0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت کلاف ساده و آجدار با افزایش میزان تقاضا

تامین کنندگان محصولات میلگرد قیمت کلاف آجدار و ساده تولیدی خود را طی هفته جاری افزایش داده که علت این امر افزایش میزان تقاضا و افزایش قیمت کلاف توسط کارخانه های رقیب بوده است. خریداران در حال حاضر تمایل بیشتری به خرید از کویرکاشان داشته چراکه قیمت های پیشنهادی در اصفهان بسیار مناسب می باشد. ارزیابی هفتگی از قیمت کلاف در بازار اصفهان به میزان 2580 تومان به ازای هر کیلو تا روز دوشنبه بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته قبل از آن به میزان 2530 تومان به ازای هر کیلو بوده است. بیشترین رشد تغییرات قابل لمس در بازار کلاف در کشور بوده است. در نخستین روزهای هفته گذشته، پیشنهادات قیمت کلاف توسط تامین کنندگان اصفهان به میزان 2530 تومان به ازای هر کیلو بوده است که برابر با قیمت 2580 تومان به ازای هر کیلو می باشد. برخی پیشنهادات نیز در محدوده قیمت 2580 تومان به ازای هرکیلو شنیده شده است. با این حال خریداران در کشور ترجیح می دهند که کالای مورد نیاز خود را از کارخانه کویر کاشان فراهم کنند.

قیمت کلاف پیشنهادی اصفهان نیز به میزان 2580 تومان به ازای هر کیلو بوده که برابر با قیمت 2580 تومان به ازای هر کیلو می باشد. تامین کنندگان این محصول در ایران می توانند قیمت کلاف تولیدی خود را به میزان بیشتری افزایش دهند که علت این امر افزایش قیمت های محلی بیان شده است. از اواسط ماه آذر، قیمت کلاف در بازار داخلی به میزان 50 تومان به ازای هر کیلو افزایش پیدا کرده ست. در بوشهرو زاهدان یک تامین کننده در اصفهان قیمت کلاف پیشنهادی خود را به میزان 2570 تومان به ازای هر کیلو اعلام کرده است در حالی که قیمت قبلی گزارش شده به میزان 2530 تومان به ازای هر کیلو بوده است.

قیمت کلاف آجدار کویر کاشان

درایران، اصفهان هم چنان بهترین قیمت کلاف را در بازار پیشنهادی می دهد. آخرین پیشنهادات شنیده شده در بازار به میزان 2570 تومان به ازای هر کیلو بوده است . با این حال پیشنهادات قیمت کلاف درایران پایین بوده و به عنوان دومین کشور با پیشنهادات مناسب پس از کشور روسیه شناخته شده است. این قیمت به طور متوسط به میزان 11 دلار به ازای هر تن کم تر از پیشنهادات کشور روسیه بوده است. ارزیابی خبرگزاری ها از قیمت کلاف کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان 600-615  دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان 5 دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. بیشترین پیشنهاد قیمت در جنوب آفریقا بوده است که قیمت پیشنهادی به میزان 610 دلار به ازای هر تن بوده است. در روزهای ابتدایی هفته گذشته، قیمت های پیشنهادی کلاف در کشور ترکیه به میزان 600 -615  دلار به ازای هر تن بوده است. این در حالی است که در روزهای پایانی هفته قیمت این محصول افزایش یافته و به میزان 615  دلار به ازای هر تن رسیده است.

چشم انداز بازار میلگرد ایران

پیش بینی می شود که قیمت میلگردایران در ماه آذر روند صعودی داشته باشد که علت این امر روند صعودی در بازار صادراتی کشور ایران و افزایش میزان تقاضا می باشد. عامل محرک بازار و هم چنین بازار جنوب روند صعودی افزایش قیمت می باشد. پیش بینی می شود که قیمت میلگرد در ماه آذر به میزان 20 تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است. با این حال یکی از منابع خبری اعلام کرده است این افزایش قیمت تدریجی نمی باشد. در اواخر ماه آذر ارزیابی خبرگزاری از قیمت میلگرد در بازار به میزان 2580 تومان به ازای هر کیلو رسیده است که حدودا به میزان 30 تومان به ازای هر کیلو کم تر از قیمت این محصول در بازارجنوب می باشد.

در ماه آذر، قیمت این محصول در بازار جنوب و در بازار شرق در جهت مخالف بوده اند. در طول ماه آذر، این قیمت برای میلگرد در بازار جنوب به میزان 12 تومان به ازای هرکیلو کاهش یافته است. با این حال شاخص قیمت میلگرد اصفهان به میزان 16 تومان به ازای هر کیلو افزایش یافت. ارزیابی خبرگزاری ها از قیمت میلگرد اصفهان به میزان 2580 تومان به ازای هرکیلو بوده با این حال شاخص قیمت این محصول در بازارجنوب به میزان 2580 تومان به ازای هر کیلو بوده است. یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت رشد تدریجی میزان تقاضا بوده است. در ایران پیش بینی می شود که میزان تقاضا افزایش یابد به خصوص در جنوب این افزایش قیمت محسوس تر خواهد بود. در این ایران فعالیت ساخت و ساز افزایش یافته و به همین علت پیش بینی می شود که میزان تقاضا نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت کلاف آجدار کوثر اهواز

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0