لوله و پروفیل رضا

1 ماه پیش3052بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (14 رای)
لوله و پروفیل رضا
لوله پروفیل رضا یکی از بهترین انواع لوله پروفیل در ایران است. شرکت لوله و پروفیل رضا تولید کننده لوله و پروفیل های صنعتی از جمله انواع ورق روغنی، گالوانیزه و آلومینایز است. محصولات این کارخانه دارای کیفیتی باورنکردنی بوده و از جمله بهترین لوله‌های آهنی هستند که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند. محصولات این کارخانه را می‌توانید از مرکزآهن خریداری کنید. قیمت قوطی های شرکت رضا با توجه به نحوه کیفیت و مواد اولیه تعیین می شود.

معرفی شرکت پوشش لوله رضا

شرکت پوشش لوله رضا از چندین سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله های دقیق و پروفیل های فولادی آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از کارخانجات معتبر در این حوزه تبدیل گشته است. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب به دانش روز تولید لوله درزدار دست یافته است و از این رو کام بزرگی در پیشرفت کارخانجات لوله سازی برداشته و از پیشروان تولید لوله فولادی در کشور محسوب می گردد. شرکت لوله و پروفیل رضا را می توان تنها تولیدکننده لوله های پوشش دار آلومینایز و گالوانیزه در ایران به شمار آورد. لوله های آلومینایز تولیدی برای ساخت اگزوز در صنعت خودروسازی و لوله گالوانیزه در گلخانه های صنعتی و دستگاه های خوراک دام و طیور و کانال های عبور سیم برق مورد استفاده قرار می گیرد. این کارخانه با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از دستگاه های کشور ایتالیا و سوئیس، محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت بالا تولید نموده و موفق به کسب جایزه بین المللی کیفیت از اسپانیا گشته است. لوله های تولیدی این مجموعه با توانایی پلیسه گیری داخل و اسپری روی درزجوش و در طول های مختلف تا 12 متر ساخته شده و روانه بازار مصرف می گردد.

لوله و پروفیل رضا

معرفی محصولات تولیدی شرکت لوله و پروفیل رضا

لوله و پروفیل فولادی: لوله و پروفیل با استفاده از ورق های روغنی ساخته می‌شود. پروفیل های فولادی را میتوان در صنایع مختلف مانند خودروسازی، ساخت وسایل خانگی مانند مبلمان، دوچرخه و موتور استفاده کرد. لوله و پروفیل‌های گالوانیزه: پروفیل های گالوانیزه را با استفاده از ورقی می سازند که سطح آن با روی پوشیده شده باشد. این محصولات در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند. برای لوله کشی آب و گاز و مکان هایی که حرارت بالاست از این لوله ها استفاده می شود. لوله آلومینایز: به لوله هایی می گویند که پوششی آلومینیومی دارند. از این نوع لوله برای کارخانه، ساختمان سازی، صنایع مختلف مانند هوافضا، روکش مواد غذایی و ... استفاده می شود. لوله و پروفیل آلومینایز رضا به دلیل کیفیت بالا و وزن سبک برای انتقال مایعاتی مانند روغن و سوخت رسانی انتخابی بسیار مناسب هستند. شرکت لوله و پروفیل رضا علاوه بر فروش در بازار داخلی، در زمینه صادرات به کشورهای اروپایی و همسایه ایران نیز فعالیت دارد. قیمت لوله و پروفیل رضا را میتوانید روزانه در سایت و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن بررسی کنید.

آدرس شرکت پوشش لوله رضا

تهران، سهروردی شمالی

تهران، جاده آبعلی، شهرک صنعتی خرمدشت

آمل، شهرک صنعتی آمل

شادآباد، بهاران یک

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد