شرکت فولاد نورد سجاد

5 ماه پیش3302بازدید0دیدگاه3.8امتیاز (6 رای)
شرکت فولاد نورد سجاد

معرفی فولاد نورد سجاد

شرکت فولاد نورد سجاد با مدیریت سعید حسین پور از سال 95 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سپری، ناودانی و ورق فولادی آغاز کرد. در حال حاضر این واحد تولیدی در استان سمنان، شهرستان گرمسار، شهر گرمسار ناحیه صنعتی جنت آباد مشغول فعالیت بوده و به عنوان یکی از واحدهای برتر در تولید انواع محصولات فولادی شناخته شده است.

محصولات شرکت فولاد نورد سجاد

شرکت فولاد نورد سجاد در حال حاضر در زمینه تولید انواع سپری، ناودانی و ورق فولادی مشغول به فعالیت می باشد.

ناودانی فولاد نورد سجاد

ناودانی های تولیدی شرکت نورد سجاد در اندازه های 8 و 10 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این محصول پروفیلی با مقطع فولادی بوده که به وسیله نورد شمش هایی از جنس فولاد کربنی تولید و به مصرف می رسد. از جمله مصارف محصول ناودانی می توان به استفاده در ماشین آلات؛ اسکلت کامیون، ساختمان سازی؛ تجهیزات ساخت و ساز و غیره اشاره کرد. به طور کلی ناودانی ها در دو حالت پرسی و فابریک تولید می گردند که در نوع پرسی به وسیله پرس شکل مورد نظر به ناودانی داده می شود و در نوع فابریک از همان ابتدای فرآیند تولید به شکل ناودانی از خط تولید خارج می گردند. همچنین شیوه تولید این محصول به دو صورت گرم و سرد می باشد. در دسته بندی دیگر ناودانی ها به دو شکل ساده و مشبک در بازار مصرف موجود می باشند. ناودانی های ساده از ورق گرم تولید شده و بر حسب نیاز به دو صورت گرم و سرد گالوانیزه می شوند. این دسته از محصولات در اندازه های 8،10،12،14 و 14موجود می باشند. از این محصول اغلب برای ساخت پل های باربر و سایر موارد استفاده می گردد. از طرف دیگر ناودانی های مشبک از ورق گرم گالوانیزه به دو صورت سرد و گرم تولید می شود. از این محصول در ساخت قفسه های فولادی و ساختمان های سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت فولاد نورد سجاد

سپری نورد سجاد

سپری های موجود در این کارخانه به شرح زیر می باشند:

  •  سپري ٣ طول ٦ متر
  • سپري ٤ طول ٦ متر
  • سپري ٤ طول ١٢ متر
  • سپري ٥ طول ٦ متر
  • سپري ٥ طول ١٢ متر
  • سپري ٦ طول ٦ متر
  • سپري ٦ به طول ١٢ متر
  • سپري ٤ طول ٥ متر الي 8/5
  • سپري ٥ طول ٥ متر الي 8/5

سپری را می توان یکی از مهم ترین محصولات فولادی در صنعت ساخت و ساز به شمار آورد. از این پروفیل عموما در ساخت انواع درب و پنجره، ساخت سازه های فلزی، ستون و خرپا استفاده می گردد. این محصولات عموما در ضخامت های 0.9 تا 2.5 میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می شوند. اندازه لبه سپری بر حسب میلی متر بیان می گردد و به عنوان مثال چنانچه اندازه لبه سپری 100 میلی متر باشد به آن سپری نمره 10 می گویند. به طور کلی سپری ها به دو صورت لبه گرد و لبه تیز تولید می شوند که سپری های لبه گرد در ابعاد 30 تا 140 میلی متر و سپری های لبه تیز در ابعاد 20 تا 40 میلی متر موجود می باشند. با این حال در بازار ایران این محصولات در ابعاد متنوعی وجود داشته و شرکت نورد فولاد سجاد نیز این محصول را در اندازه های 3 تا 6 تولید و روانه بازار مصرف می کند. همچنین طول های موجود برای محصول سپری در محدوده 6 تا 12 میلی متر می باشد.

نبشی نورد فولاد سجاد

همان طور که می دانید به پروفیلی که دارای دو ضلع عمود بر هم باشد نبشی گفته می شود که در صنعت ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد. در حال حاضر این شرکت به تولید نبشی 4 و 5 به طول 6 متر مشغول می باشد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد