تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

شرکت میلیران

شرکت میلیران

معرفی شرکت میلیران

مجتمع صنعتی میلیران یکی از شرکت های بزرگ خصوصی در زمینه تولید انواع آهن آلات خصوصا میلگرد های فولادی می باشد که با بهره گیری از نیروی کار متخصص به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولیدکننده میلگرد در بازار داخلی و خارجی تبدیل گشته است. در حال حاضر تولید این مجموعه سالانه ۶۰۰ هزار تن انواع میلگرد ساده و آجدار در سایزهای مختلف می باشد. میلگردهای تولیدی مجتمع صنعتی میلیران در انواع A1، A2، A3 و A4 بوده و در سایزهای مختلف تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

معرفی محصولات تولیدی مجتمع صنعتی میلیران

این واحد صنعتی در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه ساخت انواع میلگردهای ساختمانی به شمار می رود. تنوع نوع و سایز محصولات تولیدی در کنار کیفیت بالای آن ها از مهم ترین مشخصه های شرکت میلیران می باشد. میلگرد A1 میلیران در دسته میلگردهای ساده و بدون آج قرار داشته و نسبت به سه نمونه میلگرد دیگر به راحتی قابل تشخیص می باشد. به طور کلی به این نوع میلگرد نوع نرم بدون آج گفته شده و میلگرد A1 میلیران در سایزهای ۴۰-۸ موجود می باشد. تنش جاری میلگردهای A1 در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده و تنش گسیختگی آن در حدود ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. میلگردهای ساده برای انجام عملیات جوشکاری و آهنگری بسیار مورد کاربرد می باشند. میلگردهای A2 در دسته محصولات آجدار قرار داشته و جزو میلگردهای نیمه سخت بوده و از میلگردهای بدون آج مقاوم تر می باشند.

حتما بخوانید :  راهبران پترو فولاد

مجتمع صنعتی میلیران

تنش جاری میلگرد A2 در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. به خریداران محترم توصیه می شود از انجام جوشکاری بر روی میلگرد A2 خودداری کنند. محصول بعدی میلگرد A3 مجتمع میلیران می باشد که در دسته میلگردهای آجدار و نیمه سخت قرار گرفته است. شکل آج ها در این دسته محصولات به صورت جناقی بوده و مقاومت بالاتری نسبت به دو دسته میلگرد دیگر دارند. تنش جاری این محصولات ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ها ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. مانند میلگردهای A2 جوشکاری بر روی این نوع میلگرد نیز مجاز نیست.

تفاوت میان میلگردهای A2 و A3 همواره برای خریداران محترم مورد پرسش می باشد. آج های میلگرد A2 به صورت منفرد و موازی بوده ولی این آج ها بر روی میلگرد A3 به صورت جناقی می باشد. میلگردهای نوع A3 تردتر و شکننده تر بوده در حالی که میلگردهای نوع A2 از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می باشند. بنابراین در هنگام خرید لازم است به دقت به نوع آج محصول خریداری شده توجه فرمایید. میلگردهای A4 نیز در دسته محصولات سخت قرار می گیرند. آج ها در این محصول به صورت مرکب نسبت به محور طولی قرار گرفته و نسبت به سایر محصولات متفاوت می باشد. قیمت میلگرد A4 به طور کلی نسبت به سایر رده ها بیشتر می باشد.

آدرس مجتمع صنعتی میلیران

آدرس معدن: شهرستان خواف روستای برآباد حاشیه جاده اصلی

آدرس کارخانه : استان کردستان شهرستان سنندج

حتما بخوانید :  مجتمع فولاد البرز غرب

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۱ / ۵٫ تعداد رای: ۱

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button