5 – واکاکرویتز: پروفیل‌های لنگه پنجره دوجدار، پروفیل بازشوی پنجره و پروفیل میانی را می‌توان از تولیدات این برند معتبر به شمار آورد. قیمت پروفیل یو پی وی سی این کارخانه نسبت به سایر کارخانجات کمتر بوده و صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

  لیست تولیدکنندگان آلومینیوم

لیست تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم در ایران

به دلیل محدودیت استفاده از پروفیل آلومینیوم نسبت به پروفیل‌های فولادی، تولیدکنندگان کمتری از این محصول در کشور وجود دارد. در ادامه لیست مطرح‌ترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم در کشور برای اطلاعات بیشتر شما آورده شده است.همچنین قیمت پروفیل آلومینیوم در سایت مرکزآهن بروز است.

1 – گروه صنعتی میهن آلومینیوم غدیر: این کارخانه یکی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های تولید پروفیل آلومینیوم در کشور است. استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های تولیدی و استانداردهای ملی و بین‌المللی سبب کیفیت بالای محصولات میهن آلومینیوم شده است.

2 – آلومینیوم پیمان: آلومینیوم پیمان یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع پروفیل آلومینیوم در بازار ایران است. محصولات این شرکت از دقت ابعادی بالایی برخوردار بوده و جوابگوی نیاز بازار داخلی خواهد بود.

3 – کارخانه صنایع آلومینیوم قائم: یکی از قدیمی‌ترین کارخانجات تولید پروفیل آلومینیوم در کشور صنایع آلومینیوم قائم بوده که محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالایی به بازار داخلی عرضه می‌نماید. جهت اطلاع از قیمت پروفیل آلومینیوم شرکت‌های معتبر می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

4 – صنایع آلومرول نوین: محصولات تولیدی صنایع آلومرول نوین علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود. شما می‌توانید با خیال راحت از کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه اقدام به خرید نمایید.

قیمت پروفیل z

لیست تولیدکنندگان پروفیل زد در ایران

در میان تولیدکنندگان پروفیل‌های فولادی، چند شرکت مطرح به تولید اختصاصی پروفیل زد مشغول هستند. بهتر است پیش از خرید نگاهی به لیست تولیدکنندگان پروفیل زد در ایران بیندازید. در ادامه به بررسی این کارخانجات خواهیم پرداخت.

1 - شرکت پروفیل صنعت آسیا: این شرکت یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید پروفیل‌های زد بوده که در بخش صادرات نیز فعال است. این کارخانه که در شهر اصفهان واقع است به تولید انواع پروفیل‌های زد، سی پرلین، آبرو و پروفیل‌های درب و پنجره مشغول است.

2 – شرکت فولاد گستر حداد: پروفیل‌های زد تولیدی شرکت فولاد گستر حداد در حال حاضر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و یکی از گزینه‌های مطلوب برای استفاده در پروژه‌های مختلف است. قیمت پروفیل z این شرکت را می‌توانید در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید.

3 – شرکت سریر صنعت امیر: این شرکت علاوه بر تولید انواع پروفیل زد در بخش تولید انواع تسمه فولادی، گاردریل، کلاف و ورق نیز فعال است. ماده اولیه تولید پروفیل زد در این کارخانه ورق سیاه با کیفت بالا بوده از این رو محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است.

4 – شرکت آریا صنعت کرن: شرکت آریا صنعت کرن یکی از شناخته‌شده‌ترین تولیدکنندگان پروفیل زد در کشور است که محصولات تولیدی خود را با کیفیت مطلوب و قیمت پروفیل z به بازار داخلی روانه می‌سازد.

جمع بندی

کیفیت تولید و مسافت کارخانه تولید ماده اولیه از کارخانه پروفیل، یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی این محصول بوده که برروی هزینه کرایه تاثیر داشته و در نهایت بر قیمت پروفیل نیز تاثیرگذار است. نکته مهمی که پیش از خرید پروفیل باید در نظر داشته باشید این است که پیشنهاد می‌شود این محصول را از کارخانه‌ای نزدیک محل ساخت‌وساز خریداری نمایید تا در هزینه کرایه صرفه‌جویی کنید. همچنین کیفیت و دقت ابعادی برند موردنظر نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این مقاله لیست کارخانجات تولید پروفیل در ایران به طور کامل بررسی شده است. برای انتخاب بهتر کارخانه موردنظر خود می‌توانید با کارشناسان مرکزآهن در بخش فروش پروفیل تماس بگیرید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد