درباره مرکزآهن

تلفن دفتر فروش     03135155

031-33332323

قیمت میلگرد کشورهای حوزه خلیج فارس و بازار خرید آرام

قیمت خرید میلگرد اصفهان

کاهش قیمت میلگرد وارداتی امارات متحده عربی و کاهش تقاضا برای این محصول

قیمت میلگرد وارداتی به امارات متحده عربی به این کشور نیز کاهش یافته است. کشور ایران قیمت شمش پیشنهادی خود را به امارات متحده عربی به میزان ۵۰۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده است. هفته جاری بازار میلگرد جهانی به علت تعطیلات طولانی مدت کشور چین بسیار آرام بوده است. ارزیابی متال بولتن از قیمت شمش وارداتی به امارات متحده عربی به میزان ۵۰۱-۵۰۰ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۳ ماه اکتبر بوده است که نسبت به قیمت ۵۵۰-۵۳۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن کاهش یافته است.

قیمت میلگرد کشور ترکیه نیز پیشنهاد خود به امارات متحده عربی را به میزان ۵۴۰-۵۲۵ دلار به ازای هر تن اعلام کرده است ولی تاکنون معامله ای مابین این دو کشور منعقد نگردیده است. به گفته منابع خبری هم زمان با کاهش قیمت قراضه آهنی، قیمت میلگرد پیشنهادی نیز کاهش یافته است. با این حال انتظار نمی رود که قیمت میلگرد وارداتی به میزان بیشتری کاهش یابد چراکه در حال حاضر قیمت شمش در ترکیه به میزان ۵۵۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن می باشد. خریداران میلگرد در بازار در حال حاضر در انتظار اتمام تعطیلات کشور چین و ثبات روند بازار می باشند. میزان تقاضا برای خرید میلگرد وارداتی در امارات متحده عربی ضعیف می باشد و میزان تولید میلگرد در داخل این کشور به اندازه کافی بوده و خریداران به خرید میلگرد از بازار داخلی این کشور مشغول می باشند و تمایل کم تری به بازار وارداتی نشان داده اند. به گفته برخی از تاجران قیمت میلگرد در حال کاهش بوده و بنابراین آن ها ترجیح می دهند که تا ثبات قیمت ها از خرید میلگرد ممانعت کنند.

حتما بخوانید :  تحلیل هفتگی از روند فروش انواع میلگرد و خاموت در بازار ایران

قیمت میلگرد روز اصفهان

قیمت میلگرد وارداتی به امارات متحده عربی به میزان ۵۳۰-۵۲۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۵۵۵-۵۵۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن کاهش یافته است. تولیدکنندگان محلی میلگرد در امارات متحده عربی نیز قیمت میلگرد جدیدی را در بازار اعلام نکرده اند ولی فعالان بازار انتظار دارند که قیمت میلگرد به زودی کاهش بیشتری یابد. ارزیابی ها از قیمت میلگرد تولید داخلی این کشور نیز به میزان ۲۲۰۵-۲۱۸۶ درهم (۶۰۰-۵۹۵ دلار) به ازای هر تن تا روز سه شنبه بوده است.

کاهش قیمت میلگرد وارداتی به عربستان سعودی و بازار آرام این کشور

قیمت میلگرد وارداتی به عربستان سعودی طی هفته جاری کاهش یافته است چراکه میزان تقاضا برای میلگرد در این کشور کاهش یافته است. قیمت میلگرد صادراتی کشور ترکیه به عربستان سعودی به میزان ۵۴۰-۵۳۰ دلار به ازای هر تن بوده است با این حال تمایلی به خرید میلگرد در این کشور وجود ندارد. به گفته منابع خبری در حال حاضر میزان تقاضا برای میلگرد وارداتی به این کشور بسیار کاهش یافته است و خریداران منتظر کاهش بیشتر قیمت ها می باشند. با این حال به نظر نمی رسد که قیمت میلگرد کاهش بیشتری یابد ولی روند تغییرات قیمت میلگرد به پایان یافتن تعطیلات کشور چین بستگی دارد. به گفته منابع خبری قیمت میلگرد شروع به کاهش کرده است و میزان خرید میلگرد نیز به همان نسبت کاهش یافته است. ارزیابی ها از قیمت میلگرد وارداتی به عربستان سعودی به میزان ۵۴۰-۵۳۰ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۳ ماه اکتبر بوده است که نسبت به قیمت میلگرد به میزان ۵۶۰-۵۵۵ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن کاهش یافته است.

تاریخ
نام آیتم
قیمت میلگرد کشورهای حوزه خلیج فارس و بازار خرید آرام
امتیار نویسنده
۵1star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *