3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت پروفیل پارسیان هرندی

شرکت پروفیل پارسیان هرندی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل فولادی آغاز نمود و یک سال بعد با ظرفیتی بالغ بر 5000 تن به بهره برداری رسید. پس از مدتی به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی، استقبال مشتریان و ایجاد تنوع در محصولات طرح توسعه این واحد تولیدی با ایجاد سالن و خطوط جدید به ظرفیت سالانه 30000 تن در سال 91 رسید. پروفیل های تولیدی شرکت پارسیان هرندی دارای کیفیت بالایی بوده و براساس استاندارد ملی تولید می گردند.

معرفی محصولات تولیدی شرکت پارسیان هرندی

پروفیل در و پنجره

یکی از اصلی ترین محصولات این شرکت پروفیل های درب و پنجره بوده که در شرکت پارسیان هرندی در مقاطع گوناگون تولید می گردد و دارای کاربردهای مختلفی در قسمت های متفاوت درب و پنجره می باشند. از پروفیل های تولیدی پارسیان هرندی می توان به پروفیل سپری، لنگه در و چهارچوب اشاره کرد.

پروفیل پارسیان هرندی

لوله صنعتی

این کارخانه قابلیت تولید لوله های صنعتی از قطر خارجی 61mm و ضخامت 16 mm را دارا می باشد. لوله های صنعتی به دلیل قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت و دقت ابعادی بالا دارای کاربرد فراوانی در صنعت می باشند.

قوطی فولادی

قوطی های تولیدی شرکت پارسیان هرندی دارای فرم و شکل پذیری مناسب، جوش پذیری خوب و دقت در ابعاد و کیفیت سطحی بالا، مقاومت عالی و تنوع در اندازه و سایزهای گوناگون می باشند. از جمله کاربردهای این محصول می توان به استفاده در صنایع تولید خودرو، ساختمان سازی، لوازم و اسباب منزل اشاره کرد.

لوله داربستی

لوله های داربستی از نوع لوله های فولادی سیاه درزدار بوده که در ساختمان سازی کاربرد دارند و به عنوان داربست مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های داربستی شرکت پارسیان هرندی در ابعاد و استانداردهای مختلف تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

آدرس شرکت پارسیان هرندی

اصفهان، خیابان امام خمینی، کیلومتر 7، اول خیابان 12 بهمن، پلاک 1

3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0