لوله و پروفیل ارومیه

3 ماه پیش3655بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (11 رای)
لوله و پروفیل ارومیه

شرکت لوله و پروفیل ارومیه در سال 1379 در شهرک صنعتی ارومیه در مساحت تقریبی 30000 متر مربع آغاز به کار کرد و بعد از مدتی دفتر خود را در تهران راه اندازی نمود. در حال حاضر این شرکت در دو منطقه صنعتی از استان آذربایجان غربی قرار گرفته و پنج شرکت تولیدی دیگر در زیر مجموعه خود تشکیل داده است. از جمله این شرکت ها می توان شرکت فولاد ارومیه، شرکت نورد لوله خاورمیانه، شرکت چی چست گاز و گالوانیزه و شرکت صنعتی دورنا را نام برد. هم اکنون مجموعه گروه فولاد ارومیه بزرگ ترین مجتمع فولادی در شمال غرب ایران است. این مجموعه در جهت تامین مصرف داخلی و خارجی اقدام می کند و محصولات متنوعی چون لوله های مارپیچ، لوله صنعتی، لوله های مستطیلی، لوله های مربعی، لوله های آب، لوله های گاز، چار چوب درب و پنجره، پروفیل های شکل گرفته و... تولید می کند. شرکت لوله و پروفیل ارومیه در حدود 250 نوع محصول فولادی تولید می کند. قیمت قوطی آهن و قیمت لوله فولادی 12 و سایر سایزهای کارخانجات مختلف را می توانید در سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

معرفی گروه فولاد ارومیه

از آن جایی که این مجتمع در زمینه تولید محصولات فولادی پر تلاش ظاهر شده است و در قسمت شمال غرب کشور نیز قرار گرفته، توانسته است بازار هدف و کاستی های کشورهای همسایه و منطقه را به خوبی شناسایی کند. به همین خاطر این مجموعه آمار قابل توجهی در زمینه صادرات دارد و می توان کشورهایی که از محصولات این مجتمع فولادی استفاده می کنند همچون ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان و عراق را نام برد. این کارخانه با زیر مجموعه هایش در مساحتی حدود 250 هکتار در حال فعالیت است. این شرکت در ارومیه در زمینه اشتغال زایی بومی توانمند ظاهر شده و تاثیر قابل توجهی داشته و تعدادی از جوانان آن ناحیه را در این مجموعه استخدام کرده است. شرکت لوله و پروفیل ارومیه با ظرفیت تولید سالانه 140000 تن انواع قوطی، پروفیل آهن، انواع لوله و... توانسته رتبه خوبی در میان تولید کنندگان داخلی به دست آورد.

شرکت لوله و پروفیل ارومیه

معرفی محصولات شرکت لوله و پروفیل ارومیه

حوزه فعالیت مجموعه گروه فولاد ارومیه را می توان در موارد زیر دسته بندی نمود :

  • لوله ، مجاری و خطوط لوله ، هواکش و شبکه لوله فولادی
  • لوله های فولاد بدون درز
  • ظرف استوانه ای و قوطی، قوطی افشانه فلزی که برای بسته بندی و حمل و نقل استفاده می شود.
  • ظروف فلزی که برای بسته بندی و حمل و نقل و ذخیره سازی ان ای اس تولید می شود.
  • حلقه ها و بست های فلزی
  • لوله مارپیچ که به لوله اسپیرال نیز معروف است و دارای ضخامت های متنوعی است و از سایز 8 تا 120 اینچ تولید می شود و بیشتر برای آب رسانی و گاز رسانی استفاده می شود. این لوله ها با حلزونی شدن ورق ها توسط غلتک ها به شکل لوله در می آیند. آماده سازی، شکل دهی و جوش کاری زیر پودری داخل و خارج این ورق زحمت زیادی می برد، با این وجود این لوله جزو محصولات متداول در جهان است و آن به خاطر کاربرد زیاد و کیفیت خوب آن است.
  • و...

از زیر مجموعه های این کارخانه شرکت نورد لوله خاورمیانه است که در سال  2003میلادی که برابر با 1382 خورشیدی است برای تامین لوله و خطوط انتقال آب، گاز و نفت تاسیس شد. این شرکت در حدود 20 پروژه دولتی در زمینه انتقال آب به مناطق کشاورزی را اجرا کرده است. شرکت نورد لوله خاورمیانه در بزرگراه شهید کلانتری با مساحتی در حدود 44 هکتار قرار گرفته است. برای اطلاع از قیمت پروفیل این کارخانه به لینک مربوطه مراجعه کنید.

آدرس کارخانه لوله و پروفیل ارومیه

آذربایجان غربی ، ارومیه ، جاده ریحان آباد ، فاز دوم شهرک صنعتی ، خیابان یک ، پلاک یک

آدرس دفتر تهران

تهران ، بزرگراه جلال آل احمد ، پلاک 105

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد