شرکت میلیران

2 سال پیش2087بازدید0دیدگاه5امتیاز (1 رای)
شرکت میلیران

معرفی شرکت میلیران

مجتمع صنعتی میلیران یکی از شرکت های بزرگ خصوصی در زمینه تولید انواع آهن آلات خصوصا میلگرد های فولادی می باشد که با بهره گیری از نیروی کار متخصص به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولیدکننده میلگرد در بازار داخلی و خارجی تبدیل گشته است. در حال حاضر تولید این مجموعه سالانه 600 هزار تن انواع میلگرد ساده و آجدار در سایزهای مختلف می باشد. میلگردهای تولیدی مجتمع صنعتی میلیران در انواع A1، A2، A3 و A4 بوده و در سایزهای مختلف تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت میلیران

معرفی محصولات تولیدی مجتمع صنعتی میلیران

این واحد صنعتی در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه ساخت انواع میلگردهای ساختمانی به شمار می رود. تنوع نوع و سایز محصولات تولیدی در کنار کیفیت بالای آن ها از مهم ترین مشخصه های شرکت میلیران می باشد. میلگرد A1 میلیران در دسته میلگردهای ساده و بدون آج قرار داشته و نسبت به سه نمونه میلگرد دیگر به راحتی قابل تشخیص می باشد. به طور کلی به این نوع میلگرد نوع نرم بدون آج گفته شده و میلگرد A1 میلیران در سایزهای 40-8 موجود می باشد. تنش جاری میلگردهای A1 در حدود 2300 کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده و تنش گسیختگی آن در حدود 3800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. میلگردهای ساده برای انجام عملیات جوشکاری و آهنگری بسیار مورد کاربرد می باشند. میلگردهای A2 در دسته محصولات آجدار قرار داشته و جزو میلگردهای نیمه سخت بوده و از میلگردهای بدون آج مقاوم تر می باشند.

مجتمع صنعتی میلیران

تنش جاری میلگرد A2 در حدود 2300 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. به خریداران محترم توصیه می شود از انجام جوشکاری بر روی میلگرد A2 خودداری کنند. محصول بعدی میلگرد A3 مجتمع میلیران می باشد که در دسته میلگردهای آجدار و نیمه سخت قرار گرفته است. شکل آج ها در این دسته محصولات به صورت جناقی بوده و مقاومت بالاتری نسبت به دو دسته میلگرد دیگر دارند. تنش جاری این محصولات 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ها 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. مانند میلگردهای A2 جوشکاری بر روی این نوع میلگرد نیز مجاز نیست.

تفاوت میان میلگردهای A2 و A3 همواره برای خریداران محترم مورد پرسش می باشد. آج های میلگرد A2 به صورت منفرد و موازی بوده ولی این آج ها بر روی میلگرد A3 به صورت جناقی می باشد. میلگردهای نوع A3 تردتر و شکننده تر بوده در حالی که میلگردهای نوع A2 از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می باشند. بنابراین در هنگام خرید لازم است به دقت به نوع آج محصول خریداری شده توجه فرمایید. میلگردهای A4 نیز در دسته محصولات سخت قرار می گیرند. آج ها در این محصول به صورت مرکب نسبت به محور طولی قرار گرفته و نسبت به سایر محصولات متفاوت می باشد. قیمت میلگرد A4 به طور کلی نسبت به سایر رده ها بیشتر می باشد.

آدرس مجتمع صنعتی میلیران

آدرس معدن: شهرستان خواف روستای برآباد حاشیه جاده اصلی

آدرس کارخانه : استان کردستان شهرستان سنندج

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد