5 کارخانه برتر تولید پشم شیشه در ایران

2 ماه پیش7229بازدید0دیدگاه2.2امتیاز (6 رای)
5 کارخانه برتر تولید پشم شیشه در ایران

شرکت پشم شیشه ایران

مجموعه تولیدی پشم شیشه ایران پیشرو در تولید عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی پیش ساخته می باشد. خطوط تولید این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی متخصصان اروپایی احداث شده. بر این اساس پشم شیشه ایران مدعی است تولیداتش قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارا است.

مشاهده نسخه pdf مقاله : 5 کارخانه برتر تولید پشم شیشه در ایران

با توجه به پيشرفت سریع در عرصه های تولیدی الياف شيشه، این مجموعه با هدف قرار دادن افزايش ظرفيت توليد در کنار حفظ كيفيت محصول نهایی، خطوط توليد خود را با بهره گیری از طرح و تكنولوژي روز دنیا و پرسنل با تجربه بروز رساني کرد و امروز توانسته انواع عایق را مطابق نیاز مشتریان و با استاندارد بالا تولید نماید. افزایش کیفیت در کنار کاهش ضایعات موجب بهینه شدن قیمت پشم شیشه نهایی شده است. با توجه به تنوع تولیدات این مجموعه، کادر مجربی آماده ارایه مشاوره‌ و پاسخگویی به سوالات مشتریان می‌باشد.

شرکت پشم شیشه پارس

شرکت پشم شیشه پارس در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. اين مجموعه با استفاده از تکنولوژی مدرن، ماشین های تمام اتوماتیک و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده هموار تلاش می کند که محصولات خود را مطابق با کیفیت جهانی برای مصارف داخلی و عرضه در بازار جهانی آماده کند. مجموعه پارس افتخار دارد نیازهای داخلی هموطنان را با معقول ترین قیمت تولید نماید. همچنین توانایی تامین سفارشات خارجی را دارد و در صورت لزوم می تواند با صادرات محصولات با کیفیت خود نقش بسزایی در زمینه معرفی انواع پشم شیشه تولید ایرانی در بازار جهانی داشته باشد و سعی دارد بعنوان یک نوآور در عرصه های جهانی شناخته شود.

انواع پشم شیشه

شرکت ایزوگام پشم شیشه

این شرکت با داشتن گواهینامه های بین المللی در زمینه تولید پشم شیشه و استفاده هدفمند از کارمندان و مدیران عملیاتی متخصص توانسته محصولات خود را با کیفیت جهانی و مطابق با درخواست مصرف کننده و اصول روز دنیا تولید کند. کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب سبب می شود این مجموعه ضمن حفظ سهم خود در بازار داخلی باشد در شرایط اقتصادی کنونی بتواند مشتری داخلی را نیز راضی نگه دارد. بعلاوه با افزایش تولید خود نیم نگاهی به صادرات محصولات خود به درخواست کننده های خارجی دارد.

شرکت بازرگانی تولیدی ایران پارس

شرکت بازرگانی تولیدی ایران پارس توانسته با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و استفاده از مواد و وسایل با کیفیت محصولات خود را در بالاترین استانداردهای جهان تولید کند. این مجتمع برای رفاه حال هموطنان، قیمت پشم شیشه تولیدی خود را با نازلترین حد ممکن عرضه می کند. همچنین لازم به ذکر است ایران پارس توانسته در آسیا نیز جایگاه خود را به عنوان یک فروشنده ثابت کند.

بهره گیری از پرسنل متخصص که در زمینه های تخصصی دارای آموزش آکادمیک و دانش فنی و تجربه کافی هستند یکی دیگر از دلایل موفقیت این مجموعه می باشد. محصولات تولیدی این مجموعه با کیفیت بالا برای استفاده در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردند. این مجموعه در مدت فعالیت توانسته در سایه مدیریت دقیق و علمی موفقیت های زیادی کسب کند، البته کیفیت بی مانند محصولات و موقعیت جغرافیایی مناسب و تعهد مثال زدنی کارمندان نیز در این امر تاثیر به سزایی داشته اند.

شرکت تولیدی و بازرگانی هیرمان

فعالان در مجموعه تولیدی هیرمان همیشه سعی داشته اند کالا های تولیدی را با تکیه بر دانش روز دنیا تولید کنند، لذا از همان ابتدای کار ضمن استفاده از مواد مصرفی با کیفیت عالی و تکنولوژی بروز، برای ایجاد اطمینان در مصرف کنندگان، مطابق با دستوالعمل سازمان های حفاظت از محیط زیست کار کرده تا مصرف کنندگان بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

همچنین این شرکت برای حمایت از تولید داخلی از مواد اولیه بومی بهره می گیرد که این موجب اشتغال بیشتر و کاهش قیمت پشم شیشه تولیدی آن شده است. هیرمان همواره برای ایجاد فرصت های جدید از مشتریان و همکاران تجاری خارجی اسقبال کرده است. از جمله دلایل دیگر پیشرفت این مرکز در چند سال اخیر و برتری آن به نسبت دیگر رقبایش استفاده از ماشین آلات روز دنیا بوده است. مدیریت و پرسنل این شرکت با تمام توان خود سعی دارند محصول خود را با بالاترین معیارهای کیفیت منطبق سازند.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد