0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش خرید ورق فولادی ترکیه

خرید ورق فولادی در بازار داخلی کشور ترکیه طی هفته گذشته کاهش یافته است چراکه فعالان بازار در انتظار بازگشت کشور چین از تعطیلات و جهت گیری بازار این کشور برای قیمت ورق فولادی بوده است. قیمت ورق گرم فروخته شده در بازار داخی این کشور در پیش فروش ماه دسامبر به میزان 600-580 دلار به ازای هر تن گزارش شده است در حالی که پیشنهادات قیمت ورق گرم به میزان 610-600 دلار به ازای هر تن بوده است. قیمت ها رو به افت بوده ولی به نظر نمی رسد خرید ورق فولادی در این کشور با شیب زیادی افت کند. در حال حاضر میزان تقاضا برای ورق فولادی در این کشور متوسط بوده. با این حال همه چیز به بازار کشور چین بستگی داشته چراکه در فصل زمستان میزان تولید ورق فولادی این کشور کاهش یافته است. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان 600-580 دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت 630-620 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن کاهش یافته است. هم چنین قیمت ورق سرد نیز در این کشور به میزان 660-650 دلار به ازای هر تن توسط برخی از تولیدکنندگان این محصول اعلام گردیده است در حالی که برخی از تولیدکنندگان هم چنان در حال اعلام قیمت ورق فولادی برای ماه دسامبر می باشند. هم چنین ارزیابی ها از خرید قیمت ورق سرد در بازار داخلی ترکیه نیز به میزان 655-650 دلار بوده که نسبت به قیمت 690-680 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. قیمت ورق گرم صادراتی این کشور نیز طی هفته گذشته آرام بوده است چراکه بازار ورق فولادی جهانی در انتظار اتمام تعطیلات کشور چین بوده است. تولیدکنندگان ورق فولادی کشور چین قیمت ورق گرم تولیدی خود را به میزان 600-585 دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند. ارزیابی ها از قیمت ورق گرم صادراتی این کشور نیز طی هفته گذشته به میزان 590-585 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت 615-610 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است.

خرید ورق اصفهان

کاهش قیمت ورق فولادی وارداتی کشور ترکیه طی هفته گذشته

خرید ورق فولادی وارداتی کشور ترکیه طی هفته گذشته با پیشنهادات جدید قیمت از سوی کشورهای روسیه و اوکراین، کاهش یافته است ولی فعالیت خرید ورق فولادی نیز کاهش یافته است چراکه خریداران این محصول منتظر اتمام تعطیلات بلند مدت کشور چین و مشخص شدن روند بازار ورق فولادی بوده اند. کارخانه تولید فولاد MMK کشور روسیه قیمت ورق گرم پیشنهادی خود را به میزان 590-580 دلار به ازای هر تن به کشور ترکیه اعلام کرده است در حالی که قیمت ورق گرم پیشنهادی کشور اوکراین به میزان 585-580 دلار به ازای هر تن گزارش شده است. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم وارداتی به کشور ترکیه به میزان 585-580 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 625-600 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان زیادی کاهش یافته است. هم چنین قیمت ورق سرد پیشنهادی هر دو کشور روسیه و اوکراین به میزان 630 دلار به ازای هر تن بوده است.

این در حالی است که ارزیابی خرید ورق سرد وارداتی به این کشور به میزان 630-620 دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت 660-640 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. به گفته منابع خبری فعالان بازار ورق فولادی این کشور انتظار داشته اند که قیمت ورق گرم و قیمت ورق سرد وارداتی به این کشور پس از پایان یافتن تعطیلات طولانی مدت کشور چین به میزان بیشتری کاهش یابد. به همبن دلیل در حال حاضر فعایت خرید ورق گرم و خرید ورق سرد وارداتی در این کشور کاهش یافته چراکه کشور چین در تعطیلات به سر می برد. به نظر می سد که طی هفته های آینده شاهد رونق گرفتن بازار خرید ورق فولادی باشیم. بنابراین روند قیمت ورق فولادی به بازگشت کشور چین از تعطیلات بستگی خواهد داشت.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0