4.3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی نورد فولادکاران افق ابهر

شرکت فولاد نوردکاران افق ابهر در سال 1390 در زمینه تولید انواع مفتول های فولادی معمولی و پرکربن تاسیس و در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت به ساخت انواع مفتول های آلیاژی مورد نیاز برای صنایع ساختمانی، جوش، پیچ و مهره، فنرسازی و … مشغول بوده و بخش زیادی از نیاز کشور به واردات این محصولات را کاهش داده است. پس از تحریم های اعمالی از سوی آمریکا بر کشورمان واردات این محصولات به کشور به شدت کاهش یافته است و از همین رو شرکت نورد فولادکاران افق ابهر اقدام به تولید انواع سیم مفتولی برای استفاده در صنایع مختلف نموده و تا حد زیادی نیاز بازار کشور را از واردات این محصولات کاهش داده است. هدف اصلی این شرکت تولید انواع مفتول های آلیاژی خصوصا رفع نیاز کشور به مفتول های مورد استفاده در صنعت ساخت الکترود روکش دار و سیم جوشکاری می باشد. شرکت فولاد نوردکاران افق ابهر در کمتر از 5 سال موفق به تولید انواع مفتول های آلیاژی براساس استانداردهای بین المللی و با کیفیت بالا گردید. از محصولات خاص این واحد تولیدی می توان به تولید مفتول های آلیاژی صنعت جوش از جمله مفتول های مورد استفاده در تولید الکترود روکش دار، مفتول های مخصوص جوشکاری با گاز محافظ، مفتول های مورد استفاده در جوش زیرپودری اشاره کرد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : نورد فولادکاران افق ابهر

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

فعالیت اولیه این شرکت در غالب تولید الکترود روکش دار و سیم جوش در شرکت نورد فولادکاران افق ابهر آغاز گردیده و این شرکت قصد دارد سایر مراحل تکمیلی فعالیت خود را در واحدهای استان زنجان و تهران با نام گروه میکا به پایان برساند. از دیگر اهداف این شرکت می توان به تولید محصول با کیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا و صادرات به سایر کشورها اشاره کرد.

نورد فولادکاران افق ابهر

معرفی محصولات نورد فولادکاران افق ابهر

محصولات تولیدی شرکت به شرح زیر می باشد

مفتول SG3 این محصولات در گروه آلیاژهای مخصوص جوشکاری با گاز محافظ قرار می گیرد.

مفتول S2MO این محصول جهت تولید سیم جوش های مخصوص فرآیند زیرپودری مورد استفاده قرار می گیرد.

مفتول SWRY11: این محصول در گروه مفتول های کم کربن قرار داشته و به وسیله فرآیند نورد گرم از بیلت اولیه به مفتول نهایی با قطر 5.5 میلی متر تولید می شود.

مفتول SG2: این محصول در گروه فولادهای کم کربن قرار داشته و در آنالیز شیمیایی با سایر محصولات متفاوت می باشد.

مفتول های SAE1006 و SAE1008: این محصول نیز در گروه فولادهای کم کربن قرار داشته و از لحاظ فرآیند نورد گرم و آنالیز شیمیایی با محصولات قبلی متفاوت است.

مفتول S2: این مفتول ها در فرآیند جوش زیرپودری مورد استفاده بوده و در دسته مفتول های کم کربن قرار دارند.

مفتول های RST37 و RST34: این دسته از مفتول ها نیز در گروه فولادهای کم کربن قرار دارند که با استفاده از نورد گرم تولید می شوند.

آدرس کارخانه نوردکاران افق ابهر

ابهر، شهرک صنعتی افق

4.3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0