بورس کالای فولادی + تمام مقاطع + اطلاع رسانی لحظه ای

11 ماه پیش10319بازدید1دیدگاه0امتیاز (0 رای)
بورس کالای فولادی + تمام مقاطع + اطلاع رسانی لحظه ای
  • آخرین بروز رسانی چهارشنبه 1402/05/18

با توجه به درخواست مشتریان و مخاطبان مرکزآهن، تیم تحلیل‌گر و کارشناس ما اطلاع‌رسانی روزانه در خصوص بازار بورس کالاهای فولادی را به خدمات خود اضافه کرده است.

اطلاعیه عرضه محصولات فولادی بورس کالا ۱۴۰۲

به اطلاع می‌رساند که در روز چهارشنبه، هجدهم مرداد ماه ۱۴۰۲، طبق اطلاعیه ارائه بازار، امروز تعداد ۵ محصول فولادی در صرافی کالا مورد عرضه قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگاران، براساس آخرین اطلاعات در دسترس، در تاریخ مذکور، جمعاً 218 هزار و 241 تن محصولات فولادی به بازار عرضه خواهد شد. همچنین، ۱۶۸٬۸۲۶ تن از میلگردها با قیمت واحد ۲۱۹٬۹۶ ریال به فروش می‌رسند.

علاوه بر این، در جریان معاملات امروز، ۹۴۵ تن از نبشی با قیمت پایه ۲۲۱٬۵۸۷ ریال برای عرضه به خریداران در دسترس قرار خواهد گرفت.

فروشندگان ناودانی و تیرآهن نیز با قدرت خرید به ترتیب ۲۶۰ تن و ۲۵٬۸۱۰ تن از این محصولات را با قیمت پایه‌های ۲۱۵٬۳۲۸ ریال و ۲۲۶٬۲۳۰ ریال به بازار عرضه می‌کنند.

در پایان، ارائه ۲۲٬۴۰۰ تن ورق گرم با قیمت واحد ۲۴۹٬۳۴۲ ریال نیز از دیگر رویدادهای امروز در بازار بورس می‌باشد.

اطلاعیه عرضه بورس کالا

بورس کالا فولادی مرکزآهن

بازار بورس کالاهای فولادی یکی از مهمترین بازارهای کالایی در جهان است که با توجه به استفاده گسترده از فولاد در صنایع مختلف، تاثیر بسزایی در اقتصاد جهانی دارد. در این بازار، کالاهای فولادی مانند آهن، فولاد، میلگرد، ورق، لوله و ... معامله می‌شوند. قیمت تمام این مقاطع از جمله قیمت ورق، قیمت تیرآهن، قیمت پروفیل اصفهان و ..... برای پایه این مقازع اعلام می‌شود. عمده خریداران و فروشندگان در این بازار شرکت‌های فولادی و صنایع مرتبط با آن هستند که برای تامین نیازهای خود به این بازار روی می‌آورند. با توجه به تولیدات بسیار بالای فولاد در دنیا، رقابت بین شرکت‌های فولادی بسیار بالاست و به همین دلیل، قیمت‌ میلگرد و دیگر کالاها نیز بسیار حساس به عرضه و تقاضا هستند.

در بازار بورس کالاهای فولادی، اطلاعاتی مانند نرخ تولید، میزان مصرف، روند قیمت‌ها (افزایش و کاهش قیمت میلگرد، قیمت نبشی، ناودانی و ...) مهم و تاثیرگذار بر روی تصمیمات خرید و فروش شرکت‌های فولادی است. همچنین، عواملی مانند تحریم‌های اقتصادی، تغییرات قوانین و مقررات، تحولات اقتصادی و سیاسی، تاثیر بسزایی در قیمت‌های کالاهای فولادی دارند.

در کل، بازار بورس کالاهای فولادی به عنوان یکی از بازارهای کلیدی در صنعت فولاد جهان بوده و بر روی اقتصاد کشورها و شرکت‌های فولادی بی‌نهایت تاثیرگذار است. به همین دلیل، پیگیری و شناسایی روندهای بازار و اطلاعات مرتبط با آن، برای کسب و کارهای مرتبط با فولاد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد
نظرات ارسال شده
  • ارسال شده توسط کاربر 0913329**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    سلام. سایتتون خوبه. ممنونم