0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت سیم آرماتور داخلی ایالات متحده در معاملات ارزان قیمت

بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در بازار، قیمت سیم آرماتور داخلی ایالات متحده در موارد خاص، و به خاطر اینکه کارخانه ها به دنبال حجم های فروش هستند، به میزان ۲۵ دلار به ازای هر صد وزن (۵۰۰ دلار برای هر تن) کاهش یافته است. به گفته یکی از خریداران ساحل شرقی ایالات متحده، قیمت های نشان داده شده در بازار برای سیم آرماتور صنعتی با کیفیت  ۲۵ تا ۲۶ دلار برای (cwt 500 تا ۵۲۰ دلار برای هر تن) است. بالاترین قیمت او اخیراً (۲۵٫۶۵ دلار برای هر cwt 513 دلار به ازای هر تن) بوده است.

وی گفت: ” فراورده های داخلی با واردات خیلی رقابتی هستند، مخصوصا زمانی که تصمیم می گیرند تا تخفیف های ویژه و معافیت های ویژه به خریدار سیم آرماتور بدهند .” او گفت که یکی از خرید سیم آرماتور در آمریکای مرکزی، یک پیشنهاد داخلی به قیمت ۲۵ دلار برای هر cwt برای تأسیساتش برای ورود به ماه اکتبر، در حدود ۱۵۰۰ تن یا بیشتر، دریافت کرده است.

او اضافه کرد که این پیشنهاد به طور غیرمعمولی کم، اما جذاب است؛ با اشاره به این که قیمت استاندارد او بیشتر از قیمت ۲۷۵۰ دلار برای هر cwt 550 دلار برای هر تن است. یکی از فروشندگان آمریکای مرکزی می گوید : فروش  آخر فصل در ماه جولای تقریبا ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است، در حالیکه فروش سالیانه آن و در نتیجه مصرف سیم آرماتور آن کم بوده است. “خرد شدن و یا رکورد زدن” مهم نیست، که بازتاب گسترده تر تمایلات بازار مهم می باشد.

ارزیابی متال بولتن از قیمت سیم آرماتور آمریکا

منابع دیگر اشاره کردند که قیمت های داخلی در ایالات متحده عمدتاً پایدار بوده است، چرا که کارخانه ها و خریداران در ماه سپتامبر در انتظار حل و فصل قیمت قراضه هستند. منابع بازار اعلام کرده اند که اخیرا قیمت واردات ، با قیمت های جانبی سیم آرماتور برای معامله گران ایالات متحده، بر اساس تغییرات جزئی در قیمت قراضه ترکیه، کاهش پیدا کرده  است.

معامله گران تخمین زده اند که قیمت سیم آرماتور وارداتی به قیمت ۴۳۰ تا ۴۳۵ دلار برای هر تن (۳۹۰ تا ۳۹۵ دلار برای هر تن cfr) برآورد شود. به گفته یکی از معامله گران، بسیاری از خریداران سیم آرماتور آمریکا هنوز با مواد داخلی مواجه می شوند، در حالی که انتظار می رود که پیشنهادات بعدی ترکیه در اواخر سپتامبر یا اواسط ماه اکتبر به زودی عرضه شوند. دومین معامله گر آمریکایی سیم آرماتور اظهار داشت که اخیرا، “تجارت و سفارشات ” برای کارخانه های ترکیه بسیار آرام بوده است؛  با وجود افزایش قیمت آهن تمام و نیمه تمام در آسیا، که انتظار می رود آن را به زودی برآورده سازد.

قیمت سیم مفتولی

قیمت محصولات سیم آرماتور صنعتی داخلی با قیمت ۲۵ تا ۲۷ دلار به ازای هر cwt (500 تا ۵۴۰ دلار برای هر تن) افزایش یافت، زیرا خریداران گزارش کردند که پیشنهادات بسیار پایین تری داشته اند که این قیمت از ۲۵ دلار برای هر cwt اعلام شده است. ارزیابی قیمت متال بولتن برای درجه های دیگر سیم آرماتور مانند سیم آرماتورحاوی کربن ،بدون تغییر در قیمت، پایدار باقی ماند. قیمت سیم آرماتور های وارداتی نیز از دو هفته پیش با قیمت ۳۹۰ تا ۴۰۳ دلار در هر تن (۴۳۰-۴۴۴ دلار در هر تن) تغییر نکرده بود. یک نسخه از این مقاله برای اولین بار در AMM منتشر شد.

افزایش قیمت سیم آرماتور صادراتی چین با تقاضای بهتر داخلی

متال بولتن گزارش کرده که رشد قیمت سیم آرماتور چین این هفته کاهش یافته است، زیرا کارخانه ها روی بازار داخلی متمرکز شده اند. قیمت پایه مبادلات صادراتی  برای محموله های آهن ماه اکتبر در روز چهارشنبه با ارزش ۳۶۵ تا ۳۷۰ دلار در هر تن فوب محاسبه شد و در روز جمعه گذشته با ۵ دلارکاهش ،به ارزش  ۳۶۰ تا ۳۷۰  دلار در هر تن فوب رسید.

با این حال، از یک هفته پیش قیمت سیم آرماتور ۱۵ دلار دیگر کاهش داشته و به پایین ترین حد رسیده است. قیمت پایه پیشنهادات صادراتی برای کالاهای مشابه ماه اکتبر از همان محصول ۳۶۵ تا ۳۷۵ دلار در هر تن فوب بود که طی هفته گذشته ۱۵ تا ۲۵ دلار کاهش یافته است. یک شرکت معامله گر مستقر در شانگهای گفت: “خرید سیم آرماتور صادراتی کمی بعد از افزایش در ماه جاری عقب نشینی کرد. “اخیراً موجودی شرکت های تجاری و حجم معاملات هر دو، در سطح پایینی بوده است.” با این حال، کارخانه های تولیدی در چین همچنان با افزایش قیمت سیم آرماتور پیشنهادات صادراتی خود، با توجه به تمایلات مثبت در بازار داخلی و در مقایسه با فصل پیاپی، در حال افزایش هستند.

یک مدیر فروش در یک کارخانه ای در شرق چین گفت: از زمانی که بازار داخلی قوی تر شده است، ما در حال برگزاری جلسه ای برای بازنشانی قیمت سیم آرماتور بالاتر صادراتی پیشنهاد شده هستیم. در شانگهای، خرید سیم آرماتور داخلی تجاری ۱۴-۲۰mm ، با قیمت ۲۶۶۰ تا ۲،۷۵۰ یوان (۴۰۰-۴۱۴ دلار) در هر تن با احتساب مالیات در روز چهارشنبه، معامله شد؛ که تا ۷۰ یوان (۱۱ دلار) در هر تن از یک هفته پیش افزایش داشته است. به دنبال عوارض بیشتر بازار داخلی که در بازارهای محصولات  تخت دیگر ، از جمله خرید سیم آرماتور نیز دیده شده ، وضعیت مشابهی وجود دارد.

 

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری