شرکت فولاد آذربایجان

4 ماه پیش5572بازدید0دیدگاه2.4امتیاز (8 رای)
 شرکت فولاد آذربایجان

ساخت شرکت فولاد آذربایجان در سال 1368 در شهرستان میانه شروع و این شرکت در سال 1379 به بهره‌ برداری رسید. هدف از تاسیس این کارخانه تولید 550 هزار تن محصولات فولادی در کشور بوده است. شرکت میلگرد میانه در سال 1382 بیش از 550 هزار تن محصول فولادی تولید کرد و گامی فراتر از اهداف خود برداشت. مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان در حال حاضر مهندس محمد جعفر عظمایی می باشد. این کارخانه با قرار گرفتن در نزدیکی خط راه آهن شهرستان میانه از مزیت حمل و نقل آسان و سریع برخوردار است. همچنین جهت دسترسی به جاده های بین المللی، جاده اختصاصی توسط خود شرکت احداث شده است. جهت اطلاع از قیمت میلگرد میانه می توانید به لینک مربوطه در سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

معرفی شرکت فولاد آذربایجان میانه

شرکت فولاد آذربایجان میانه به شکل مستقیم و غیرمستقیم برای نزدیک به 800 نفر شغل ایجاد کرده است. از جمله محصولات این کارخانه می توان به میلگرد میانه ساده و آجدار، نبشی، ناودانی و تسمه اشاره کرد. این شرکت تاکنون موفق به دریافت گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه های متفاوت مانند مدیریت کیفیت، ایمنی و زیست محیطی گردیده است.

یکی از برنامه‌ های این شرکت، بهبود کیفیت محصولات بر اساس مدل INQA می باشد. خلق ارزش برای مشتریان و مشارکت و همکاری همه‌ جانبه کارکنان در کنترل کیفیت محصولات از دیگر اهداف کارخانه میلگرد میانه است.

شرکت فولاد آذربایجان

گواهینامه و تقدیرنامه های فولاد آذربایجان

از جمله گواهینامه ها و تقدیرنامه های فولاد آذربایجان در زمینه تولید محصولات فولادی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • گواهینامه ISO 9001:2000 در زمینه مدیریت کنترل کیفیت تولید و فروش میلگرد، در سال 2008
  • گواهینامه  OHSAS 18001:1999 در زمینه بهداشت حرفه ای و ایمنی محیط کار برای تولید و فروش میلگرد
  • گواهینامه ISO 14001:2004 در زمینه ایمنی و مدیریت محیط زیست

این شرکت توانسته این گواهینامه‌ها را به شکل مداوم تمدید کند. آزمایشگاه‌ های فولاد آذربایجان میانه در آزمون تایید آزمایشگاه‌ های اداره کل استاندارد و تحقیقات استان آذربایجان شرقی، استانداردهای ISIRI3132، DIN488-3 و ASTM615 را برای تولید میلگرد آجدار دریافت کرده‌ اند.

معرفی محصولات شرکت فولاد آذربایجان

فولاد آذربایجان، میلگرد ساده و آجدار، نبشی، ناودانی و تسمه می‌ سازد که در ادامه به بررسی مشخصات هریک از محصولات تولیدی این شرکت خواهیم پرداخت.

  • میلگرد

میلگرد فولاد میانه در دو نوع ساده و آجدار بر اساس استاندارد DIN 488 و برای مصارف ساختمانی و صنعتی تولید می‌ شود. میلگردهای آجدار شاخه‌ ای، استاندارد A3 و سایز 10 تا 32 میلیمتر دارند و میلگردهای ساده در سایزهای ۴ تا ۵۰ میلیمتر و استاندارد 1013 DIN ساخته می‌شوند.

  • نبشی و ناودانی

نبشی‌ های این کارخانه در سایزهای ۳*۳۵ تا۱۰*۱۰۰ میلیمتر بر اساس استاندارد 1028 DIN ساخته می‌ شود. تولید ناودانی‌ ها هم در سایزهای ۱۵*۳۰ تا ۶۰*۱۴۰ میلیمتر و بر اساس استاندارد 1026 DIN صورت می‌ گیرد.

  • تسمه

تسمه‌ های فولادی را به دو صورت فابریک یا از ورق گالوانیزه می‌ سازند. تسمه یک ماده نرم و انعطاف‌ پذیر است و از آن برای اتصال دو یا چند شاخه استفاده می‌ شود. تسمه کارخانه فولاد آذربایجان با اندازه‌ های ۵*۳۲ تا ۱۲*۱۲۰ میلیمتر و طبق استاندارد DIN 1026 ساخته می‌ شود.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد