تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

افزایش قیمت ناودانی ایتالیا ماه سپتامبر

ارزیابی بازار آهن

افزایش قیمت ناودانی تولیدی کشور ایتالیا به علت افزایش قیمت شمش

در اواسط ماه سپتامبر، بازار تیرآهن و ناودانی کشور ایتالیا قدم به قدم در حال بهبود می باشد که علت این امر افزایش قیمت این محصولات به دنبال افزایش هزینه های تولید در این کشور بوده است. هم چنین علت دیگر افزایش بیشتر قیمت تیرآهن و ناودانی در این کشور بهبود در بازاز قراضه آهنی بوده است. طی دو هفته گذشته پیشنهادات قیمت ناودانی و تیرآهن به میزان ۳۰ دلار به ازای هر تن در کشور ایتالیا افزایش یافته است.

به گفته منابع خبری علت این امر افزایش قیمت قراضه آهنی و هم چنین افزایش میزان فعالیت خرید در این کشور بوده است. به گفته برخی تاجران در حال حاضر میزان مصرف ناودانی و تیرآهن در این کشور نسبت به اواخر ماه اوت افزایش یافته است زیرا اخیرا خریداران ناچار به پذیرش قیمت های جدید شده اند. هم چنین بازار ناودانی در این کشور نسبت به بازار تیرآهن به علت مصرف بیشتر این محصول با سرعت بیشتری در حال بهبود می باشد. بازار تیرآهن به آرامی در حال بهبود می باشد زیرا در حال حاضر میزان ساخت و ساز در این کشور آن چنان بالا نمی باشد این در حالی است که میزان مصرف در بخش مهندسی مکانیک در حال حاضر بالاتر می باشد.

افزایش قیمت آهن آلات

به گفته برخی از تاجران محلی این کشور، تولیدکنندگان تیرآهن و ناودانی ممکن است طی روزهای آتی قیمت های پیشنهادی خود را به میزان بیشتری نیز افزایش دهند. این در حالی است که موفقیت آمیز بودن تلاش آن ها در جهت افزایش قیمت این محصولات به بازار قراضه آهنی کشور بسیار وابسته می باشد. هم چنین به نظر می رسد بازار قراضه کشور تحت تاثیر ثبات در بازار قراضه کشور ترکیه، ثابت بماند و همین امر سبب ثبات قیمت تیرآهن و ناودانی تولیدی کشور ایتالیا خواهد شد.

حتما بخوانید :  بازگشت شاخص بازار فولاد به بهمن ماه 97

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button