1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت میلگرد آجدار ترکیه تحت فشار قیمت قراضه آهنی

قیمت محصولات فولاد تخت از جمله قیمت میلگرد آجدار در بازار داخلی کشور ترکیه به دنبال افزایش قیمت قراضه وارداتی به این کشور طی هفته گذشته افزایش یافته است. این افزایش تا تاریخ ۷ ماه دسامبر گزارش شده است. ارزیابی متال بولتن از قیمت میلگرد آجدار در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان ۵۷۰-۵۶۵ دلار به ازای هر تن گزارش شده که نسبت به قیمت ۵۵۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن افزایش یافته است. قیمت میلگرد آجدار در بازار داخلی ازمیر و اسکندرون به میزان ۵۷۰-۵۶۵ دلار به ازای هر تن بوده در حال که قیمت میلگرد آجدار در بازار داخلی کارابوک به میزان ۵۸۰-۵۷۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

کارخانه کاردمیر که در کارابوک واقع شده است قیمت میلگرد آجدار تولیدی خود را به میزان ۵۷۱ دلار به ازای هر تن اعلام کرده است در حالی که پیشنهادات این شرکت برای قیمت سیم مفتولی به میزان ۶۰۷-۵۹۵ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. هم چنین قیمت میلگرد آجدار در منطقه استانبول نیز به میزان ۵۸۰-۵۶۵ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. کارخانه عمده تولید فولاد Içdas واقع در منطقه مرمره قیمت میلگرد آجدار تولیدی خود را به میزان ۵۷۰-۵۶۶ دلار به ازای هر تن اعلام کرده است در حالی که قیمت قبلی این محصول به میزان ۶۱۴-۶۰۰ دلار به ازای هر تن بوده است. ارزیابی متال بولتن از قیمت سیم مفتولی در بازار داخلی ترکیه نیز به میزان ۶۰۰-۵۸۵ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت قبلی ۵۸۰-۵۷۰ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است.

بازار صادراتی میلگرد و سیم مفتولی کشور ترکیه

قیمت میلگرد آجدار و سیم مفتولی صادراتی کشور ترکیه نیز به دنبال افزایش قیمت قراضه آهنی وارداتی افزایش یافته است. ارزیابی متال بولتن از قیمت میلگرد آجدار صادراتی به خارج از کشور ترکیه به میزان ۵۶۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت ۵۳۰-۵۲۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن افزایش یافته است. تولیدکنندگان فولاد قیمت های پیشنهادی خود را افزایش داده و به میزان ۵۶۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن رسانده اند که علت این امر افزایش قیمت قراضه آهنی وارداتی به این کشور اعلام شده است. هرچند که میزان تقاضا برای خرید میلگرد در کشور ترکیه هم چنان ضعیف می باشد و تنها یک محموله از میلگرد به ظرفیت ۵۰۰۰-۴۰۰۰ تن به آفریقا طی هفته جاری به فروش رسیده است که قیمت میلگرد آجدار در این معامله به میزان ۵۶۰-۵۵۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. در همین زمان، قیمت سیم مفتولی صادراتی نیز طی هفته گذشته از همین روند تبعیت کرده است. کارخانجات واقع در کشور ترکیه قیمت سیم مفتولی صادراتی خود را در محدوده ۵۹۰-۵۸۰ دلار به ازای هر تن گزارش کرده است در حالی که خریداران قیمت های پیشنهادی خود را به میزان ۵۶۰-۵۵۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند. ارزیابی متال بولتن از قیمت سیم مفتولی صادراتی به خارج از ترکیه را به میزان ۵۸۰-۵۶۰ دلار به ازای هر تن گزارش کرده اند که نسبت به قیمت ۵۶۰-۵۵۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

پیش بینی قیمت آهن آلات روزهای آینده

افزایش قیمت میلگرد آجدار کاردمیر در بازار داخلی ترکیه

کارخانه تولید فولاد کاردمیر واقع در ترکیه قیمت های پیشنهادی خود را تا تاریخ ۷ ماه دسامبر افزایش داده اند. کارخانه کاردمیر قیمت میلگرد آجدار پیشنهادی خود را به میزان ۵۷۱ دلار به ازای هر تن رسانده است. هم چنین این کارخانه برای سایز ۳۲-۱۲ میلی متر این قیمت را پیشنهاد داده در حالی که قیمت پیشنهادی برای سایز ۱۸-۱۲ میلی متر به میزان ۲۲۱۷ لیره به ازای هر تن گزارش شده است. این قیمت نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۴۰ لیره به ازای هر تن افزایش یافته است. هم چنین قیمت پیشنهادی برای سیم مفتولی در این کارخانه نیز به میزان ۳۰ لیره افزایش یافته و به قیمت ۲۳۳۵-۲۲۹۰ لیره برای سایز ۳۲-۵ میلی متر رسیده است. هم چنین این کارخانه قیمت قوطی پروفیل تولیدی خود را نیز به میزان ۲۵۱۵-۲۳۵۰ لیره به ازای هر تن رسانده است که این قیمت نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۰۰ لیره به ازای هر تن افزایش یافته است.

قیمت قبلی در تاریخ ۲۳ ماه نوامبر گزارش شده بود. هم چنین کارخانه کاردمیر قیمت شمش فولادی تولیدی خود را نیز افزایش داده است. این افزایش قیمت به میزان ۱۸۳-۱۷۵ لیره به ازای هر تن گزارش شده است و قیمت شمش پیشنهادی این کارخانه در حال حاضر به میزان ۲۰۵۰-۱۹۹۰ لیره به ازای هر تن رسیده است. هم چنین قیمت بلوم در این کارخانه نیز به میزان ۲۳۱۵ لیره به ازای هر تن رسیده است. هم چنین این کمپانی قیمت نبشی ناودانی تولیدی خود را نیز به میزان ۱۰۰ لیره به ازای هر تن افزایش داده و به میزان ۲۶۹۵-۲۴۷۵ لیره به ازای هر تن رسانده است. هم چنین کارخانه کاردمیر قیمت آهن اسفنجی تولیدی خود را نیز به میزان ۸۵ لیره به ازای هر تن افزایش داده و به قیمت ۱۴۹۰ لیره به ازای هر تن رسانده است. تمامی این قیمت ها شامل ۱۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

۱
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری