پروفیل پارسیان هرندی

1 سال پیش4081بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (4 رای)
پروفیل پارسیان هرندی

در کشور ایران پروفیل در شرکت های مختلفی به تولید می‌ رسد. پروفیل پارسیان هرندی یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید لوله و پروفیل در ایران است. شرکت پارسیان پروفیل را در انواع مختلفی تولید میکند که یکی در ادامه به بررسی این محصولات خواهیم پرداخت. برای آشنایی بیشتر با کارخانه پروفیل هرندی مطلب زیر برای شما تهیه شده است.

معرفی شرکت پروفیل پارسیان هرندی

شرکت پروفیل پارسیان هرندی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قیمت پروفیل فولادی آغاز نمود و یک سال بعد با ظرفیتی بالغ بر 5000 تن به بهره برداری رسید. پس از مدتی به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی، استقبال مشتریان و ایجاد تنوع در محصولات طرح توسعه این واحد تولیدی با ایجاد سالن و خطوط جدید به ظرفیت سالانه 30000 تن در سال 91 رسید. پروفیل های تولیدی شرکت پارسیان هرندی دارای کیفیت بالایی بوده و براساس استاندارد ملی تولید می گردند.

معرفی محصولات تولیدی شرکت پارسیان هرندی

محصولات مختلفی در شرکت پارسیان هرندی تولید می‌شود. از جمله محصولات این کارخانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پروفیل در و پنجره: یکی از اصلی ترین محصولات این شرکت پروفیل درب و پنجره بوده که در شرکت پارسیان هرندی در مقاطع گوناگون تولید می گردد و دارای کاربردهای مختلفی در قسمت های متفاوت درب و پنجره می باشند.شما عزیزان می توانید برای مشاهده قیمت پروفیل درب و پنجره به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.  از پروفیل های تولیدی پارسیان هرندی می توان به پروفیل سپری، لنگه در و چهارچوب اشاره کرد.

پروفیل پارسیان هرندی

لوله صنعتی: این کارخانه قابلیت تولید لوله های صنعتی از قطر خارجی 61mm و ضخامت 16 mm را دارا می باشد. لوله های صنعتی به دلیل قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت و دقت ابعادی بالا دارای کاربرد فراوانی در صنعت می باشند.

قوطی فولادی: قوطی آهن های تولیدی شرکت پارسیان هرندی دارای فرم و شکل پذیری مناسب، جوش پذیری خوب و دقت در ابعاد و کیفیت سطحی بالا، مقاومت عالی و تنوع در اندازه و سایزهای گوناگون می باشند. از جمله کاربردهای این محصول می توان به استفاده در صنایع تولید خودرو، ساختمان سازی، لوازم و اسباب منزل اشاره کرد. قیمت قوطی آهن در سایت مرکزآهن به صورت روزانه بارگزاری می شود.

لوله داربستی: لوله های داربستی از نوع لوله های فولادی سیاه درزدار بوده که در ساختمان سازی کاربرد دارند و به عنوان داربست مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های داربستی شرکت پارسیان هرندی در ابعاد و استانداردهای مختلف تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

آدرس شرکت پارسیان هرندی

اصفهان، خیابان امام خمینی، کیلومتر 7، اول خیابان 12 بهمن، پلاک 1

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد