3/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

احیا استیل فولاد بافت

شرکت احیا استیل فولاد بافت را می توان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید آهن اسفنجی با ظرفیتی بالغ بر ۸۰۰ هزار تن در سال به شمار آورد. این شرکت تا پیش از واگذاری به بخش خصوصی دارای ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی بود در حالی که پیش از واگذاری آن به بخش خصوصی ۹۰ درصد پروژه پیش رفته و تا پایان سال ۱۳۹۷ فاز نخست این کارخانه به بهره برداری رسید. فاز دوم این واحد تولیدی نیز با تولید سالانه ۲۵ میلیون تن گندله به بهره برداری رسیده است.

 


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

مجموع سرمایه گذاری برای احداث احیا استیل فولاد بافت تاکنون ۴۶۰ میلیارد تومان برای فاز نخست بوده و در فاز اول ۳۰۰ نفر و فاز دوم نیز ۳۰۰ نفر مشغول فعالیت خواهند شد. عملیات اجرایی این کارخانه در جهت محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال و تولید آهن آلات در شهرستان بافت کرمان و در زمینی به مساحت ۶۱۲ هکتار در سال ۸۶ آغاز گردید. این طرح توسط شرکت گسترش صنایع ماهان و بانک صنعت و معدن تشکیل گردیده است و در حال حاضر برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی نموده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولاد بافت کرمان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

با توجه به این که شهر بافت در منطقه ای کمتر برخوردار واقع می باشد اجرای این کارخانه یکی از بزرگ ترین مجموعه های صنعتی بافت محسوب شده و سبب عمران، آبادانی و اشتغالزایی در این منطقه می گردد. در واقع این طرح در اصل اجرای اصل ۴۴ در سال ۹۵ به بخش خصوصی واگذار گردید که با ورود هلدینگ ماهان وابسته به گروه مالی گردشگری آماده بهره برداری گردید.

 

فولاد بافت کرمان

معرفی محصول فولاد بافت کرمان

آهن اسفنجی مستقیما از احیای سنگ آهن به دست می آید و به صورت قطعات کروی متخلخل و دارای ظاهری اسفنجی می باشد. این محصول دارای عیار بالایی از آهن بوده و با توجه به کمبود ضایعات آهن رواج بیشتری یافته است. عیار آهن موجود در این محصول میان ۹۵-۸۴ درصد می باشد و در تولید محصولات فولادی کاربرد فراوانی دارد.

آدرس کارخانه فولاد بافت کرمان

کرمان – بافت – کیلومتر ۱۲ جاده سیرجان

دفتر مرکزی

تهران، خیابان دستگردی، پلاک ۱۴۸، واحد ۴

 

۳
۵رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری