شرکت روئین ساز اراک

3 ماه پیش4734بازدید0دیدگاه3.1امتیاز (8 رای)
شرکت روئین ساز اراک

شرکت روئین ساز اراک در سال 77 با مدیریت عطااله دخائی در جهت تولید محصولات فولادی اعم از دکل‌های انتقال نیرو، ساخت سازه‌های فلزی و دکل‌های مخابراتی در کنار انجام خدمات گالوانیزاسیون گرم تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با مشارکت جمعی از صنعتگران و متخصصین مجرب به یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید محصولات فولادی گالوانیزه متنوع تبدیل شده‌است. کیفیت محصولات تولیدی روئین ساز اراک از مواد اولیه تا تبدیل به محصول نهایی از سوی کارشناسان مجرب کنترل گردیده تا محصول نهایی با استانداردهای جهانی مطابقت داشته‌باشد. برای اطلاع از قیمت میلگرد کارخانجات مختلف می توانید به لینک مربوطه در سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

معرفی کارخانه روئین ساز اراک

شرکت روئین ساز اراک پس از کسب رضایت مشتریان این واحد تولیدی موفق به توسعه کارگاه های خود گردید و در حال حاضر در دو بخش کارگاه‌های ساخت سازه‌های فلزی و گالوانیزه گرم به صورت مجزا در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و دارای 10000 متر مربع سوله در محدوده اراک در حال فعالیت می‌باشد.

کارگاه سازه‌های فلزی: این کارگاه با ظرفیتی بالغ بر 5 هزار تن در سال و با استفاده از تجهیزاتی اعم از پرس، کوره خم و ماشین آلات رول فرمینگ و پرس بریک، دریل رادیال و … به تولید انواع پایه‌های انتقال نیرو و تلسکوپی تا 400 کیلو ولت مشغول فعالیت می‌باشد.

کارگاه خطوط کامل گالوانیزه گرم: این واحد تولیدی دارای تجهیزاتی اعم از کارگاه خط شست و شو، آماده سازی و پیش گرم بوده و با استفاده از ماشین آلات مجهز توانایی انجام کلیه خدمات گالوانیزاسیون گرم را براساس استاندارد ASTM-A123 را دارا می‌باشد. ظرفیت کارگاه گالوانیزه گرم شرکت روئین ساز اراک بالغ بر 21 هزار تن است.

محصولات شرکت روئین ساز اراک

محصولات این شرکت در سه دسته‌بندی ساختمان؛ جاده و ساخت و ساز شامل آهن، ورق فولادی، میلگرد و سیم، تکنولوژی اطلاعات شامل های برج مخابراتی و متالوژی، مواد شیمیایی و پلاستیک شامل سایر محصولات و مواد معدنی غیر فلزی قرار می‌گیرند. به صورت جزئی‌تر محصولات روئین ساز اراک شامل موارد زیر است.

اسکلت فلزی : روئین ساز اراک با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و نیز بهره‌مندی از ماشین‌آلات پیشرفته شامل برک پرس 8 متری، نبشی بر 250 میلی‌متری، انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک، گیوتین 6 متری جهت برش ورق تا ضخامت 20 میلی‌متر، اره‌های نواری و لنگ، دریل‌های رادیال و برش شعله سی ان سی زینسر اقدام به ساخت انواع سازه‌های فلزی مطابق با استانداردهای جهانی نموده‌است.

گاردریل گالوانیزه شده جهت جلوگیری از برخورد وسایل نقلیه و منحرف شدن آن ها از مسیر جاده: این محصول به عنوان حفاظ کنار جاده قرار گرفته و از سقوط وسایل نقلیه در پرتگاه جلوگیری می کند. همچنین از گاردریل برای جدا کردن ترافیک جهات مختلف یک بزرگراه نیز استفاده می گردد.

پایه زیگما گالوانیزه روئین ساز

برج تلسکوپی گالوانیزه شده

برج های مخابراتی گالوانیزه شده

شمش روی روئین ساز

دراس روئین ساز

آدرس شرکت روئین ساز اراک

نشانی کارخانه: اراک، کیلومتر 25 جاده تهران، شهرک صنعتی خیرآباد، فاز1، خیابان صنعتگران شرقی

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد