شرکت آریا صنعت دلیجان

2 ماه پیش3076بازدید0دیدگاه4.1امتیاز (7 رای)
شرکت آریا صنعت دلیجان

معرفی بخش های تولیدی واحد آریا صنعت دلیجان

شرکت آریا صنعت دلیجان با استفاده از نیروهای متخصص و مشاورین خارجی یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدی در زمینه تولید انواع لوله، قوطی و پروفیل صنعتی و ساختمانی می باشد. در حال حاضر این شرکت توانایی تولید پروفیل استان مرکزی و استان های همجوا را با مصرف حدودا 130 هزار تن ورق فولادی در سال دارا می باشد. شرکت آریا صنعت دلیجان همانند سایر شرکت های تولید پروفیل در حال حاضر با مشکل تامین ورق فولادی روبرو می باشد و با این حال به یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدی در استان مرکزی تبدیل گردیده است. فاز اول تولیدی در سال 83 با هدف تولید پروفیل های باز و بسته و لوله های صنعتی افتتاح گردید و فاز دوم این مجموعه نیز در سال 97 و در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و زیربنای 5 هزار متر مربع افتتاح گردید. از تولیدات این مجموعه می توان به لوله، پروفیل و قوطی های ابعادی و ستونی و با ظرفیت تولید 300 هزار تن در سال اشاره کرد. همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

شرکت آریا صنعت دلیجان هم اکنون زمینه ای برای اشتغال 90 نفر به طور مستقیم و 500 نفر به طور غیر مستقیم فراهم آورده است. همچنین همزمان با بهره برداری از فاز دوم این واحد تولیدی ، کلنگ زنی فاز سوم نیز در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و زیربنای 5 هزار متر مربع آغاز گردید. به نظر می رسد با بهره برداری از فاز سوم زمینه اشتغال 50 نفر به طور مستقیم و 300 نفر به طور غیر مستقیم فراهم خواهد آمد.

شرکت آریا صنعت دلیجان

تولیدات شرکت آریا صنعت دلیجان

پروفیل های چهارچوب

واژه پروفیل در اصطلاح برای سازه هایی استفاده می شود که دارای مقطع ثابت و طول زیادی می باشند. وزن و ابعاد و ضخامت و سایر مشخصات این محصول در جدول اشتال موجود می باشد و این شرکت نیز محصولات خود را در ابعاد مختلفی به خریداران عرضه می کند.

کاربرد پروفیل های چارچوب در ساخت چهارچوب درهای فلزی برای درهای چوبی و ام دی اف می باشد. این پروفیل ها دارای قابلیت فرم پذیری ، جوش پذیری، مقاومت بالا بوده و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخوردار است.

پروفیل های فرم دار

پروفیل های فرم در در محدوده وسیعی از پروفیل ها و لوله ها و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات دارای قابلیت خوب جوش پذیری، فرم پذیری، مقاومت بالا می باشند. همچنین پروفیل های فرم دار از دقت ابعادی بالا و کیفیت سطحی مناسبی برخوردار می باشند.

قوطی های مربع

پروفیل قوطی مربع دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخوردار است. پروفیل های مربع و مستطیل شکل که دارای مقطع کوچک می باشند به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره و پروفیل با مقاطع بزگتر برای موارد متعددی در ساختمان سازی استفاده می گردند. همچنین از دیگر موارد مصرف آن ها می توان به ساخت ستون و اسکلت فلزی اشاره کرد.

لوله فولادی

از جمله کاربردهای لوله های فولادی می توان به ساخت دوچرخه، موتور سیکلت، آبرسانی بین شهری، برون شهری و ... اشاره کرد. لوله های فولادی این شرکت از تنوع ابعادی بالایی برخوردار می باشند. همچنین جوش پذیر بوده و قابلیت فرم پذیری بالایی دارند.

قوطی های مستطیل

کاربرد قوطی های مستطیلی در ساخت لوازم خانگی ، عمران، انواع حفاظ ها و ساختمان سازی می باشد. در حال حاضر این شرکت قوطی های 30*30 و 20*50 تولید و به بازار مصرف ارائه می کند. این محصولات نیز دارای جوش پذیری، فرم پذیری و دقت و مقاومت ابعادی بالایی می باشند.

آدرس کارخانه آریا صنعت دلیجان

دلیجان ، کیلومتر 15 جاده تهران ، شهرک صنعتی راونج

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد