گروه صنعتی فولاد یزد

3 ماه پیش5193بازدید0دیدگاه3.1امتیاز (13 رای)
گروه صنعتی فولاد یزد
شرکت فولاد یزد به‌عنوان زیرگروه تولیدی و صنعتی فولاد یزد در سال 1375 تاسیس و در ادامه فعالیت‌های این گروه در سال 1395 بهره‌برداری شد. این مجموعه در 17 کیلومتری جاده تفت واقع شده است. انواع محصولات این شرکت شامل انواع میلگرد ساده و آجدار، مفتول‌های صنعتی و ساختمانی، تسمه عریض فابریک، تیرآهن، سنگ آهن، کنستانتره، خرپای میلگردی، گازهای صنعتی، شافت پولیش‌خورده، شافت روتراش‌شده و شافت کشش سردشده است. گروه صنعتی فولاد یزد از گواهی‌نامه ISO9001:2008 که مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت تولید میلگرد است، برخوردار است. این شرکت گواهی‌نامه ISO9001:2008 را هم از شرکت DQS GmbH دریافت کرده است. این گواهی‌نامه به تولید انواع پروفیل و مقاطع نورد سرد ارتباط دارد.

شرکت فولاد یزد

شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد، میلگرد ساده را به‌صورت کلاف در سایزهای متنوع 5/6، 8، 10، 5/12 تولید می‌کند. میلگردهای سایز 5/6 تا 10 با استاندارد RST34 و میلگرد 5/12 با استاندارد 1006 در این کارخانه تولید می‌شود. میلگرد آجدار گروه صنعتی فولاد یزد بر اساس استانداردهای A2 و A3 ساخته می‌شود. این میلگردها به دو صورت کلاف‌دار و شاخه‌ای هستند. میلگرد کلاف‌دار با گرید A2 و A3 در سایزهای 8 و 10 به تولید میرسد. میلگرد آجدار شاخه‌ای این کارخانه نیز در سایزهای 10 الی 32 میلی‌متر در بازار قابل خرید هستند. برای اطلاع از قیمت میلگرد یزد احرامیان با توجه به آلیاژ، سایز، شاخه یا کلاف با شماره‌های درج شده در سایت مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

محصولات گروه صنعتی فولاد یزد

برای آشنایی بیشتر با محصولات متنوعی که در کارخانه فولاد یزد به تولید می‌رسند، لیست زیر را بررسی کنید.
  • انواع میلگرد ساده و آجدار فولاد یزد

گروه صنعتی فولاد یزد تامین کننده انواع میلگرد ساده و آجدار به شکل کلاف و شاخه است؛ میلگرد آجدار در سایز 8 به بالا و میلگردهای ساده در 5/6، 8، 10 و 5/12 تولید می‌شود. طرفداران زیادی برای این مقاطع در سراسر ایران وجود دارد به خصوص میلگرد 16 که یکی از سایزهای پرکاربرد در ساختمان سازی است.

کارخانه فولاد یزد
  • تیرآهن
از دیگر محصولات گروه صنعتی فولاد یزد تیرآهن است که در سایزهای 20-22 تولید می‌شود. تمام این تیرآهن‌ها با طول 12 متر و تحت استاندارد IPE تولید می‌شوند.
  • مفتول های صنعتی و ساختمانی
مفتول‌های صنعتی و ساختمانی این کارخانه با کمترین خطا و بیشترین دقت ساخته می‌شود. موارد مصرف این محصولات، قالب‌بندی و بسته‌بندی، ساخت انواع توری، قفس و حصار و آرماتوربندی است
  • تسمه عریض فابریک گروه تولیدی و صنعتی فولاد یزد

تسمه فولاد نورد یزد از نوع فابریک است. تسمه عریض فابریک گروه تولیدی و صنعتی فولاد یزد از پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنایع متفاوتی ازجمله صنعت بسته‌بندی استفاده می‌شود. نوعی از تسمه فولادی که با ورق گالوانیزه تولید می‌شود، در کابل‌های برق و تلفن به کار می‌رود. تسمه فولادی استنلس، کاربرد وسیع‌تری دارد و در صنایع کابل برق و تلفن، لوازم آشپزخانه، وسایل جراحی و ساخت اتومبیل‌، چاقو، لوله‌ و در به کار می‌رود. تسمه کارخانه فولاد آلیاژی یزد در رقابت با ورق فابریک در ابعاد بزرگ، توانسته برای سازه‌ها و ماشین‌آلات کشاورزی استفاده شود.
  • سنگ آهن

فولاد آلیاژی یزد مواد اولیه هم تولید می‌کند. سنگ آهن شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد از عیار بالای 18 درصد اکسید آهن برخوردار است. این محصول، دانه‌بندی درشت و ریز دارد. المان‌های مزاحم موجود در این سنگ آهن، حجم بسیار کم و S.P پایینی دارند.

  • کنستانتره
کنستانتره این مجموعه، ناخالصی بسیار پایین و دانه‌بندی مناسبی دارد و در گندله‌سازی به کار می‌رود. کنستانتره، عیار بالاتری نسبت به سنگ آهن دانه‌بندی‌شده دارد و در احیای مستقیم به کار می‌رود. سنگ آهن دانه‌بندی‌شده، عیار پایین‌تری دارد و تنها در کوره‌های بلند به کار می‌رود.
  • خرپا با میلگرد فولاد آلیاژی یزد

به دلیل رواج انبوه‌سازی مسکن، از خرپای میلگردی فولاد آلیاژی یزد که پیش‌ساخته و استاندارد است، برای تسریع فرآیند اجرا، کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. خرپای میلگردی، تیرچه‌ای از میلگردهای کششی است که در بخش‌های پایینی، بالایی و عرضی به شکل زیگزاگ به هم جوش می‌خورند. خرپای میلگردی گروه صنعتی فولاد یزد، به شکل اتوماتیک و جوش مکانیزه مطابق با استانداردهای پیشرفته تولید می‌شود.
  • گازهای صنعتی تولید شده در شرکت نورد فولاد یزد

گازهای صنعتی شرکت نورد فولاد یزد از طریق جداسازی از گازهای موجود در هوا مانند اکسیژن و نیتروژن یا گازهای خروجی چاه‌های نفتی تهیه می‌شوند. این گازها در نیروگاه‌های مرتبط با صنایع شیمیایی، دارویی و پتروشیمی به کار می‌رود. گازهای صنعتی شرکت فولاد یزد خلوص بالایی دارد و مرتبا در واحدهای کنترل کیفی کارخانه، سنجش کیفی می‌شود.
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد