قیمت آهن آلات 11 مهر 1396

3 ماه پیش1471بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
قیمت آهن آلات 11 مهر 1396

اخبار بازار آهن آلات 11 مهرماه

بازار آهن آلات در روز سه شنبه به سبب تعطیلات موجود طی هفته گذشته با حالتی نیمه تعطیل آغاز شده است. به این معنا که نوسان قیمت های زیادی در بازار آهن آلات ثبت نشده است این در حالی است که حجم معاملات صورت گرفته در هفته جاری نیز محدود بوده است. ثبات نسبی قیمت آهن آلات را می توان به این معنا دانست که که بازار فعالیت چندانی نداشته یعنی اعلام قیمت های قبلی و بی توجهی به واقعیت های معاملاتی سبب شده است تا تغییر مشهودی در بازار رخ ندهد. هرچند که برخی از واحدهای تولیدی تصمیم به کاهش قیمت محصولات تولیدی خود دارند اما با توجه به شواهد حاضر نمی توان نتیجه گیری کاملی داشت.

در بازار روز گذشته آهن آلات، قیمت لوله گاز روکار و توکار کارخانه ی سپاهان بدون تغییر اعلام گردیده است. قیمت لوله گالوانیزه سپاهان با 50 تومان افزایش اعلام شد. قیمت لوله صنعتی بارگیری از سپاهان با 50 تومان کاهش اعلام شد. قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان نیز با 20 تومان کاهش اعلام گردید. قیمت تسمه ورقی بارگیری از انبار اصفهان بدون تغییر اعلام گردید. قیمت پروفیل آهن زد و زد رنگی بارگیری از اصفهان با  10 تومان کاهش اعلام شد. قیمت قوطی پروفیل بارگیری از تهران با 10 تومان کاهش اعلام شد. قیمت قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان بدون تغییر بوده است. قیمت قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان نیز ثابت اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان ثابت اعلام گردید.

در بازار میلگرد نیز، قیمت میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار با 10 تومان کاهش اعلام شد. به طور کلی کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کرده و برخی نیز قیمت میلگرد تولیدی خود را 10 تا 40 تومان کاهش دادند. قیمت تیرآهن ذوب آهن بارگیری از کاخانه و انبار ثابت اعلام گردید. قیمت محصولات مفتولی با 50 تا 60 تومان کاهش اعلام گردید. قیمت انواع ورق فولادی رنگی و روغنی و گالوانیزه و سیاه  نیز در بازار روز سه شنبه ثابت اعلام گردید. به طور کلی بازار آهن آلات ایران نخستین هفته معاملاتی ماه مهر سال جاری را با تداوم روند نزولی قیمت ‌ها و کاهش حجم معاملات و کاهش میزان تقاضا سپری کرده است. بی رونقی بازار آهن آلات در حالی رقم خورده است که اخبار مثبتی در زمینه صنعت فولاد کشور در این هفته شنیده شده است.

خرید میلگرد کارخانه ذوب آهن

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد