تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

نگین شمس آرا

نگین شمس آرا

معرفی شرکت نگین شمس آرا

شرکت نگین شمس آرا از سال ۸۹ در زمینه تولید انواع محصولات فولادی فعالیت داشته و هم اکنون به یکی از واحدهای تولیدی مطرح در این زمینه تبدیل گشته است. از جمله محصولات شرکت نگین شمس آرا می توان به لوله درزدار ، پروفیل، نبشی و ناودانی و تیرآهن اشاره کرد. این کارخانه در حال حاضر در شهرستان شهر ری، شهر شهرک صنعتی شمس آباد واقع می باشد. در ادامه به بررسی محصولات تولیدی این شرکت خواهیم پرداخت.

محصولات تولیدی شرکت نگین شمس آرا

لوله درزدار: در این کارخانه دو نوع روش تولید برای لوله های درزجوش مورد استفاده قرار می گیرد. در یک روش جوش با استفاده از آمپر بالا توسط دستگاه جوش ایجاد شده که باعث ذوب شدن لبه ها گردیده و سبب اتصال دو لبه می شود. به این روش جوش لب به لب گفته شده که به الکترود نیازی ندارد. در روش جوشکاری فرکانس بالا جریان برق با فرکانس بالا از لبه های درز جوش عبور داده شده و سبب افزایش حرارت و جوش لبه ها به یکدیگر می گردد.

شرکت نگین شمس آرا

پروفیل: پروفیل کاربرد زیادی در ساختمان سازی، صنعت و راه سازی داشته و یکی از عناصر مهم در ساختمان سازی می باشد. پروفیل های تولیدی شرکت نگین شمس آرا به صورت مستطیل و مربع بوده و در مقاطع کوچک از آن ها جهت نرده های فلزی برای در و پنجره ها، راه پله ها و نرده کشی دیوارهای کارخانه ها استفاده می گردد. از دیگر مصارف این محصول می توان به خودروسازی، پایه میز و صندلی و سقف پوشش سوله ها اشاره نمود.

حتما بخوانید :  فولاد سیرجان حدید جنوب

نبشی ناودانی : نبشی ها دارای دو ضلع عمود بر یکدیگر بوده که در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نبشی یکی از مهم ترین مقاطع مورد استفاده در ساختمان بوده که در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید گشته و وارد بازار مصرف می گردد. این محصول در دو نوع پرسی و فابریک و در انواع بال مساوی و بال نامساوی موجود می باشد. نبشی های پرسی از ورقی به طول ۶ متر تولید گشته که از وسط خم شده و به آن شکل می دهند ولی نبشی فابریک از همان ابتدا به صورت نبشی از خط تولید خارج می گردد.

تیرآهن: انواع تیرآهن IPE و IPH در این مجموعه تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

ورق فولادی: انواع ورق فولادی در ابعاد و ضخامت های مختلف در این مجموعه تولید می گردد.

از دیگر محصولات شرکت نگین شمس آرا می توان به تسمه و رابط داربست اشاره نمود.

آدرس شرکت نگین شمس آرا

تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار گلستان؛ گلشن ۱۷، پلاک ۶

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۱ / ۵٫ تعداد رای: ۱

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button