صنایع لوله و پروفیل کرمان

2 سال پیش3979بازدید0دیدگاه3.6امتیاز (8 رای)
صنایع لوله و پروفیل کرمان

از جمله کارخانجات تولید لوله و پروفیل در ایران می توان شرکت لوله و پروفیل کرمان را نام برد. لوله و پروفیل های تولید شده در این کارخانه انواع مختلفی را شامل می شوند. برای مثال انواع لوله صنعتی و فولادی با بهترین کیفیت با برند این شرکت تولید می‌شوند. برای خرید پروفیل کرمان در سایزهای مختلف به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

معرفی کارخانجات صنایع لوله و پروفیل کرمان

شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان با مدیریت علی نظری رباطی در سال 92 تاسیس و به تولید انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی پرداخت. در حال حاضر این واحد تولیدی در شهرستان کرمان فعالیت داشته و به تولید لوله و پروفیل های فولادی در سایزهای مختلف مشغول می باشد. کیفیت محصولات تولیدی لوله و پروفیل کرمان پس از تولید توسط واحد کنترل کیفی با دقت بررسی گردیده و پس از تایید نهایی فروخته می شود. صنایع لوله و پروفیل کرمان هم اکنون به یکی از تولیدکنندگان بزرگ محصولات فولادی در کشور تبدیل گشته است. برای مشاهده قیمت پروفیل امروز کرمان میتوانید به صورت روزانه به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان

معرفی محصولات تولیدی لوله و پروفیل کرمان

در حال حاضر این شرکت به تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در سایزهای مختلف مشغول می باشد.

پروفیل فولادی کرمان

پروفیل یکی از مقاطع فولادی بوده که در صنایعی اعم از خودروسازی؛ چهارچوب درهای بزرگ آهنی و کرکره مغازه ها استفاده می گردد. این محصول در کارخانجات زیادی از جمله لوله و پروفیل کرمان تولید و روانه بازار مصرف می گردد. پروفیل ها به دو نوع باز و بسته تقسیم بندی می شوند که هر یک دارای کاربرد ویژه ای می باشند. پروفیل های تولیدی صنایع لوله و پروفیل کرمان در ابعاد مختلفی تولید می گردند و پروفیل هایی با مقاطع کوچک تر به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل استفاده گردیده در صورتی که پروفیل ها با مقاطع بزرگ تر در صنعت و ساختمان سازی کاربرد دارند.

لوله و پروفیل کرمان

لوله فولادی کرمان 

لوله های فلزی در سه نوع چدنی، آهنی و فولادی تولید و روانه بازار مصرف می گردد. شرکت لوله و پروفیل کرمان در حال حاضر به تولید لوله های فولادی در ابعاد مختلف مشغول می باشد. از نظر شیوه ساخت این محصولات به دو دسته لوله درزدار و بدون درز تقسیم بندی می شوند. لوله ها ظرفی با مقطع دایره ای توخالی بوده که عموما جهت انتقال و جابجایی سیالات در صنعت نفت و گاز و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و به علت کاربرد خاص آن ها کیفیت در ساخت این محصولات بسیار مهم می باشد. لوله های تولیدی صنایع لوله و پروفیل کرمان پس از تولید توسط واحد کنترل کیفی بررسی گردیده و پس از تایید نهایی وارد بازار مصرف می گردد. برای اطلاع از انواع لوله های تولیدی توسط این کارخانه و ابعاد آن با مشاوران مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

آدرس صنایع لوله و پروفیل کرمان

کرمان، کیلومتر 5 جاده تهران، نرسیده به پل راه آهن

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت صنایع لوله و پروفیل کرمان در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد