شرکت آذر نبش تبریز

1 ماه پیش4232بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (8 رای)
شرکت آذر نبش تبریز

معرفی شرکت فولاد آذر نبش تبریز

شرکت آذر نبش تبریز در سال 1386 به مدیریت غلامرضا سروی با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن انواع نبشی در زمینی به مساحت 2.1 هکتار و زیربنای 2700 متر مربع آغاز به فعالیت نمود و ظرف مدت کوتاهی توانست با کیفیت ترین محصولات خود را در اختیار مشتریان در داخل و خارج از ایران قرار دهد. عملیات اجرایی آماده سازی و خط تولید آذر نبش تبریز از سال 87 آغاز گردید و تجهیزات خط تولید آن وارد کشور شد. پس از آن عملیات نصب و راه اندازی یک سال بعد به پایان رسید و تولید آزمایشی آن آغاز شد. این واحد تولیدی در حال حاضر با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از کارشناسان مجرب به ارائه بهترین محصولات نوردی مشغول است. تجربه تجاری بلند مدت و پرفزون مدیران شرکت پشتوانه موفقیت گروه تجاری آذر نبش تبریز می باشد. رضایت مندی مشتریان را می توان یکی از بزرگ ترین افتخارات این شرکت به شمار آورد. در حال حاضر شرکت آذر نبش تبریز با کسب انواع گواهینامه ها برای کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان در تلاش است. این شرکت دارای سالن های تولید، انبارها، امور اداری؛ سالن های غذاخوری و خانه بهداشت کارگری و کارگاه تراشکاری می باشد. مهمترین محصول تولیدی شرکت نیز نبشی های فولادی بوده که در صنایع ساختمانی و انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات شرکت آذر نبش تبریز

شرکت آذر نبش تبریز در حال حاضر در زمینه تولید انواع نبشی در سایزهای مختلف فعالیت دارد. محصول تولیدی این شرکت دارای حداقل تلرانس ابعادی بوده و خواص مکانیکی آن نیز براساس استانداردهای ملی و بین المللی از قبیل استاندارد ملی شماره ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST 8510 می باشد. از موارد کاربرد این محصول می توان به صنایع سازه های فلزی و فضایی، ساخت ستون و خرپا، ساخت سازه های آسانسور؛ ساخت فوندانسیون های ساختمانی و صنعتی و اتصالات پل ها و ستون ها اشاره کرد.

نبشی آذر نبش تبریز

به طور کلی نبشی مقطعی فلزی بوده که در ساخت سازه های مختلف به کار می رود. این مقطع را می توان یکی از مهمترین پروفیل های ساختمانی به شمار آورد که به صورت منفرد و مرکب در ساختمان سازی به کار می رود. این محصول به دو صورت در بازار مصرف موجود می باشد. نبشی پرسی و نبشی فابریک. نبشی های پرسی ابتدا به صورت یک ورق به طول 6 متر بوده که از وسط عرض آن خم شده و به شکل مقطع در می آید. نبشی های فابریک از همان ابتدای پروسه تولید به شکل نبشی از خط تولید خارج می گردند. دسته بندی دیگری نیز برای نبشی ها در بازار مصرف وجود داشته که مربوط به شکل ظاهری آن ها می باشد. در این دسته بندی نبشی به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم بندی می شود که همان طور که از نام آن ها پیداست تفاوت اساسی آن ها در اندازه بال ها می باشد. در جدول زیر سایز نبشی های تولیدی شرکت آذر نبش تبریز به همراه وزن آن ها آورده شده است.

آدرس شرکت آذر نبش تبریز

آذربايجان شرقي – شبستر - صوفيان شهرك سرمايه گذاري خارجي فاز ۲ قطعه ۱۰۳A

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد