4.2/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانجات صنایع لوله و پروفیل کرمان

شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان با مدیریت علی نظری رباطی در سال 92 تاسیس و به تولید انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی پرداخت. در حال حاضر این واحد تولیدی در شهرستان کرمان فعالیت داشته و به تولید لوله و پروفیل های فولادی در سایزهای مختلف مشغول می باشد. کیفیت محصولات تولیدی لوله و پروفیل کرمان پس از تولید توسط واحد کنترل کیفی با دقت بررسی گردیده و پس از تایید نهایی فروخته می شود. صنایع لوله و پروفیل کرمان هم اکنون به یکی از تولیدکنندگان بزرگ محصولات فولادی در کشور تبدیل گشته است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی لوله و پروفیل کرمان

در حال حاضر این شرکت به تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در سایزهای مختلف مشغول می باشد.

پروفیل فولادی

پروفیل یکی از مقاطع فولادی بوده که در صنایعی اعم از خودروسازی؛ چهارچوب درهای بزرگ آهنی و کرکره مغازه ها استفاده می گردد. این محصول در کارخانجات زیادی از جمله لوله و پروفیل کرمان تولید و روانه بازار مصرف می گردد. پروفیل ها به دو نوع باز و بسته تقسیم بندی می شوند که هر یک دارای کاربرد ویژه ای می باشند. پروفیل های تولیدی صنایع لوله و پروفیل کرمان در ابعاد مختلفی تولید می گردند و پروفیل هایی با مقاطع کوچک تر به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل استفاده گردیده در صورتی که پروفیل ها با مقاطع بزرگ تر در صنعت و ساختمان سازی کاربرد دارند.

لوله و پروفیل کرمان

لوله فولادی

لوله های فلزی در سه نوع چدنی، آهنی و فولادی تولید و روانه بازار مصرف می گردد. شرکت لوله و پروفیل کرمان در حال حاضر به تولید لوله های فولادی در ابعاد مختلف مشغول می باشد. از نظر شیوه ساخت این محصولات به دو دسته لوله درز دار و بدون درز تقسیم بندی می شوند. لوله ها ظرفی با مقطع دایره ای توخالی بوده که عموما جهت انتقال و جابجایی سیالات در صنعت نفت و گاز و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و به علت کاربرد خاص آن ها کیفیت در ساخت این محصولات بسیار مهم می باشد. لوله های تولیدی صنایع لوله و پروفیل کرمان پس از تولید توسط واحد کنترل کیفی بررسی گردیده و پس از تایید نهایی وارد بازار مصرف می گردد. برای اطلاع از انواع لوله های تولیدی توسط این کارخانه و ابعاد آن با مشاوران مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

آدرس صنایع لوله و پروفیل کرمان

کرمان، کیلومتر 5 جاده تهران، نرسیده به پل راه آهن

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

4.2/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0