0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت میلگرد تولید داخلی لهستان

قیمت میلگرد تولید داخلی کشور لهستان به علت افزایش هزینه های تولید این محصول، در سطح بالایی قرار گرفته است. به گفته منابع خبری قیمت میلگرد می تواند در همین سطح بالا ثابت بماند یا اینکه به روند صعودی خود ادامه دهد اما به نظر نمی رسد قیمت این محصول به زودی کاهش یابد. به گفته منابع بازار قیمت میلگرد به علت افزایش هزینه های تولید خصوصا افزایش قیمت الکترودها و قراضه آهنی افزایش یافته است.

با این حال در حال حاضر قیمت الکترود نقش مهم تری در افزایش قیمت میلگرد این کشور نسبت به قیمت قراضه ایفا می کند. به نظر نمی رسد که مشکل اصلی افزایش قیمت این محصولات باشد، بلکه در حال حاضر مشکل اصلی عدم وجود الکترود کافی در بازار و عدم دسترسی کارخانجات به این مواد اولیه می باشد. در حال حاضر قیمت الکترود در این کشور به میزان 10000 دلار به ازای هر تن رسیده است در حالی که قیمت این محصول در سال گذشته به میزان 2000 دلار به ازای هر تن بوده است.

هم چنین قیمت قراضه آهنی نیز طی چند ماه اخیر افزایش زیادی یافته است. بنابراین در حال حاضر خریداران میلگرد با احتیاط بیشتری به خرید این محصول در بازار داخلی کشور پرداخته اند. ارزیابی متال بولتن از قیمت میلگرد 12 میلی متر کشور لهستان به میزان 606-595 دلار به ازای هر تن تا تاریخ 1 ماه سپتامبر بوده است. ارزیابی ها از قیمت معاملات انجام شده در بازار طی هفته گذشته منعکس شده است. قیمت میلگرد پیشنهادی کارخانه تولید فولاد Celsa به گفته منابع خبری به میزان 2150 زلوته به ازای هر تن گزارش شده است. هم چنین قیمت پیشنهادی کارخانه فولاد سازی ArcelorMittal نیز به همین قیمت گزارش شده است. با این حال کارخانجات اعلام کرده اند که در نظر دارند قیمت پیشنهادی خود را به میزان 2200 زلوته به ازای هر تن افزایش دهند.

این قیمت ها شامل هزینه حمل کالا به میزان 30-10 زلوته به ازای هر تن می باشد. دیگر کارخانجات این کشور نیز هنوز قیمت مشخصی را برای میلگرد تولیدی خود پیشنهاد نداده اند. در حال حاضر قیمت های وارداتی این کشور با قیمت های داخلی رقابت نمی کنند. کشور آلمان قیمت میلگرد پیشنهادی خود به لهستان را به میزان 630 دلار به ازای هر تن اعلام کرده است در حالی که قیمت پیشنهادی روسیه به میزان 2250 زلوته به ازای هر تن بوده است.

قیمت میلگرد اصفهان

افزایش 65 دلاری قیمت سیم مفتولی انگلیس

قیمت سیم مفتولی کشور انگلیس حداقل به میزان 65 دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. به گفته منابع خبری قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن، زغال سنگ و قراضه آهنی طی چندین ماه اخیر افزایش یافته است. به دنبال افزایش قیمت مواد اولیه قیمت سیم مفتولی نیز افزایش یافته است.

به گفته منابع خبری در حال حاضر میزان تقاضا برای سیم مفتولی در این کشور بالا می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت سیم مفتولی در بازار داخلی شمال اروپا به میزان 620-603 دلار به ازای هر تن بوده است که در طول تابستان افزایش زیادی یافته است. به گفته منابع خبری انتظار می رود که قیمت سیم مفتولی در ماه سپتامبر افزایش بیشتری نیز یابد و بازار اروپا نسبت به ماه تابستان فعالیت بیشتری داشته باشد. با این حال کارخانه فولاد سازی ArcelorMittal واقع در اروپا در نظر دارد برای ماه سپتامبر قیمت تمامی محصولات فولاد بلند از جمله سیم مفتولی تولیدی خود را به میزان 20 یورو به ازای هر تن افزایش دهد. هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که قیمت محصولات فولاد بلند این کشور در ماه اکتبر نیز به میزان 30 یورو به ازای هر تن افزایش خواهد یافت. علت عمده افزایش قیمت سیم مفتولی به گفته منابع خبری افزایش قیمت قراضه آهنی بوده است. هم چنین ارزیابی متال بولتن از قیمت قراضه آهنی شمال اروپا به میزان 347 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

 افزایش قیمت میلگرد تولید داخلی کشور مصر

قیمت میلگرد تولید داخلی کشور مصر طی هفته گذشته افزایش یافته است. به گفته منابع خبری علت این امر افزایش قیمت مواد اولیه و افزایش قیمت شمش وارداتی این کشور بوده است. هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که علت دیگر افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی این کشور افزایش میزان تقاضا برای میلگرد در بازار بوده است. علت افزایش تقاضا برای این محصول اقدامات ضد دامپینگ اخیر این کشور برای میلگرد وارداتی از ترکیه (19-10 درصد)، چین (17 درصد) و اوکراین (27-15 درصد) بوده است.

هم چنین بزرگترین تولید کننده فولاد کشور مصر، کارخانه تولید میلگرد Ezz، قیمت میلگرد تولیدی خود را طی هفته گذشته افزایش داده و به میزان 654 دلار به ازای هر تن (شامل 14 درصد مالیات بر ارزش افزوده) رسانده است. سایر کارخانجات تولید میلگرد این کشور نیز قیمت های تقریبا مشابه این کارخانه را به خریداران خود پیشنهاد داده اند. هم چنین تعدادی از تولیدکنندگان نیز به علت برگزاری مناسک حج طی هفته گذشته فعالیتی نداشته اند.

ارزیابی هفتگی از قیمت شمش وارداتی کشور مصر نیز طی هفته گذشته افزایش یافته است و به میزان 525-510 دلار به ازای هر تن رسیده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته قبل از آن به میزان 520-505 دلار به ازای هر تن بوده است. معاملات اخیر صورت گرفته با کشورهای مستقل اتحادیه ای برای میلگرد وارداتی به این کشور به میزان 515-510 دلار به ازای هر تن بوده است.

هم چنین پیشنهادات اخیر شنیده شده از قیمت میلگرد وارداتی سایر کشورها نیز به میزان 535-525 دلار به ازای هر تن اعلام شده است. با این حال چنین قیمت های بالایی از سوی مشتریان با استقبال روبرو نشده اند و قیمت های قابل اجرا نمی باشند. در حال حاضر قیمت میلگرد این کشور در حال تغییر می باشد و بسته به قیمت شمش، قیمت میلگرد نیز مشخص می گردد.

خرید و فروش سیم مفتولی

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0