0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت سیم آرماتور آرژانتین با افزایش هزینه ها، افزایش می یابد

قیمت سیم آرماتور آرژانتین در ماه جاری به دلیل افزایش هزینه های ورودی، حدود ۳ درصد افزایش یافته است. روز جمعه ۴ نوامبر، ارزیابی قیمت ماهانه متال بولتن برای خرید سیم آرماتور آرژانتین ۴۹۰ تا ۵۰۰ دلار برای هر تن کارهای سابق برآورد گردید که یک ماه پیش از آن ، ۴۹۰ تا ۵۰۰ دلار برای هر تن کارهای سابق بود. خرید سیم آرماتور داخلی  در روز جمعه ۵۰۰ تا ۵۱۰ دلار محاسبه شد که از ۵۰۰ تا ۵۱۰  دلار افزایش داشته است و خرید سیم آرماتور در حدود ۵۲۰ تا ۵۳۰ دلار از ۴۹۰ تا ۵۰۰ دلار افزایش داشته است.

همه قیمت ها براساس هر تن  در کارهای سابق  می باشند. افزایش قیمت توزیع کنندگان داخلی را شگفت زده کرد، زیرا قیمت های محلی قبلی با تنظیمات گاه به گاه برای جبران نوسانات ارز، بدون تغییر باقی مانده بود. یک توزیع کننده سیم بوئنوس آیرس به متال بولتن گفت: ” ما تصور نمی کردیم که قیمتها در حال افزایش باشند .” وی افزود: “به ما گفته شد که بالا رفتن قیمت های زغال سنگ ، باعث افزایش قیمت سیم آرماتور می شود.”

دومین توزیع کننده آرژانتینی گفت: “ما شایعات مربوط به واردات را شنیدیم، اما تاکنون هنوز یک تن هم وارد نشده است .”  شرکت ترنیوم سیدرار تولید کننده خرید سیم آرماتور آرژانتین است. در همین حال، قیمت سیم آرماتور داخلی آرژانتین در روز جمعه در ماه نوامبر با قیمت ۴۹۰ تا ۵۰۰ دلار در هر تن کارهای سابق، بدون تغییر ماهانه برآورد گردید. با این حال، توزیع کنندگان ابراز نگرانی کردند که افزایش قیمت سیم آرماتور به زودی به محصولات سیم ضربه خواهد زد.

قیمت سیم آرماتور وارداتی در آمریکای جنوبی، از بالاترین پیشنهادات چین فراتر رفت

قیمت سیم آرماتور وارداتی در آمریکای جنوبی در هفته جاری از پیشنهادات با قیمت بالا از چین، افزایش یافت. در روز جمعه ۴ نوامبر قیمت هفتگی متال بولتن برای سیم آرماتور در این منطقه به میزان ۴۵۰ تا ۴۷۰ دلار در هر تن cfr برآورد گردید که در آخرین محدوده هفته ای ۴۲۰ تا ۴۳۰ دلار در هر تن cfr  بود . قیمت سیم آرماتور  به میزان  ۵۲۰ تا ۵۴۰ دلار در هر تن  cfr قیمت گذاری شد که از ۴۷۵ تا ۵۰۰ دلار در هر تن  cfr افزایش داشت.

در همین دوره، قیمت سیم آرماتور  به ۵۹۵ تا ۶۰۵ دلار در هر تن cfr  رسید که از ۵۷۵ تا ۵۷۵ دلار در هر تن درصدی افزایش داشت، در حالیکه قیمت صفحات سنگین  از ۴۱۵ تا ۴۲۰ دلار برای هر تن cfr افزایش داشت. هم چنین قبلاً ۴۰۵ تا ۴۱۰ دلار در هر تن cfr  بوده است. ارزش پیشنهادات ارائه شده توسط تولیدکنندگان چینی در بازار به سرعت در حال افزایش است، اما دوره های اعتبار آنها کوتاهتر می شود.

