5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت ذوب آهن گمبرون

شرکت ذوب آهن گمبرون توسط آقای حسن مصیب زاده تاسیس و در حال حاضر یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع آهن اسفنجی و شمش فولادی می باشد. این واحد تولیدی یک مجموعه از بخش خصوصی کشور و فعال در صنعت فولاد می باشد که 26 سال قبل فعالیت خود را آغاز نموده است. ذوب آهن گمبرون در خط نورد ظرفیت کل 600000 تن در سال و اشتغال زایی مستقیم برای 500 نفر و در کل خطوط طرح های توسعه جدید دارای اشتغال زایی برای حدود 1200 نفر به صورت مستقیم می باشد. مدیر عامل این شرکت یکی از نخستین بانیان صنعت فولاد در بخش میلگرد می باشد که در ابتدا شرکت فولاد البرز تاکستان را به عنوان اولین واحد نورد بخش خصوصی در کشور احداث نمود.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت ذوب آهن گمبرون

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

سه شرکت گروه صنعتی فولاد البرز، ذوب آهن گمبرون و پیوند فلز یک مجموعه از بخش خصوصی فولاد کشور می باشند که به صورت خانوادگی اداره می شوند. در کل این مجموعه با هدف تولید انواع مفتول و توری های صنعتی دارای پوشش ویژه تاسیس گردید و پس از بررسی نحوه تامین مواد اولیه، مدیریت شرکت تصمیم به خودکفایی در بخش تولید شمش فولادب و آهن اسفنجی نمود و در این راستا به تاسیس شرکت ذوب آهن گمبرون روی آورد. ظرفیت تولید شمش فولادی ذوب آهن گمبرون 1.5 میلیون تن با روش کوره بلند بوده که محصول نهایی این واحد تولیدی، شمش فولادی با ابعاد 100، 150 و 300 میلی متر می باشد. نیاز اولیه ذوب آهن گمبرون به سنگ معدن و آهن اسفنجی از طریق ذوب نگین خلیج فارس تامین می گردد.

ذوب آهن گمبرون

محصولات تولیدی ذوب آهن گمبرون

همان طور که ذکر شد به منظور خودکفایی این واحد تولیدی از واردات مواد اولیه، مدیریت شرکت تصمیم به تاسیس کارخانه ذوب آهن گمبرون با ظرفیت تولیدی بالغ بر 1.5 میلیون تن شمش فولادی گرفت. محصول تولیدی این بخش مواد اولیه شامل شمش و آهن اسفنجی می باشد که در ابعاد 100، 150 و 300 میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

آدرس ذوب آهن گمبرون

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بلوار بیهقی، پلاک 22؛ طبقه سوم واحد 6

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0