نورد بهار بجنورد

1 ماه پیش2318بازدید0دیدگاه4.3امتیاز (6 رای)
نورد بهار بجنورد

معرفی شرکت نورد بهار بجنورد

شرکت نورد بهار بجنورد از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل آهن فلزی درب و پنجره ساختمانی و مصنوعات فلزی، انواع ورق های تخت ابعادی شیت شده برای مصارف صنعتی، سازه های فلزی و تیرهای فلزی مخابرات آغاز نمود و هم اکنون به یکی از شرکت های بزرگ و مطرح در زمینه تولید انواع محصولات فولادی تبدیل گشته است. در حال حاضر این واحد تولیدی دارای ظرفیت تولیدی بالغ بر 47 هزار تن در سال بوده و میزان اشتغال زایی آن از 45 نفر به 150 نفر افزایش یافته است. شرکت نورد بهار بجنورد علاوه بر عرضه محصولات به بازار داخلی؛ به صادرات محصولات به کشورهایی هم چون ترکمنستان نیز مشغول بوده و قصد دارد در صورت بالا رفتن ظرفیت تولید میزان محصولات صادراتی خود را نیز افزایش دهد. این کارخانه به تنهایی نیاز بازار به این محصولات تولیدی را در شمال شرق کشور مرتفع ساخته و حدود 50 درصد نیاز بازار از نظر تنوع محصول توسط این شرکت تامین می گردد.

نورد بهار بجنورد

معرفی محصولات تولیدی شرکت نورد بهار بجنورد

شرکت نورد بهار بجنورد در حال حاضر در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فلزی، درب و پنجره ساختمانی و مصنوعات فلزی، تولید انواع ورق های تخت ابعادی شیت شده و تولید تیرهای فلزی مخابرات فعالیت دارد.

همچنین برای دریافت قیمت پروفیل ساختمانی می‌توانید به بخش قیمت روز پروفیل یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

لوله و پروفیل فلزی

لوله های تولیدی به دو دسته بدون درز و درزدار تقسیم بندی می شوند. لوله های بدون درز معمولا تا قطر 16 اینچ موجود بوده و با استفاده از شمش های فولادی با مقطع توپر و با نیروی حرارت و کشش تولید می گردند. لوله های درزدار به دو نوع درز مستقیم و اسپیرال تقسیم شده و معمولا توسط جوشکاری زیرپودری و مقاومت الکتریکی تولید می گردند. این شرکت به تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی مشغول می باشد. جهت اطلاع از قیمت محصولات شرکت نورد بهار بجنورد با مشاوران مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

ورق فولادی

ورق های فولادی شامل چند دسته ورق سیاه، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق رنگی، ورق اسیدشویی، قلع اندود و ورق کرکرهمی باشند. یکی از محصولات شرکت نورد بهار بجنورد ورق های فولادی در انواع مختلف و سایز و ابعاد متنوع می باشد. ورق سیاه معروف ترین ورق فولادی بوده که در صنایعی همچون ساختمان سازی، تانکر سازی؛ خودروسازی و مخازن خاص مورد استفاده قرار می گیرد و به دو صورت رول و شیت در بازار مصرف موجود می باشد. ورق روغنی نیز دسته ای از محصولات بوده که با روش نورد سرد تولید گردیده و پایه تولید ورق گالوانیزه می باشند. این محصولات در ابعاد مختلف توسط این شرکت تولید می گردد. همچنین میتوانید جهت مشاهده قیمت قوطی به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

آدرس شرکت نورد بهار بجنورد

خراسان شمالی، بجنورد، منطقه 1، شهرک صنعتی شماره یک، بلوار صنعت، خیابان صنعت چهارم

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد