شرکت پروفیل فولادی اصفهان

1 سال پیش2939بازدید0دیدگاه2.7امتیاز (6 رای)
شرکت پروفیل فولادی اصفهان

شرکت پروفیل فولادی اصفهان با داشتن بیش از 35 سال تجربه در تولید و عرضه پروفیل های فولادی در شهر اصفهان سهم بسزایی را داشته است. مجموعه کارخانه های این شرکت تولیدی در منطقه صنعتی درچه، مبارکه و اشترجان واقع شده است. این واحد تولیدی تاکنون محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده که از معروف ترین آن ها می توان به پروفیل های فولادی اشاره کرد. از جمله محصولات این شرکت می توان به انواع چارچوب فلزی، ناودانی، لوله، نبشی، تسمه، زهوار، کرومیت، پروفیل درب و پنجره، قوطی، کرکره، نوار برشی، ورق شیت، آبرو، پروفیل Z، تجهیزات گالوانیزه و سپری آهنی اشاره کرد. جهت مشاهده قیمت پروفیل اصفهان به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

معرفی شرکت پروفیل فولادی اصفهان

از افتخارات این شرکت می توان به عضویت آن در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی در سال 1394، عنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1394، نشان بین المللی طلای کیفیت BID پاریس در سال 2014 و ثبت اختراع تیر فولادی با جان سینوسی در IUI سوئیس اشاره نمود. این شرکت همچنین ریاست سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل را از سال 1391 تاکنون را برعهده داشته و موفق به اخذ لوح سپاس از خانه صنعت و معدن استان در سال 1391 گردیده است.

شرکت پروفیل فولادی اصفهان در سالهای 1388 تا 1390 به عنوان واحد نمونه استانی، واحد نمونه کشوری، تولید کننده نمونه و صادر کننده برجسته شناخته شده است. همچنین یکی دیگر از افتخارات این واحد تولیدی انتخاب به عنوان نخبه صنعت و معدن بوده که در این راستا دارای لوح سپاس از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و کانون مدیران ماشین ساز می باشد.

این شرکت از نظر سهولت دسترسی و ارسال بار به اقصی نقاط کشور بسیار مناسب بوده و در مرکزیت ترانزیت داخلی کشور قرار گرفته است. مدیر عامل این واحد تولیدی آقای قاسمعلی جباری است. سبد متنوع محصولات این شرکت علاوه بر اینکه جوابگوی نیاز داخلی می باشد به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد.

شرکت پروفیل فولادی اصفهان

معرفی محصولات و تولیدات شرکت پروفیل فولادی اصفهان

سبد محصولات شرکت پروفیل فولادی اصفهان بسیار متنوع بوده و در انواع چهارچوب فلزی، نبشی، تسمه، لوله، ناودانی، کرکره، کرومیت، زهوار، نوار برشی، ورق شیت، پروفیل درب و پنجره، قوطی، سپری آهنی، تجهیزات گالوانیزه، زد و آبرو می باشد. در ادامه به معرفی جزئیات هر کدام از این محصولات خواهیم پرداخت.

 • چهارچوب

چهارچوب فلزی تولیدی شرکت پروفیل فولادی اصفهان در انواع چهاچوب فرانسوی و چارچوب نگین در ضخامت 2 میلی متر تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

 • انواع لوله

انواع لوله های تولیدی این شرکت شامل لوله سیاه، لوله گالوانیزه و لوله مانیسان یا بدون درز می باشد. سایز لوله های سیاه تولیدی این شرکت بین 4 تا 6 سانت و ضخامت آنها بین 2 تا 5/2 میلیمتر است. لوله های گالوانیزه تولیدی در سایز 3 تا 6 سانت و در ضخامت 5/1 تا 2 میلیمتر می باشند. لوله های قطور در سایز 3 تا 5 اینچ و به ضخامت 3 تا 4 میلیمتر تولید می شوند. لوله مانیسمان در سایز 2/1 تا 120 اینچ و در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، کشاورزی، آبرسانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

 • نبشی

نبشی های تولیدی شرکت پروفیل فولادی اصفهان در دو دسته فابریک و خمی طبقه بندی می شوند. این شرکت سه نوع نبشی خمی در ضخامت های 2 تا 3 میلیمتر و در سایزهای 5/3 تا 4 میلیمتر تهیه و تولید می نماید.

 • تسمه

در این شرکت دو نوع تسمه فابریک و ورقی تولید می شود. تسمه فابریک در سایزهای 3 و 4 میلیمتر و تسمه ورقی در سایزهای 3 تا 5 سانت و در ضخامت 3 تا 4 میلیمتر تولید می شوند.

 • ناودانی

انواع ناودانی تولیدی این شرکت به دو دسته ناودانی سیاه و پانچی نما طبقه بندی می شوند. ناودانی پانچی نما در ضخامت 3 تا 4 میلیمتر تهیه می شوند.

 • کرکره ای

محصولات کرکره ای تولیدی پروفیل فولادی اصفهان شامل انواع سینوسی، ذوزنقه ای، شادولاین، ساندویچ پنل، فلاشینگ و ورق عرشه فولادی می باشند. کرکره سینوسی تولیدی این شرکت در ضخامت 5/0 تا 8/0 میلیمتر است. کرکره های ذوزنقه ای تولیدی این شرکت در ضخامت 5/0 تا 8/0 و در انواع گالوانیزه و رنگی می باشند. ساندویچ پانل ها در ضخامت 50 میلی متر با عایق پلی اورتان می باشند.

 • کرومیت

انواع کرومیت های تولیدی در ضخامت های 3 و 4 میلی متر تولید می شوند. کرومیت های ضخامت 3 میلی متر در ساز 8 تا 12 سانت و به طول 6 متر می باشند.

 • نوار برشی

نوار برشی شرکت پروفیل فولادی اصفهان در انواع سیاه، روغنی، گالوانیزه و متفرقه طبقه بندی می شوند.

 • ورق شیت

ورق شیت در انواع سیاه، روغنی و گالوانیزه تقسیم بندی می شود. ورق های شیت تولیدی در سایزهای 2*1،250*125 و یا به صورت سفارشی می باشند.

 • پروفیل در و پنجره

پروفیل در و پنجره در انواع لنگه، چهار چوبی و سپری می باشند. سپری این شرکت در سایز 507 و در ضخامت 2 میلیمتر است. لنگه 508 در ضخامت های 5/1 تا 2 میلیمتر تهیه می گردد. چهارچوبی 509 در ضخامت های 5/1 تا 2 میلی متر می باشد.

 • قوطی

قوطی ها در دو نوع سیاه و گالوانیزه می باشند. قوطی های سیاه مستطیلی تولیدی این شرکت در سایزهای 20*10 تا 120*80 می باشند. قوطی های مربعی در سایزهای 25*25 تا 140 *140 هستند. قوطی های گالوانیزه در ضخامت 5/1 تا 2 میلی متر و در سازهای 20*20 تا 100*50 میلی متر می باشند.

 • تجهیزات گالوانیزه

تجهیزات گالوانیزه در انواع استاد، نبشی، رانر، پروفیل و کلیپس F و w می باشند و در سایزهای 25 تا 100 میلی متر هستند.

 • آبرو

آبرو در انواع سیاه و گالوانیزه است. آبروی سیاه و گالوانیزه در دو نوع زدی و 8*4 و در ضخامت های 5/2 تا 3 میلی متر می باشند.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد