0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت لوله و تجهیزات سدید

شرکت لوله و تجهیزات سدید در سال ۱۳۴۲ و با نام ماشین سازی فتحی و پسران آغاز به کار کرد. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه کار، فراز و فرودهایی را در صنعت لوله داشته است. این شرکت فعالیت خود را با ابداع پروفیل از طریق لوله و ساخت ماشین های تبدیل لوله به پروفیل شروع کرد. بعد از چند سال ساخت و مونتاژ ماشین های خطوط لوله سازی به روش ERW را شروع کرد و از ساخت تا نصب و راه اندازی این محصولات همگی در دست این شرکت بود،  تا سال  ۶۷ که یکه تاز تولید و مونتاژ در این زمینه  بود. پس از مدتی به عنوان بزرگ ترین کارخانه تولید لوله و پروفیل ساختمانی و با بیشترین ظرفیت تولید لوله به کار خود ادامه داد. در مهر ماه ۱۳۷۲ این شرکت تحولات بنیادینی انجام داد که مهم ترین آن انجام مطالعات بنیادی مبنی بر نیاز کشور به لوله های قطور انتقال گاز، نفت و آب بود. در پی این تحقیقات تجهیزات لازم از کمپانی Hoesch آلمان تهیه کرده و کارخانه دیگری به این مجموعه اضافه شد که ساخت لوله های قطور به روش اسپیرال را برای اولین بار در ایران اجرا کرد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله و تجهیزات سدید

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

این شرکت در آغاز سال ۷۷ توانست با انجام ممیزی خارجی که موسسه TUV در آلمان صورت گرفت، گواهینامه Iso9001 را دریافت کند.  پس از گذشت چند سال یعنی سال ۱۳۸۱ سدید اقدام به برگزاری اولین سمینار بین المللی کاربرد لوله اسپیرال در صنایع نفت و گاز کرد و در همان سال توانست لوله هایی برای انتقال گاز خانگیران به مشهد را به سفارش کمپانی Salzgitter  انجام دهد. در سال ۱۳۸۳ شرکت لوله و تجهیزات سدید وارد بازار بورس اوراق بهادر شد. این کارخانه توانست از شرکت Garneau کانادا خط تولید پوشش سه لایه را در سال ۸۴ تهیه کند و کارخانه دیگری به این مجموعه اضافه کند.در حال حاضر سدید، با سه بخش تولید مشغول به کار است. تولید لوله های اسپیرال تک مرحله ای، دو مرحله ای و کارخانه پوشش لوله.

لوله و تجهیزات سدید

تولیدات شرکت لوله و تجهیزات سدید

محصولات این شرکت شامل لوله های قطور فولادی اسپیرال از قطر ۲۰ تا ۱۲۰ اینچ است که برای انتقال نفت ، گاز، آب و پایل های به کار رفته در اسکله ها تولید می شود. این خط با ظرفیت سالانه ۲۵۰ هزار تن و با خدمات پوشش داخلی اپوکسی بدون حلال بالغ بر سالانه ۲ میلیون متر مربع خدمات ارائه می کند. همچنین پوشش خارجی سه لایه سالانه ۳ میلیون متر مربع است.

آدرس کارخانه لوله و تجهیزات سدید

تهران ، کیلومتر ۸ جاده ساوه ، رو به روی ایران خودرو دیزل، خیابان شهدای سدید

آدرس دفتر مرکزی لوله و تجهیزات سدید: میدان آرژانتین -خیابان احمد قصیر (بخارست) خیابان نهم پلاک ۲۹ طبقه ۴ واحد ۸ جنوبی

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری