گردهمایی مدیران ارشد صنعت ساختمان

4 سال پیش1436بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
گردهمایی مدیران ارشد صنعت ساختمان

دومین گردهمایی مدیران ارشد صنعت ساختمان

  • زمان برگزاری : 3 بهمن ماه 98
  • مکان برگزاری: پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان

دومین گردهمایی مدیران ارشد صنعت ساختمان در تاریخ 3 بهمن 98 در سیتی سنتر اصفهان برگزار خواهد گردید. این گردهمایی که برای نخستین در تیرماه سال گذشته و در پردیس سینمایی سیتی سنتر برگزار شد با استقبال خوبی از سوی صاحبان این حوزه روبرو گشت و بلافاصله پس از نخستین گردهمایی، برنامه ریزی هایی برای برگزاری در سطحی گسترده تر آغاز شد. مهم ترین هدف این گردهمایی را می توان بازاریابی و تبلیغات، پرسنال برندینگ و منابع انسانی به شمار آورد و در این راستا فعالیت هایی نیز در زمینه آموزش و افزایش سطح علمی مخاطبان صورت می گیرد.

این گردهمایی با حضور جمعی از مدیران، مشاوران و متخصصان به صورت یک روزه و با محوریت افزایش سطح علمی و عملی مدیران و مشاغل در حوزه های مختلف صنعت ساختمان در تاریخ 3 بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد. علاوه بر فعالیت های ذکر شده؛ یک نمایشگاه جانبی نیز با حضور سازمان ها، شرکت ها و برندهای معتبر به معرفی محصولات و خدمات خود خواهند پرداخت.

سخنرانان این گردهمایی به شرح زیر می باشند:

جناب آقای دکتر محمود محمدیان عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی

جناب آقای دکتر شهرام شفیعی مشاور و متخصص کسب و کار و ارتباطات و برندینگ

جناب آقای پویان قوی بیان مشاور ارشد صنعت ساختمان

از شرکت کنندگان این دوره از کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد