لوله و تجهیزات سدید

11 ماه پیش3233بازدید0دیدگاه4.4امتیاز (5 رای)
لوله و تجهیزات سدید

معرفی شرکت لوله و تجهیزات سدید

شرکت لوله و تجهیزات سدید در سال 1342 و با نام ماشین سازی فتحی و پسران آغاز به کار کرد. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه کار، فراز و فرودهایی را در صنعت لوله داشته است. این شرکت فعالیت خود را با ابداع پروفیل از طریق لوله و ساخت ماشین های تبدیل لوله به پروفیل شروع کرد. بعد از چند سال ساخت و مونتاژ ماشین های خطوط لوله سازی به روش ERW را شروع کرد و از ساخت تا نصب و راه اندازی این محصولات همگی در دست این شرکت بود،  تا سال  67 که یکه تاز تولید و مونتاژ در این زمینه  بود. پس از مدتی به عنوان بزرگ ترین کارخانه تولید لوله و پروفیل ساختمانی و با بیشترین ظرفیت تولید لوله به کار خود ادامه داد. در مهر ماه 1372 این شرکت تحولات بنیادینی انجام داد که مهم ترین آن انجام مطالعات بنیادی مبنی بر نیاز کشور به لوله های قطور انتقال گاز، نفت و آب بود. در پی این تحقیقات تجهیزات لازم از کمپانی Hoesch آلمان تهیه کرده و کارخانه دیگری به این مجموعه اضافه شد که ساخت لوله های قطور به روش اسپیرال را برای اولین بار در ایران اجرا کرد. همچنین برای دریافت قیمت پروفیل ساختمانی می‌توانید به بخش قیمت روز پروفیل یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله و تجهیزات سدید

این شرکت در آغاز سال 77 توانست با انجام ممیزی خارجی که موسسه TUV در آلمان صورت گرفت، گواهینامه Iso9001 را دریافت کند.  پس از گذشت چند سال یعنی سال 1381 سدید اقدام به برگزاری اولین سمینار بین المللی کاربرد لوله اسپیرال در صنایع نفت و گاز کرد و در همان سال توانست لوله هایی برای انتقال گاز خانگیران به مشهد را به سفارش کمپانی Salzgitter  انجام دهد. در سال 1383 شرکت لوله و تجهیزات سدید وارد بازار بورس اوراق بهادر شد. این کارخانه توانست از شرکت Garneau کانادا خط تولید پوشش سه لایه را در سال 84 تهیه کند و کارخانه دیگری به این مجموعه اضافه کند.در حال حاضر سدید، با سه بخش تولید مشغول به کار است. تولید لوله های اسپیرال تک مرحله ای، دو مرحله ای و کارخانه پوشش لوله.

لوله و تجهیزات سدید

تولیدات شرکت لوله و تجهیزات سدید

محصولات این شرکت شامل لوله های قطور فولادی اسپیرال از قطر 20 تا 120 اینچ است که برای انتقال نفت ، گاز، آب و پایل های به کار رفته در اسکله ها تولید می شود. این خط با ظرفیت سالانه 250 هزار تن و با خدمات پوشش داخلی اپوکسی بدون حلال بالغ بر سالانه 2 میلیون متر مربع خدمات ارائه می کند. همچنین پوشش خارجی سه لایه سالانه 3 میلیون متر مربع است. جهت مشاهده قیمت قوطی و قیمت لوله 20 به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

آدرس کارخانه لوله و تجهیزات سدید

تهران ، کیلومتر 8 جاده ساوه ، رو به روی ایران خودرو دیزل، خیابان شهدای سدید

آدرس دفتر مرکزی لوله و تجهیزات سدید: میدان آرژانتین -خیابان احمد قصیر (بخارست) خیابان نهم پلاک 29 طبقه 4 واحد 8 جنوبی

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد