0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثبات قیمت محصولات فولاد تخت جنوب آمریکا در بازار آرام

قیمت محصولات فولاد تخت در جنوب آمریکا طی هفته جاری ثابت باقی مانده است که علت این امر کاهش میزان فعالیت خرید در این کشور می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سرد وارداتی به این منطقه به میزان 655-640 دلار به ازای هر تن تا تاریخ 8 ماه سپتامبر ثابت باقی مانده است در حالی که قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به میزان 735-725 دلار به ازای هر تن ثابت باقی مانده است.  هم چنین به گفته منابع خبری قیمت پیشنهادی چین برای ورق سرد وارداتی به جنوب آمریکا به میزان 655-640 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

هم چنین قیمت پیشنهادی کشور چین برای ورق گالوانیزه صادراتی این کشور به میزان 735 دلار به ازای هر تن اعلام شده است ولی در حال حاضر هیچ معامله ای با این قیمت منعقد نشده است. خریداران میلگرد در این کشور امیدوارند که قیمت میلگرد طی چند هفته آینده متعادل شود. بنابراین آن ها در نظر دارند که بازار را در حالت آرام قرار دهند و هیچ مناقصه ای را طی این هفته انجام ندهند. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم وارداتی به جنوب آمریکا نیز به میزان 605-595 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 605-590 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

در کلمبیا، حداقل یک معامله ورق گرم از کشور چین به قیمت نزدیک به 595 دلار به ازای هر تن منعقد شده است. به گفته یکی از تاجران واقع در کلمبیا پیشنهاداتی در حدود 600 دلار به ازای هر تن نیز وجود داشته است ولی آن ها در نظر دارند معاملاتی با قیمت کم تر را به انجام برسانند. هم چنین پیشنهادات قیمت ورق گرم چین به کلمبیا نیز به میزان 610-605 دلار به ازای هر تن بوده است که محدوده کم تر این قیمت در آمریکا قابل اجرا می باشد.

افزایش قیمت ورق فولادی جنوب اروپا

افزایش قیمت های پیشنهادی ورق فولادی در جنوب اروپا طی هفته جاری توسط خریداران پذیرفته شده است که علت این امر افزایش قیمت ورق فولادی وارداتی و نیز افزایش قیمت محصولات فولادی در بازار جهانی بوده است. به گفته منابع خبری با پایان یافتن فصل تابستان فعالیت خرید در این منطقه افزایش یافته است و میزان خرید بیشتر شده است و خریداران ناچار به پذیرفتن قیمت های بالاتر می باشند. قیمت های ورق فولادی پیشنهادی در بازار جهانی افزایش یافته است و روند بازار مثبت می باشد بنابراین خریداران در اروپا ناچار به پذیرفتن قیمت های بالاتر می باشند.

ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم صادراتی از کشور چین به میزان 570-555 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت های پیشنهادی هفته گذشته به میزان 10-5 دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق گرم در بازار داخلی جنوب اروپا به میزان 638-620 دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت هفته گذشته افزایش یافته است. ارزیابی قیمت ورق سرد بازار داخلی اروپا نیز به میزان 610-600 یورو به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 590-580 یورو به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

این ارزیابی ها برای ورق گالوانیزه این منطقه نیز به میزان 630-620 یورو به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 630-590 یورو به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. این ارزیابی ها منعکس کننده پیشنهادات شنیده شده در بازار داخلی این کشور می باشد. هم چنین قیمت ورق گرم وارداتی به جنوب اروپا نیز به میزان 540-520 یورو به ازای هر تن اعلام شده که نسبت به قیمت 515-500 یورو اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

قیمت ورق گالوانیزه

این ارزیابی ها منعکس کننده پیشنهادات شنیده شده از سوی کشورهای هند و ترکیه بوده است. ارزیابی قیمت ورق سرد وارداتی به اروپا نیز به میزان 600-590 دلار به ازای هر تن طی هفته جاری بوده است که نسبت به قیمت 560-540 یورو به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. این ارزیابی ها نیز از پیشنهادات قیمت ورق سرد کشورهای برزیل، هند و آسیا منعکس شده است. در مورد ورق گالوانیزه وارداتی این کشور نیز ارزیابی ها نشان دهنده قیمت پیشنهادی 660-630 یورو به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 660-630 یورو اعلام شده طی هفته گذشته ثابت باقی مانده است.

افزایش قیمت محصولات فولاد بلند کشور ترکیه

قیمت محصولات فولاد بلند کشور ترکیه طی هفته جاری افزایش یافته است. این در حالی است که فعالیت خرید هم چنان در بازار داخلی این کشور کم بوده و خریداران در حال حاضر منتظرند تا ببینند قیمت ها با پایان یافتن تعطیلات در این کشور و نیز پایان یافتن مناسک حج چه تغییراتی خواهد داشت. تولیدکنندگان ورق گرم کشور ترکیه قیمت محصول تولیدی خود را به میزان 640-620 دلار به ازای هر تن طی هفته جاری اعلام کرده اند در حالی که قیمت پیشنهادی خریداران در مناقصات به میزان 610 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

به گفته برخی تاجران قیمت ورق گرم این منطقه کاهش نخواهد یافت این در حالی است که میزان فعالیت خرید نیز در این کشور هم چنان کم بوده چراکه تعطیلات اخیرا به پایان رسیده است. ممکن است که قیمت ها افزایش بیشتری نیز یابند ولی در حال حاضر کاهش نخواهند یافت. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان 620-610 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 595-590 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

قیمت پیشنهادی برای ورق سرد نیز در بازار داخلی این کشور به میزان 720-700 دلار به ازای هر تن بوده است که تاکنون هیچ معامله ای برای این محصول منعقد نشده است. ارزیابی ها از قیمت این محصول نیز در بازار داخلی ترکیه به میزان 710-700 دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0