تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

افزایش تقاضا کلاف در بازار امروز اصفهان پنجم دی ماه ۹۶

افزایش قیمت کلاف ساده و آجدار با افزایش میزان تقاضا

تامین کنندگان محصولات میلگرد قیمت کلاف آجدار و ساده تولیدی خود را طی هفته جاری افزایش داده که علت این امر افزایش میزان تقاضا و افزایش قیمت کلاف توسط کارخانه های رقیب بوده است. خریداران در حال حاضر تمایل بیشتری به خرید از کویرکاشان داشته چراکه قیمت های پیشنهادی در اصفهان بسیار مناسب می باشد. ارزیابی هفتگی از قیمت کلاف در بازار اصفهان به میزان ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو تا روز دوشنبه بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته قبل از آن به میزان ۲۵۳۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است. بیشترین رشد تغییرات قابل لمس در بازار کلاف در کشور بوده است. در نخستین روزهای هفته گذشته، پیشنهادات قیمت کلاف توسط تامین کنندگان اصفهان به میزان ۲۵۳۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که برابر با قیمت ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو می باشد. برخی پیشنهادات نیز در محدوده قیمت ۲۵۸۰ تومان به ازای هرکیلو شنیده شده است. با این حال خریداران در کشور ترجیح می دهند که کالای مورد نیاز خود را از کارخانه کویر کاشان فراهم کنند.

قیمت کلاف پیشنهادی اصفهان نیز به میزان ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو بوده که برابر با قیمت ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو می باشد. تامین کنندگان این محصول در ایران می توانند قیمت کلاف تولیدی خود را به میزان بیشتری افزایش دهند که علت این امر افزایش قیمت های محلی بیان شده است. از اواسط ماه آذر، قیمت کلاف در بازار داخلی به میزان ۵۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش پیدا کرده ست. در بوشهرو زاهدان یک تامین کننده در اصفهان قیمت کلاف پیشنهادی خود را به میزان ۲۵۷۰ تومان به ازای هر کیلو اعلام کرده است در حالی که قیمت قبلی گزارش شده به میزان ۲۵۳۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است.

حتما بخوانید :  روند رو به رشد قیمت ناودانی در ماه پیش

قیمت کلاف آجدار کویر کاشان

درایران، اصفهان هم چنان بهترین قیمت کلاف را در بازار پیشنهادی می دهد. آخرین پیشنهادات شنیده شده در بازار به میزان ۲۵۷۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است . با این حال پیشنهادات قیمت کلاف درایران پایین بوده و به عنوان دومین کشور با پیشنهادات مناسب پس از کشور روسیه شناخته شده است. این قیمت به طور متوسط به میزان ۱۱ دلار به ازای هر تن کم تر از پیشنهادات کشور روسیه بوده است. ارزیابی خبرگزاری ها از قیمت کلاف کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان ۶۰۰-۶۱۵  دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. بیشترین پیشنهاد قیمت در جنوب آفریقا بوده است که قیمت پیشنهادی به میزان ۶۱۰ دلار به ازای هر تن بوده است. در روزهای ابتدایی هفته گذشته، قیمت های پیشنهادی کلاف در کشور ترکیه به میزان ۶۰۰ -۶۱۵  دلار به ازای هر تن بوده است. این در حالی است که در روزهای پایانی هفته قیمت این محصول افزایش یافته و به میزان ۶۱۵  دلار به ازای هر تن رسیده است.

چشم انداز بازار میلگرد ایران

پیش بینی می شود که قیمت میلگردایران در ماه آذر روند صعودی داشته باشد که علت این امر روند صعودی در بازار صادراتی کشور ایران و افزایش میزان تقاضا می باشد. عامل محرک بازار و هم چنین بازار جنوب روند صعودی افزایش قیمت می باشد. پیش بینی می شود که قیمت میلگرد در ماه آذر به میزان ۲۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است. با این حال یکی از منابع خبری اعلام کرده است این افزایش قیمت تدریجی نمی باشد. در اواخر ماه آذر ارزیابی خبرگزاری از قیمت میلگرد در بازار به میزان ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو رسیده است که حدودا به میزان ۳۰ تومان به ازای هر کیلو کم تر از قیمت این محصول در بازارجنوب می باشد.

حتما بخوانید :  فراز و نشیب قیمت لوله در سراسر ایران

در ماه آذر، قیمت این محصول در بازار جنوب و در بازار شرق در جهت مخالف بوده اند. در طول ماه آذر، این قیمت برای میلگرد در بازار جنوب به میزان ۱۲ تومان به ازای هرکیلو کاهش یافته است. با این حال شاخص قیمت میلگرد اصفهان به میزان ۱۶ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافت. ارزیابی خبرگزاری ها از قیمت میلگرد اصفهان به میزان ۲۵۸۰ تومان به ازای هرکیلو بوده با این حال شاخص قیمت این محصول در بازارجنوب به میزان ۲۵۸۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است. یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت رشد تدریجی میزان تقاضا بوده است. در ایران پیش بینی می شود که میزان تقاضا افزایش یابد به خصوص در جنوب این افزایش قیمت محسوس تر خواهد بود. در این ایران فعالیت ساخت و ساز افزایش یافته و به همین علت پیش بینی می شود که میزان تقاضا نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت کلاف آجدار کوثر اهواز

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button