آدنیس صنعت شمال

3 ماه پیش3595بازدید0دیدگاه0.9امتیاز (8 رای)
آدنیس صنعت شمال

معرفی شرکت آدنیس صنعت شمال

شرکت آدنیس صنعت شمال یکی از تولیدکنندگان مطرح در حوزه پروفیل صنعتی و ساختمانی واقع در استان مازندران؛ شهرستان آمل می باشد. پروفیل تولیدی این شرکت در ابعاد 2*20*40 تهیه و روانه بازار مصرف می گردد. رضایت مشتری و ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی این شرکت را می توان بزرگ ترین هدف شرکت آدنیس صنعت شمال به شمار آورد.

محصولات تولیدی شرکت آدنیس صنعت شمال

این مجموعه صنعتی تولیدکننده پروفیل صنعتی و ساختمانی در ابعاد 2*20*40 می باشد. پروفیل را می توان مهمترین مقطع فولادی مورد استفاده در ساخت و ساز به شمار آورد. پروفیل هایی با مقاطع کوچک اغلب در مواردی همچون نرده های فلزی برای در و پنجره منازل و نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات به کار می روند در صورتی که پروفیل هایی با مقاطع بزرگ تر موارد استفاده بیشتری دارند. از این محصولات اغلب برای ساخت ستون و اسکلت فلزی ساختمان ها استفاده می گردد. پروفیل های تولیدی شرکت آدنیس صنعت شمال در دو دسته صنعتی و ساختمانی قرار می گیرند. پروفیل های ساختمانی به دسته ای از پروفیل ها گفته می شود که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند.

شرکت آدنیس صنعت شمال

در این خصوص می توان به در و پنجره های آلومینیومی اشاره کرد. برخی پروفیل های ساختمانی از نوع نورد گرم می باشند که از نورد گرم شمش فولادی ساخته شده و ظاهری شبیه قوطی دارد. برخی دیگر پروفیل نورد سرد می باشند که از طریق شکل دادن به ورق های فولادی و به وسیله خم کردن و پرس آن ها تولید می گردد. این محصولات فقط برای مصارف سبک ساختمانی می باشند که از جمله آن ها می توان به تیرهای تکیه گاهی سقف کاذب اشاره کرد. دسته سوم از این محصولات پروفیل مرکب اطلاق می گردد که از اتصال چند پروفیل سرد و گرم تولید می گردد.

پروفیل های صنعتی تولیدی این شرکت پروفیل هایی می باشند که برای مصارفی همچون خودروسازی و نظامی مورد استفاده قرار می گیرند. در تولید پروفیل های صنعتی توجه به ویژگی های مکانیکی و الکتریکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. ویژگی های مکانیکی و الکتریکی پروفیل های آدنیس صنعت شمال در رده بالایی قرار گرفته است. این کارخانه با بهره گیری از دانش فنی و تجربه کاری و امکانات تولیدی ، امکان تولید قطعات خاص با ویژگی های مشخص برای هر نوع پروفیل را به وجود آورده است.

مراحل تولید پروفیل در کارخانه

تولید پروفیل شامل سه مرحله اصلی می باشد

  • مواد اولیه
  • برش کلاف به نوار
  • تولید لوله و پروفیل

مواد اولیه تولید قوطی پروفیل از طریق فولاد مبارکه و یا کشورهای دیگر تامین می گردد. ورق مورد استفاده برای ساخت پروفیل بایستی دارای مشخصات ویژه ای بوده تا در هنگام تولید ایجاد مشکل ننماید. در مرحله بعد کلاف های خریداری شده در دستگاه برش به قطعاتی با عرض مشخص بریده می شود. مرحله پایانی که تولید قوطی و پروفیل می باشد به دو شیوه مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندی می گردد. پروفیل های باز عموما به روش مستقیم تولید می گردند. دستگاه های تولید این محصولات در کارخانجات تولیدی شامل قسمت هایی اعم از تغذیه نوار و گیوتین می باشند.مرکزآهن روزانه قیمت قوطی آهن و پروفیل آهن را درسایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه منتشر میکند.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد