تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

ذوب آهن گمبرون

ذوب آهن گمبرون

معرفی شرکت ذوب آهن گمبرون

شرکت ذوب آهن گمبرون توسط آقای حسن مصیب زاده تاسیس و در حال حاضر یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع آهن اسفنجی و شمش فولادی می باشد. این واحد تولیدی یک مجموعه از بخش خصوصی کشور و فعال در صنعت فولاد می باشد که ۲۶ سال قبل فعالیت خود را آغاز نموده است. ذوب آهن گمبرون در خط نورد ظرفیت کل ۶۰۰۰۰۰ تن در سال و اشتغال زایی مستقیم برای ۵۰۰ نفر و در کل خطوط طرح های توسعه جدید دارای اشتغال زایی برای حدود ۱۲۰۰ نفر به صورت مستقیم می باشد. مدیر عامل این شرکت یکی از نخستین بانیان صنعت فولاد در بخش میلگرد می باشد که در ابتدا شرکت فولاد البرز تاکستان را به عنوان اولین واحد نورد بخش خصوصی در کشور احداث نمود.

سه شرکت گروه صنعتی فولاد البرز، ذوب آهن گمبرون و پیوند فلز یک مجموعه از بخش خصوصی فولاد کشور می باشند که به صورت خانوادگی اداره می شوند. در کل این مجموعه با هدف تولید انواع مفتول و توری های صنعتی دارای پوشش ویژه تاسیس گردید و پس از بررسی نحوه تامین مواد اولیه، مدیریت شرکت تصمیم به خودکفایی در بخش تولید شمش فولادب و آهن اسفنجی نمود و در این راستا به تاسیس شرکت ذوب آهن گمبرون روی آورد. ظرفیت تولید شمش فولادی ذوب آهن گمبرون ۱٫۵ میلیون تن با روش کوره بلند بوده که محصول نهایی این واحد تولیدی، شمش فولادی با ابعاد ۱۰۰، ۱۵۰ و ۳۰۰ میلی متر می باشد. نیاز اولیه ذوب آهن گمبرون به سنگ معدن و آهن اسفنجی از طریق ذوب نگین خلیج فارس تامین می گردد.

حتما بخوانید :  فولاد جهان آرا اروند

ذوب آهن گمبرون

محصولات تولیدی ذوب آهن گمبرون

همان طور که ذکر شد به منظور خودکفایی این واحد تولیدی از واردات مواد اولیه، مدیریت شرکت تصمیم به تاسیس کارخانه ذوب آهن گمبرون با ظرفیت تولیدی بالغ بر ۱٫۵ میلیون تن شمش فولادی گرفت. محصول تولیدی این بخش مواد اولیه شامل شمش و آهن اسفنجی می باشد که در ابعاد ۱۰۰، ۱۵۰ و ۳۰۰ میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

آدرس ذوب آهن گمبرون

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بلوار بیهقی، پلاک ۲۲؛ طبقه سوم واحد ۶

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۵ / ۵٫ تعداد رای: ۱

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button