تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

مجتمع فولاد الیگودرز

فولاد الیگودرز

شرکت فولاد الیگودرز

شرکت فولاد الیگودرز یا همان مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا در سال ۱۳۷۹ در الیگودرز استان لرستان در ۸ کیلومتری جاده ازنا تاسیس گردید. این کارخانه در سال ۱۳۸۲ و با ظرفیت تولید سالانه ۱۱۰ هزار تن به بهره برداری رسید. در بدو تاسیس، این کارخانه به عنوان شرکتی با سهامی خاص ثبت گردید اما بعد از تغییر سهامداران در سال ۱۳۸۶ به سهامی عام تبدیل گردید.

قیمت کلاف الیگودرز

ردیف نام سایز میلگرد (mm) حالت آنالیز قیمت نمودار
1 الیگودرز 8 کلاف آجدار A2 10600
2 الیگودرز 10 کلاف اجدار A2 10600
3 الیگودرز 6 کلاف اجدار A2 10600
4 الیگودرز 6/5 کلاف ساده 1008 تماس بگیرید
5 الیگودرز 6/5 کلاف ساده ساختمانی 10600
6 الیگودرز 8 کلاف ساده A1 تماس بگیرید
7 الیگودرز 10 کلاف ساده A1 تماس بگیرید
C
CE
back
+/-
%
7
8
9
/
sqrt
4
5
6
*
1/x
1
2
3
-
pi
.
+
=


مجتمع فولاد الیگودرز

محصولات شرکت فولاد ازنا ، انواع میلگرد آجدار ، ساده و شبکه های مش جوشی است که طبق آخرین استانداردهای ملی و بین المللی تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردند. از جمله اهداف توسعه طلبانه این شرکت، احداث خط جدید برای تولید مش با ظرفیت تولید ۴۰ هزار تن در سال است که البته این خط تولیدی در حال حاضر به مراحل بهره برداری رسیده.

از دیگر اهداف این کارخانه فولاد بهره برداری نهایی از خط تولید میلگرد شاخه ای است که فعلا مراحل آزمایشی را طی می کند. این شرکت در حال حاضر تولیدات خود را در بازار داخلی به فروش می رساند، اما در نظر دارد که در آینده با توسعه ظرفیت تولیدی خود به بازارهای بین المللی قدم گذاشته و صادرات را در خارج از مرزهای کشور آغاز نماید.

شرکت فولاد غرب ازنا در حال حاضر از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پرشیان فولاد است. تجهیزات خط تولید مش ذوب آهن و فولاد ازنا از کشور اتریش خریداری شده و مراحل تولید آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد. هدف اصلی این شرکت ایجاد اشتغال در شهر الیگودرز و اطراف بوده و توانسته با ایجاد فرهنگ سازی در این شهر، در ارتقای فرهنگ آن تاثیر بسزایی داشته باشد.

مشخصات فولاد الیگودرز

شرکت فولاد الیگودرز در راستای اهداف تولیدی و به منظور ارتقای کیفیت تولیدات خود به طور روز افزون، موفق به کسب گواهینامه ISO9001 در زمینه کنترل کیفیت و استقرار نظام مدیریتی آن در شرکت شده است. همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۲ گواهینامه ISO2008: 9001 را از انگلستان دریافت نموده است. وجود استانداردهای این گواهینامه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها شده و راندمان را در کار بالا برده و منجر به ایجاد رضایت بیشتر در مشتری خواهد شد.

معرفی محصولات کارخانه فولاد الیگودرز

عمده تولیدات کارخانه فولاد الیگودرز شامل انواع میلگرد و مش جوشی است که هر کدام را بصورت جداگانه معرفی خواهیم نمود.

میلگرد کارخانه فولادازنا

میلگرد تولیدی الیگودرز شامل دو دسته میلگرد کلافی و شاخه ای است که هرکدام نیز به دو دسته آجدار و ساده طبقه بندی می شوند.

میلگرد کلاف ساده

این نوع از میلگرد تولیدی کارخانه فولاد الیگودرز در سایزهای ۱۲، ۱۴ و ۱۶ و با استاندارد ملی ISIRI 3132، استاندارد DIN RST 37-2 از آلمان و استاندارد GOST 3SP از روسیه، تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

میلگرد کلاف آجدار

میلگرد کلاف آجدار این کارخانه تحت استاندارد ملی ISIRI 3132، استاندارد DIN ST 50-2 از آلمان و استاندارد GOST5SP از روسیه تولید می شود. سایزهای این نوع از میلگرد در انواع ۸ تا ۱۶ میلیمتر است.

میلگرد شاخه ای ساده

میلگرد شاخه ای ساده فولاد الیگودرز در انواع سایز ۸ تا ۱۶ میلیمتر و با استاندارد ملی ISIRI 3132، استاندارد DIN ST 37-2 از آلمان و استاندارد GOST 3SP از روسیه تهیه می شود.

میلگرد شاخه ای آجدار

این نوع از میلگرد شرکت مجتمع فولاد الیگودرز در سایزهای ۸ تا ۱۶ میلیمتر و با استانداردهای ملی ISIRI 3132، استاندارد DIN ST 50-2 از آلمان و استاندارد GOST5SP از روسیه تولید می شود.

مش جوشی شرکت فولادازنا

مش جوشی تولیدی کارخانه فولاد الیگودرز در دو نوع آجدار و ساده تولید می گردد. مش آجدار ۸ و ۱۰ در چشمه های ۵*۵ تا ۳۰*۳۰ با استانداردهای ملی ISIRI 8133-3، استاندارد DIN ST 50-2 از آلمان و استاندارد GOST5SP از روسیه تولید می شود. مش ساده این کارخانه تولیدی نیز در در سه نوع مش ۶ و ۸ و ۱۰ با چشمه های ۵*۵ تا ۳۰*۳۰ و دارای استانداردهای ملی ISIRI 8133-3، DIN RST 34-2 از آلمان و GOST 1KP از روسیه هستند.

آدرس و شماره تماس شرکت فولاد الیگودرز

  • فولاد خرم آباد در هشت کیلومتری جاده ازنا-لرستان واقع گردیده است.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۳٫۳ / ۵٫ تعداد رای: ۷

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

حتما بخوانید :  مجتمع فولاد مهیار ، ذوب آهن اردبیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button