یک معامله گر سیم آرماتور که بر جنوب امریکا متمرکز است، به متال بولتن گفت : “اگر دیروز به پیام شما پاسخ دادم، پیشنهادات چین ۱۰ دلار برای هر تن پایین تر بود” .  در همین لحظه، بسیاری از کارخانجات چینی پیشنهادی ارائه نمی دهند و امیدوار هستند که حتی قیمت سیم آرماتور در آینده نزدیک بالاتر بروند. این معامله گر افزود : “من اکنون پس از حدود یک هفته تنفس، می بینم  که مشتریان قیمت سیم آرماتور جدید را رزرو می کنند.

قیمت سیم مفتولی

عوامل موثر بر قیمت سیم آرماتور آمریکای جنوبی

این مورد می تواند افزایش بیشتر در قیمت ها را تحریک کند.” پیشنهادات قیمت سیم آرماتور چین ،در کشورهای ساحلی آمریکای جنوبی مانند شیلی و کلمبیا، زیر معادل ۶۰۰ دلار در هر تن cfr یافت نمی شود، در حالی که پیشنهادات برای مواد مشابه در برزیل  ۵۹۵ دلار برای هر تن cfr است. یک معامله گر سیم آرماتور در برزیل می گوید: “برخی از مشتریان خواستار کمبود کیفیت سیم آرماتور ، در تلاش برای دریافت تخفیف هستند. همچنین در برزیل، بهترین پیشنهادات برای قیمت سیم آرماتور ۵۲۵ تا ۵۳۰ دلار در هر تن cfr گزارش شده است.” یکی دیگر از معامله گران برزیلی گفت: ” در همین سطح ، قیمت سیم آرماتور ارزش ندارد، زیرا قیمت های محلی ارزان تر هستند.”

در شیلی، حجم واردات سیم از چین در حال حاضر می تواند در ۵۴۰ دلار در هر تن cfr برآورد شود. در بازار کلمبیا، پیشنهادات مربوط به سیم آرماتور از چین به میزان ۵۳۵ دلار به ازای هر تن cfr می رسد. در همین حال، سیم چین که از ابتدای سال جاری میلادی در این کشور به فروش می رسد، ۴۵۰ دلار در هر تن در کلمبیا، و بین ۴۵۰ تا ۴۷۷ دلار در هر تن cfr  در سال گذشته در شیلی به فروش رسیده است.

قیمت سیم آرماتور وارداتی ترکیه با بالاترین قیمت پیشنهادات CIS افزایش می یابد

قیمت سیم آرماتور وارد شده به ترکیه در این هفته افزایش یافته است، زیرا قیمت سیم  پیشنهاد شده از تولیدکنندگان در منطقه مستقل مشترک المنافع بالا بوده است. اوکراین سیم آرماتور را با ۴۵۰ تا ۴۶۰ دلار به ازای هر تن cfr ارائه می دهد ، با پیشنهاداتی از روسیه که ۴۴۵ تا ۴۶۰ دلار به ازای هر تن cfr است. یک تاجر می گوید :”این قیمت ها برای ترکیه بسیار زیاد است.

اما از آنجائیکه CIS  در حال پیدا کردن خریداران در اروپا است، آنها تخفیف نمی دهند. ” در تاریخ جمعه ۴ نوامبر، ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای واردات سیم  ترکیه به میزان ۴۴۵ تا ۴۵۵ دلار به ازای هر تن cfr برآورد گردید ، که از ۴۴۰ تا ۴۵۰ دلار به ازای هر تن cfr بود. سیم  از روسیه به قیمت ۵۱۰ تا ۵۲۰ دلار در هر تن cfr برآورد شده است. ارزیابی قیمت سیم آرماتور وارداتی ترکیه در روز جمعه ۵۱۰ تا ۵۲۰ دلار به ازای هر تن cfr  بود که از ۴۸۵ تا ۵۰۰ دلار به ازای هر تن cfr افزایش داشت.

 

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری