0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان؛ بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته

زمان برگزاری: 27-24 دی ماه 98

مکان برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته (ایران سمنتکس) بزرگ ترین و مهم ترین رویداد در حوزه صنعت سیمان و بتن ایران بوده که در تاریخ 27-24 دی ماه سال 1398 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه برای یازدهمین سال پیاپی همزمان با هشتاد و ششمین سالروز صنعت سیمان در محل نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای فعالان این حوزه خواهد بود.

هم اکنون صنعت سیمان ایران با ظرفیتی معادل 87 میلیون تن سیمان سال مقام ششم جهان را در این حوزه دارا می باشد. با توجه به مصرف سالانه سیمان کشور که در حدود 61 میلیون تن در سال می باشد ایران سالانه قابلیت صادرات 11 میلیون تن سیمان را داشته و از این رو ارزآوری زیادی در این حوزه داریم. همچنین به گفته دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان امکان افزایش ظرفیت تولید سیمان در بخش های مختلف ساختمان سازی، جاده سازی و کانال های آب وجود خواهد داشت.

یازدهمین نمایشگاه سیمان

ایران در سال های اخیر به تکنولوژی های پیشرفته تری در زمینه تولید سیمان دست یافته و از این رو کشورهای همسایه نه تنها به دنبال واردات سیمان از کشور ما می باشند بلکه در پی دستیابی به تکنولوژی های ساخت کارخانجات ایران نیز هستند. هدف نمایشگاه سیمان اطلاع از آخرین پیشرفت ها در این حوزه بوده و امید است که با تقویت شرکت های دانش بنیان در شرایط تحریم امکان تامین قطعات و تجهیزات در داخل کشور فراهم گردد.

در یازدهمین دوره این نمایشگاه هیات های تجاری خریداران سیمان و کلینکر حضور خواهند داشت و ضمن بازدید از نمایشگاه امکان عقد قرارداد جهت خریداری سیمان ایران نیز فراهم می گردد. امید است که با همکاری صنایع وابسته، تجهیزات مورد نیاز این صنعت و زنجیره تولید و مصرف سیمان کشور از معدن تا مصرف کننده کاملا بومی سازی و داخلی گردد.

از شرکت کنندگان این دوره از نمایشگاه سیمان؛ بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0