کارخانه لوله و پروفیل آریاوا

3 ماه پیش5689بازدید0دیدگاه3.1امتیاز (12 رای)
کارخانه لوله و پروفیل آریاوا

کارخانه لوله و پروفیل آریاوا از سال 61 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد و به صورت یک شرکت سهامی خاص تاسیس شد و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. محل و جایگاه کارخانه و خط تولید این شرکت در جاده قزوین است و دفتر مرکزی آن در شهر تهران قرار دارد. حوزه ابتدایی فعالیت این شرکت در زمینه تولید و تهیه انواع مصالح و لوازم ساختمانی بود که شامل تاسیسات ساختمانی و لوازم بهداشتی ساختمانی، واردات ماشین آلات، لوازم و مواد اولیه مورد نیاز این شرکت از داخل و خارج و ... می شد. اما پس از مدتی این مجموعه تصمیم گرفت که فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه تولید انواع لوله صنعتی که به ERW معروف هستند، گسترش دهد و محصولاتی که شامل لوله های فولادی و آهنی درزدار سیاه، پروفیل آهن و فولادی، لوله های فولادی و آهنی بدون درز (گازی) و ... را در خروجی مجموعه خود قرار دهد.

معرفی گروه صنعتی لوله و پروفیل آریاوا

این شرکت انواع میلگرد آج دار و ساده، انواع نبشی، اتصالات، فلنچ ها و موارد مرتبط با آن را نیز تولید می کند. علاوه بر تولید در کار خرید و فروش، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی در حوزه صنعت و ساختمان سازی نیز هست اما تخصص خود را تولید لوله های فولادی صنعتی می داند. ظرفیت تولید این مجموعه حدود 150000 تن در سال است که اندازه لوله های فولادی این مجموعه در حال حاضر 2.1 ، 4.3 ، 1 ، 12.1 ، 2.2 ، 3 ، 4 و... اینچ می باشد.

کارخانه لوله و پروفیل آریاوا

معرفی محصولات کارخانه آریاوا

لوله مانیسمان به لوله بدون درز نیز معروف است و جز لوله های بسیار مقاوم و مستحکم به حساب می آید و نوع تولید آن نیز متفاوت است. برای تولید این محصول، شمش فولادی را به داخل کوره می برند این کوره از قبل با حرارت بالا به دمای مورد نظر رسیده تا بتواند فولاد را کاملا نرم کند سپس با وسیله ای به نام لخ پرس آن را سوراخ می کنند. پس از انجام چند مرحله، مهم ترین قسمت ساخت این محصول فرا می رسد، و آن شلیک سمبه است. این سمبه با سرعت بسیار بالایی به فولاد که نرم و داغ است پرتاب می شود، همین پرتاب سمبه با سرعت زیاد باعث می شود که فولاد سوراخ شود و لوله بدون درز تولید شود. البته فرآیندهایی مانند گرد کردن لبه لوله و... نیز وجود دارد که هر کدام نیازمند به دستگاه مخصوصی است. از ویژگی های مهم که در حین تولید باید آن را رعایت کرد عبور لوله از دستگاه کونیک است تا ابتدا و انتهای آن صاف و در یک راستا باشد. قیمت پروفیل و قیمت لوله فولادی 12 و سایر سایزهای این کارخانه و سایر کارخانجات را می توانید در سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

آدرس دفتر مرکزی شرکت لوله و پروفیل آریاوا

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 55، واحد 20، طبقه پنجم

آدرس کارخانه

قزوین، کیلومتر 14 جاده بوئین زهرا، 500 متر پایین تر از شهرک صنعتی لیا

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد