مرکز خدمات فولاد ایران

4 سال پیش2146بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
مرکز خدمات فولاد ایران

معرفی ایفنا

اولین بانک اطلاعاتی فولاد در ایران در سال 1374 توسط گروه همکاری های اقتصادی با عنوان مرکز خدمات فولاد ایران آغاز به کار کرد. این مجموعه از سرویس ها و بخش های متعددی تشکیل شده که هر روز قیمت روزانه و هفتگی انواع آهن آلات در ایران و خارج از کشور را به روز رسانی می کند و علاوه بر آن اخبار روزانه و هفتگی و همچنین تحلیل و تفسیر متخصصان و فعالین این عرصه در خصوص بازار داخل و خارج منتشر می کند. این سایت توانسته با تحلیل ها و اخبار خود در بخش های مختلف صنعت فولاد توجه بسیاری را به خود جلب نماید. به طور نمونه وزارت نفت ، سندیکای شرکت های ساختمانی وزارت راه ، کارخانه های خودرو سازی ، فعالان عرصه ساختمان سازی و... آمارها ، قیمت ها و تحلیل های این سایت را به عنوان مرجع و شاخص قلمداد نموده و ملاک تصمیمات خود قرار داده اند. علاوه بر آن این مرکز توانسته توجه سایت های معتبر خارجی را نیز به خود جلب کند وMeps ، Steel guru ، Metal expert، Steel orbis و... بسیاری از اطلاعات صنعت فولاد ایران را از این مرکز رصد می کنند.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : مرکز خدمات فولاد ایران

پایگاه خبری فولاد ایران

این مرکز با نام اختصاری «ایفنا» در جهت توسعه فعالیت خبری و اطلاع رسانی خود، مجوز رسمی نشریه الکتریکی و پایگاه خبری را به شماره 23073 در تاریخ سیزده آذر 1391 از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی دریافت کرد. صاحب امتیاز این مرکز گروه همکاری های اقتصادی است که مدیر مسئول آن محمد چیت ساز می باشد.

این سایت به صورت روزانه قیمت آهن آلات در بازار تهران و به صورت هفتگی قیمت آهن آلات در بازار جهانی را ارائه می کند. علاوه بر آن خدماتی مانند تجارت الکترونیک در بازار جهانی ، تبلیغ و معرفی کالا و خدمات از طریق سایت، همکاری برای سرمایه گذاری ، خرید ، فروش و واردات آهن آلات، پیشنهاد فروش آهن آلات صادراتی به خریداران بازار جهانی، پیشنهاد آهن آلات موجود برای فروش به خریداران در بازار ایران و... از سوی این مرکز انجام می شود.

شما می توانید در این سایت رایگان عضو شوید و فقط با داشتن یک شناسه کاربری و رمز عبور از خدمات آنان بهره ببرید. نکته مهم دیگر این است که در این سایت شما با انواع آهن آلات و استاندارد های آن آشنا می شوید و می توانید اطلاعات کافی ، جامع و کاملی را از انواع ورق ، لوله ، میله و ... به دست آورید. از ویژگی های مثبت این سایت دو زبانه بودن آن است که طیف وسیعی از مخاطبان داخلی و خارجی را به خود جذب کرده است.

در صورتی که نیاز به تماس با این مرکز داشتید می توانید از آدرس زیر استفاده کنید.

تهران ، بلوار کریمخان ، خیابان خردمند جنوبی ، کوچه شهید وفایی ورمزآبادی ، پلاک 2

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید