2.5/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه روئین ساز اراک

شرکت روئین ساز اراک در سال 77 با مدیریت عطا اله دخائی در جهت تولید محصولات فولادی اعم از دکل های انتقال نیرو، ساخت سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در کنار انجام خدمات گالوانیزاسیون گرم تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با مشارکت جمعی از صنعتگران و متخصصین مجرب به یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات فولادی گالوانیزه متنوع تبدیل شده است. فعالیت اصلی شرکت روئین ساز اراک در جهت طراحی ؛ ساخت و گالوانیزاسیون گرم دکل های مخابراتی؛ پایه های انتقال نیرو؛ برج های تلسکوپی؛ سازه های نیروگاهی؛ پایه های چراغ و روشنایی؛ تجهیزات ترافیکی جاده ها؛ گریتینگ و کلیه سازه های فلزی مربوط به صنایع برق و نفت می باشد. همچنین این شرکت در زمینه صادرات گاردریل گالوانیزه شده به کشورهای آسیا میانه نیز فعالیت دارد. کیفیت محصولات تولیدی روئین ساز اراک از مواد اولیه تا تبدیل به محصول نهایی از سوی کارشناسان مجرب کنترل گردیده تا محصول نهایی با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد. پس از کسب رضایت مشتریان این واحد تولیدی موفق به توسعه کارگاه های خود گردید و در حال حاضر در دو بخش کارگاه های ساخت سازه های فلزی و گالوانیزه گرم به صورت مجزا در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و دارای 10000 متر مربع سوله در محدوده اراک در حال فعالیت می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت روئین ساز اراک

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی کارگاه های شرکت روئین ساز اراک

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]کارگاه سازه های فلزی: این کارگاه با ظرفیتی بالغ بر 5 هزار تن در سال و با استفاده از تجهیزاتی اعم از پرس، کوره خم و ماشین آلات رول فرمینگ و پرس بریک، دریل رادیال و … به تولید انواع پایه های انتقال نیرو و تلسکوپی تا 400 کیلو ولت مشغول فعالیت می باشد.

کارگاه خطوط کامل گالوانیزه گرم: این واحد تولیدی دارای تجهیزاتی اعم از کارگاه خط شست و شو، آماده سازی و پیش گرم بوده و با استفاده از ماشین آلات مجهز توانایی انجام کلیه خدمات گالوانیزاسیون گرم را براساس استاندارد ASTM-A123 را دارا می باشد. ظرفیت کارگاه گالوانیزه گرم شرکت روئین ساز اراک بالغ بر 21 هزار تن می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

محصولات شرکت روئین ساز اراک

محصولات این شرکت در سه دسته بندی ساختمان؛ جاده و ساخت و ساز شامل آهن، ورق، میلگرد و سیم

تکنولوژی اطلاعات شامل های برج مخابراتی

و متالوژی، مواد شیمیایی و پلاستیک شامل سایر محصولات و مواد معدنی غیر فلزی قرار می گیرند. به صورت جزئی تر محصولات روئین ساز اراک شامل موارد زیر می باشد.

اسکلت فلزی : روئین ساز اراک با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و نیز بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته شامل برک پرس 8 متری ، نبشی بر 250 میلی متری، انواع پرس های ضربه ای و هیدرولیک، گیوتین 6 متری جهت برش ورق تا ضخامت 20 میلی متر ، اره های نواری و لنگ، دریل های رادیال و برش شعله سی ان سی زینسر اقدام به ساخت انواع سازه های فلزی مطابق با استانداردهای جهانی نموده است.

گاردریل گالوانیزه شده جهت جلوگیری از برخورد وسایل نقلیه و منحرف شدن آن ها از مسیر جاده: این محصول به عنوان حفاظ کنار جاده قرار گرفته و از سقوط وسایل نقلیه در پرتگاه جلوگیری می کند. همچنین از گاردریل برای جدا کردن ترافیک جهات مختلف یک بزرگراه نیز استفاده می گردد.

پایه زیگما گالوانیزه روئین ساز:

برج تلسکوپی گالوانیزه شده

برج های مخابراتی گالوانیزه شده

شمش روی روئین ساز

دراس روئین ساز

آدرس شرکت روئین ساز اراک

نشانی کارخانه:  اراک، کیلومتر 25 جاده تهران، شهرک صنعتی خیرآباد، فاز1، خیابان صنعتگران شرقی

2.5/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0