سدید ریخته گر

5 سال پیش3721بازدید0دیدگاه2.4امتیاز (7 رای)
سدید ریخته گر

معرفی کارخانه سدید ریخته گر

شرکت سدید ریخته گر با بیش از 30 سال سابقه  در حوزه ریخته گری غلطک در 10 کیلومتری شهر تهران  فعال می باشد. این شرکت با بهره بردن از مساحت زیاد و همچنین نیروهای مجرب با مدیریت جناب آقای علی خنجری در حوزه ی تولیدات ماشین های صنعتی یا نورد آهن آلات و فولاد و همچنین ماشین آلات گاوی دام سنگین فعالیت دارد. شرکت سدید ریخته گر با اتخاذ سیاست های مدیریتی و انتخاب و وارد نمودن بهترین نوع مواد اولیه از خارج کشور به عنوان اولین تولید کننده قطعات ریخته گری با ظرفیت 7  هزار تن در سال و 5 هزار تن غلطک در سال شناخته شده است. البته مشکلات حاکم بر بازار باعث ایجاد مشکلاتی برای این کارخانه و کارکنانش هم شد که با انتصاب تصمیمات جدید و تغییر در خط مشی تولید، کارخانه اقدام به برطرف کردن بخشی از این مشکلات به عمل آمد.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت سدید ریخته گر

بررسی محصولات کارخانه سدید ریخته گر

مواد اولیه این کارخانه از بهترین مواد اولیه وارداتی می باشد که حتی در داخل کشور هم موجود نمی باشد. همچنین شرکت سدید با دارا بودن تجهیزات و دستگاه های با کیفیت بالا به عنوان اولین تولید کننده غلتک نورد گرم در کشور می باشد. این کارخانه در انواع مختلفی از قبیل قطعات چدنی، فولادی ساده، آلیاژی تا وزن 30 تن برای صنایع مختلف تولیدات دارد. از محصولات این کارخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارخانه سدید ریخته گر

  • غلطک های نورد گرم طبق دانش فنی روز کشور سوئد: نورد گرم یکی از بهترین شیوه های حالت دهی به فلزات می باشد که این کار تنها با استفاده از این غلطک ها که به صورت دو نوار نقاله بر روی یکدیگر هستند، امکان پذیر است. البته این محصول با جنس های متفاوت از جمله استیل، چدن فولاد و... تولید می شود. این کارخانه ظرفیت تولید سالیانه 5 هزار تن غلطک دارد.
محصولات سدید ریخته گر
  • تولید و صادرات انواع قطعات ریخته گری و غلطک های نورد گرم: ریخته گری شامل شکل دادن به فلزات از طریق ریختن مذاب در قالب های مخصوص می باشد. شرکت سدید ریخته گری با ظرفیت سالانه 7 هزار تن قطعات متنوع ریخته گری در این عرصه فعال می باشد.
غلطک سدید ریخته گر
  • ساخت قطعات پیچیده به خصوص قالب بدنه خودرو به شیوه فول مولد: فعالیت های شرکت سدید در این حوزه در ساخت قطعات پیچیده صنعتی به شیوه ریخته گری و در انواع این قطعات می باشد.
کارخانه سدید ریخته گری

آدرس دفتر مرکزی و کارخانه سدید ریخته گر

تهران، کیلومتر 10 جاده ساوه، بعد از کمربندی، روبروی شرکت بنز خاور، خیابان شهدای سدید گروه صنعتی سدید

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد