0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بالا رفتن قیمت ناودانی در لهستان

قیمت ناودانی داخلی در لهستان در مقایسه با قیمت بالا ورق و فعالیت خرید گرانتر، افزایش یافته است. ارزیابی قیمت در 14 اکتبر، برای ناودانی داخلی  درجه B500B در لهستان به 1660 تا 1670 زلوتی (30-32 دلار) در هر تن کارهای پیشین بود، در حالیکه در هفته گذشته 1700 تا 1750 زلوتی 33-30)  دلار)در هر تن از کارهای پیشین بود. بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در بازار، اکثر معاملات در ماه  اکتبر  برای ناودانی در 1680  زلوتی معادل 31 دلار درهر تن cpt شکل گرفتند، با هزینه حمل و نقل که حدود 10 تا 20 زلوتی (3تا 5 دلار) در هر تن بود. یک معامله گر گفت: “قیمت ناودانی در ماه به میزان 40 تا 50 زلوتی  (10 تا 13 دلار) در هر تن افزایش یافته است، بنابراین تقاضای کافی برای ناودانی که بتواند  به کارخانه ها برای حفظ قیمت پایدار کمک کند، وجود ندارد.” یک منبع دیگر گفته است: “قیمت ناودانی افزایش می یابد و احتمالا در ماه جاری پایین باقی می ماند.” “فعالیت های ساخت و ساز نیز در سه ماهه آخر به تدریج افزایش می یابد، به همین دلیل شركت های لهستانی مجبور خواهند شد دوباره قیمت ناودانی را افزایش دهند.”

شرکت گردآو سائوپائولو در کارخانه پروفیل برزیل، با اعتصاب به خاطر دستمزد مواجه است

کارکنان”گردوا”  در روز سه شنبه 13 اکتبر در واحد تولیدی پروفیل سازی برزیل در شهر ساوه خوزه داس کامپوس، در ایالت سائو پائولو، در جنوب شرقی کشور دست به اعتصاب زدند. طبق سندیکاتو دواس ماتالوردیکو ، اتحادیه کارگری محلی، این توقف در کار “برای یک دوره نا مشخص است” چراکه کارگران خواستار دستمزد بالاتر هستند. “گردآو تأیید می کند که در کارخانه ی خود در سائو خوز داس کامپس، که توسط اتحادیه محلی در صبح روز پنجشنبه ساخته شده است، اعتراض صورت گرفته است.” وی گفت که این شرکت در تلاش برای حل اختلافات با اتحادیه های کارگری مذاکره می کند. گردآو افزود: ” با کمک به مشتریان ما به طور طبیعی ادامه خواهد یافت.” تاسیسات ساوه خوزه داس کامپوس ،نبشی  ،ناودانی ،سپری و محصولات آهنی داده شده را تولید می کند.

قیمت ناودانی

شانگهای- آهن ووهان چین قیمت ناودانی را برای ماه نوامبر افزایش می دهد

کارخانجات ورق چین لیست قیمت های خود را برای محصولات  ناودانی اصلی در ماه نوامبر به قیمت 80-100 یوان (12 تا 15 دلار) در هر تن افزایش می دهد.همانطور که روز سه شنبه 11 اکتبر اعلام شد، این افزایش قیمت برای ناودانی و ورق رنگی با 80 یوان (12 دلار) در هر تن بود و برای ورق گالوانیزه با 100 یوان (15 دلار) در هر تن، اعلام گردید . این قیمت ها برای محموله  تحویلی ماه نوامبر برای  ناودانی 8  به 198 یوان (30 دلار) در هر تن،ناودانی 6به قیمت 210 یوان (35 دلار) در هر تن و اعمال می گردد. تمام قیمت ها بر اساس مبنای کارهای پیشین،و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده هستند. در اوایل این هفته،شرکت بائو چین شرقی همچنین لیست قیمت های خود را برای ناودانی  100 یوان (15 دلار) برای هر تن در ماه  نوامبر افزایش داد. این شرکت فروش محموله ماه نوامبرناودانی 8 به قیمت 220 یوان (40دلار) در هر تن به فروش می رساند.

ناودانی 6 میلی متری این شرکت هنوز هم با قیمت 180 یوان (26دلار) در هر تن،پس از آخرین قیمت گذاری آنها بدون تغییر قیمت باقی مانده اند. تجدیدنظر قیمتهای ناودانی بالای کارخانه ها در انتظارات بازار بود. یک شرکت بازرگانی مستقر در شانگهای گفت: ” موضع  قویتر و مشاهده بازارهای آتی پس از تعطیلات روز ملی چین، تولیدکنندگان سرسخت را رها کرده است.” قیمت های نقطه ای چین برای محصولات  ناودانی از ابتدای هفته جاری روند صعودی داشته است. به عنوان مثال، قیمت ناودانی چین شرقی تاکنون با 80 تا 90 یوان (12 تا 13 دلار) در هر تن برآورد شده است که تاکنون در این هفته به 180-190 یوان (30-35 دلار) در هر تن برآورد شده است. یکی از توزیع کننده های ناودانی در شانگهای گفت: “با توجه به اینکه تقاضای پایین در حال شروع شدن است، انتظار می رود که قیمت ناودانی به طور مداوم افزایش یابد یا حداقل در سطح فعلی برای یک دوره زمانی ثابت بماند.”

قیمت های صادراتی ناودانی چین با تقویت داخلی افزایش می یابد

قیمت ناودانی صادراتی چین در طول دو هفته گذشته با تقویت بازار داخلی به دلیل هزینه های بالای مواد خام افزایش یافته است. مقادیر قیمت های  پایه صادراتی برای محموله های ماه نوامبر و دسامبر از ورق کرومیوم درجه تجاری در روز چهارشنبه 12 اکتبر به مبلغ 35-36 دلار در هر تن بود که نسبت به دو هفته پیش تاکنون 5 دلار برای هر تن افزایش داشته  است. قیمت ناودانی پایه پیشنهادی صادرات برای محموله های ماه نوامبر و دسامبر برای همان محصول تا 10 دلار در هر تن در مدت مشابه افزایش داشت و به 30 تا 35 دلار در هر تن رسید. یک مدیر فروش صادراتی مستقر در هانگژو گفت: “افزایش قیمت های صادراتی عمدتا با افزایش قیمت های داخلی به پیش می رود که به دلیل هزینه های بالای مواد خام، از جمله کک و زغال سنگ کک می باشد.

در روز چهارشنبه، قیمت ناودانی درجه تجاری 4-8 میلیمتری با 150 تا 160 یوان (26-30 دلار) در هر تن برآورد گردید که شامل مالیات بر ارزش افزوده در شانگهای می باشد، درحالیکه  90 تا 110 یوان ( 13.40 تا 16.40 دلار) به ازای هر تن ، نسبت به دو هفته گذشته افزایش داشته است. با توجه به منابع بازار، فعالیت تجاری صادرات همچنان آرام ​​است. “سفارشات برای صادرات ناودانی معمولا در روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه در طول هفته تایید می شود. این مدیر فروش افزود: ما منتظر می مانیم که شاید تقاضای خریداران در دو روز آینده، و پس از تعطیلات روز ملی چین بهبود یابد. یکی دیگر از معامله گران صادرات مستقر در شانگهای گفت: “با افزایش تقاضا در بازار داخلی و افزایش مستمر در روند بازار آسیا، ما فکر نمی کنیم که پیشنهادات صادراتی بسیار ضعیف باشد و حتی فعالیت تجاری نیز کم باشد.”

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0