مرکزآهنمقالات آهنخبرهای بازار آهنبورس کالای فولادی + تمام مقاطع + اطلاع رسانی لحظه ای

بورس کالای فولادی + تمام مقاطع + اطلاع رسانی لحظه ای

تاریخ انتشار :5 ساعت پیش753بازدید0دیدگاه
بورس کالای فولادی + تمام مقاطع + اطلاع رسانی لحظه ای
  • آخرین بروز رسانی سه‌شنبه 1402/01/08

با توجه به درخواست مشتریان و مخاطبان مرکزآهن، تیم تحلیل‌گر و کارشناس ما اطلاع‌رسانی روزانه در خصوص بازار بورس کالاهای فولادی را به خدمات خود اضافه کرده است.

اطلاعیه عرضه محصولات فولادی بورس کالا ۱۴۰۲

براساس اطلاعیه عرضه روز سه‌شنبه (هشتم فروردین ماه ۱۴۰۲) امروز شاهد عرضه ۲ محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.
 براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز سه‌شنبه هشتم فروردین ماه ۱۴۰۲، ۳۱۰ هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.
در همین حال، در معاملات امروز بورس کالا ۳۰۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن با قیمت پایه ۳۰ هزار و ۹۷۲ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.
همچنین، برای ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت، قیمت پایه ۱۳۹ هزار و ۸۲۶ ریال در نظر گرفته شده است.ضمن اینکه، این محصول در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهد شد. 

اطلاعیه عرضه بورس کالا

بورس کالا فولادی مرکزآهن

بازار بورس کالاهای فولادی یکی از مهمترین بازارهای کالایی در جهان است که با توجه به استفاده گسترده از فولاد در صنایع مختلف، تاثیر بسزایی در اقتصاد جهانی دارد. در این بازار، کالاهای فولادی مانند آهن، فولاد، میلگرد، ورق، لوله و ... معامله می‌شوند. عمده خریداران و فروشندگان در این بازار شرکت‌های فولادی و صنایع مرتبط با آن هستند که برای تامین نیازهای خود به این بازار روی می‌آورند. با توجه به تولیدات بسیار بالای فولاد در دنیا، رقابت بین شرکت‌های فولادی بسیار بالاست و به همین دلیل، قیمت‌های این کالاها نیز بسیار حساس به عرضه و تقاضا هستند.

در بازار بورس کالاهای فولادی، اطلاعاتی مانند نرخ تولید، میزان مصرف، روند قیمت‌ها و ... مهم و تاثیرگذار بر روی تصمیمات خرید و فروش شرکت‌های فولادی است. همچنین، عواملی مانند تحریم‌های اقتصادی، تغییرات قوانین و مقررات، تحولات اقتصادی و سیاسی، تاثیر بسزایی در قیمت‌های کالاهای فولادی دارند.

در کل، بازار بورس کالاهای فولادی به عنوان یکی از بازارهای کلیدی در صنعت فولاد جهان بوده و بر روی اقتصاد کشورها و شرکت‌های فولادی بی‌نهایت تاثیرگذار است. به همین دلیل، پیگیری و شناسایی روندهای بازار و اطلاعات مرتبط با آن، برای کسب و کارهای مرتبط با فولاد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
0