2.7/5
6رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت پوشش لوله رضا

شرکت پوشش لوله رضا از چندین سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله های دقیق و پروفیل های فولادی آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از کارخانجات معتبر در این حوزه تبدیل گشته است. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب به دانش روز تولید لوله درزدار دست یافته است و از این رو کام بزرگی در پیشرفت کارخانجات لوله سازی برداشته و از پیشروان تولید لوله فولادی در کشور محسوب می گردد. شرکت لوله و پروفیل رضا را می توان تنها تولیدکننده لوله های پوشش دار آلومینایز و گالوانیزه در ایران به شمار آورد. لوله های آلومینایز تولیدی برای ساخت اگزوز در صنعت خودروسازی و لوله گالوانیزه در گلخانه های صنعتی و دستگاه های خوراک دام و طیور و کانال های عبور سیم برق مورد استفاده قرار می گیرد. این کارخانه با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از دستگاه های کشور ایتالیا و سوئیس، محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت بالا تولید نموده و موفق به کسب جایزه بین المللی کیفیت از اسپانیا گشته است. لوله های تولیدی این مجموعه با توانایی پلیسه گیری داخل و اسپری روی درزجوش و در طول های مختلف تا 12 متر ساخته شده و روانه بازار مصرف می گردد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله و پروفیل رضا

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

لوله و پروفیل رضا

معرفی محصولات تولیدی شرکت لوله و پروفیل رضا

لوله و پروفیل فولادی: این محصول از ورق روغنی تولید می گردد. از جمله موارد مصرف آن می توان به صنایع خودروسازی، مبلمان اداری، وسایل خانگی و موتور سیکلت و دوچرخه اشاره نمود.

لوله و پروفیل گالوانیزه: این محصولات با پوششی از فلز روی آغشته شده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی از خود نشان می دهند. از موارد کاربرد این محصول می توان به انتقال حرارت، گاز و آب و استفاده در صنایع مهم اشاره نمود.

لوله آلومینایز: از لوله های دارای پوشش آلومینیوم در مواردی اعم از شیمیایی، محیط کارخانه، بسته بندی روکش های قرص و مواد غذایی، مصارف ساختمانی، ساخت کالاهای بادوام و صنعت هوا فضا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین لوله های آلومینایز شرکت لوله و پروفیل رضا به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا برای سوخت رسانتی و انتقال روغن مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات شرکت لوله و پروفیل رضا

این مجموعه علاوه بر فعالیت در بازار داخلی، محصولات تولیدی خود را به شرکت های سازنده اگزوز خودرو و مبلمان اداری در ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی صادر می نماید.

آدرس شرکت پوشش لوله رضا

تهران، سهروردی شمالی

تهران، جاده آبعلی، شهرک صنعتی خرمدشت

آمل، شهرک صنعتی آمل

شادآباد، بهاران یک

2.7/5
6رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0