نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیر آهنی

4 سال پیش1845بازدید0دیدگاه3امتیاز (2 رای)
نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیر آهنی

معرفی دومین همایش و نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیر آهنی

زمان برگزاری : 29 دی ماه تا 1 بهمن

مکان برگزاری : هتل المپیک تهران

دومین همایش و نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیر آهنی در تاریخ 29 دی ماه تا یکم بهمن در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. از مهم ترین اهداف این دوره از نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تکمیل زنجیره تولید برای رشد ارزش افزوده
  • انتقال فناوری های پیشرفته
  • ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری و ارتقای مدیریت اقتصاد

با توجه به مشکلات کنونی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی اعم از تحریم و مشکل نقل و انتقال پول به خارج از کشور، مشکلات تامین منابع، وضعیت بازار و رکود ناشی از اوضاع اقتصادی، گردش نقدینگی، مشکلات منابع انسانی و منابع طبیعی محورهای اصلی این همایش شامل موارد زیر است:

دومین همایش و نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیر آهنی

افزایش کمی و کیفی عملیات اکتشاف

استخراج و فرآوری فلزات غیر آهنی

ارتقای صادرات فلزات غیر آهنی با ارزش افزوده بیشتر

خروج از رکود و بحران در تولید فلزات غیر آهنی

تجهیزات و ماشین آلات و توانمندسازی منابع انسانی

همزمان با همایش بین المللی در این حوزه، نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی نیز با حضور شرکت های مطرح برگزار خواهد شد. همچنین کارگاه های تخصصی و آموزشی و نشست های تخصصی نیز در این نمایشگاه برپا می گردد.

نخستین دوره این نمایشگاه توسط شرکت پادویژن و همکاری انجمن صنفی کارفرمایی معدنکاران سرب و روی ایران در سال 1392 با موفقیت برگزار شد و اکنون دومین دوره از این نمایشگاه نیز به منظور بررسی وضعیت بازار، مشکلات تامین منابع، گردش نقدینگی، توسعه و سرمایه گذاری، توسط شرکت پادویژن در محل هتل المپیک برپا خواهد شد. شرکت ها و نمایندگی های معادن مس، طلا و صنایع فلزات غیر آهنی در این دوره از نمایشگاه در محورهای اکتشاف، استخراج و فرآوری و به تعداد 80 غرفه حضور دارند.

همچنین 15 کارگاه و پنل تخصصی در زمینه بررسی مشکلات پیش روی متقاضیان، معرفی عناصر نادر خاکی در ایران و توسعه معادن کوچک نیز در این نمایشگاه برپا می باشد.

از شرکت کنندگان این دوره از کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد