3.3/5
18رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

احیا استیل فولاد بافت

شرکت احیا استیل فولاد بافت را می توان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید آهن اسفنجی با ظرفیتی بالغ بر 800 هزار تن در سال به شمار آورد. این شرکت تا پیش از واگذاری به بخش خصوصی دارای 30 درصد پیشرفت فیزیکی بود در حالی که پیش از واگذاری آن به بخش خصوصی 90 درصد پروژه پیش رفته و تا پایان سال 1397 فاز نخست این کارخانه به بهره برداری رسید. فاز دوم این واحد تولیدی نیز با تولید سالانه 25 میلیون تن گندله به بهره برداری رسیده است.

 


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

مجموع سرمایه گذاری برای احداث احیا استیل فولاد بافت تاکنون 460 میلیارد تومان برای فاز نخست بوده و در فاز اول 300 نفر و فاز دوم نیز 300 نفر مشغول فعالیت خواهند شد. عملیات اجرایی این کارخانه در جهت محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال و تولید آهن آلات در شهرستان بافت کرمان و در زمینی به مساحت 612 هکتار در سال 86 آغاز گردید. این طرح توسط شرکت گسترش صنایع ماهان و بانک صنعت و معدن تشکیل گردیده است و در حال حاضر برای 300 نفر به صورت مستقیم و 2500 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی نموده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولاد بافت کرمان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

با توجه به این که شهر بافت در منطقه ای کمتر برخوردار واقع می باشد اجرای این کارخانه یکی از بزرگ ترین مجموعه های صنعتی بافت محسوب شده و سبب عمران، آبادانی و اشتغالزایی در این منطقه می گردد. در واقع این طرح در اصل اجرای اصل 44 در سال 95 به بخش خصوصی واگذار گردید که با ورود هلدینگ ماهان وابسته به گروه مالی گردشگری آماده بهره برداری گردید.

 

فولاد بافت کرمان

معرفی محصول فولاد بافت کرمان

آهن اسفنجی مستقیما از احیای سنگ آهن به دست می آید و به صورت قطعات کروی متخلخل و دارای ظاهری اسفنجی می باشد. این محصول دارای عیار بالایی از آهن بوده و با توجه به کمبود ضایعات آهن رواج بیشتری یافته است. عیار آهن موجود در این محصول میان 95-84 درصد می باشد و در تولید محصولات فولادی کاربرد فراوانی دارد.

آدرس کارخانه فولاد بافت کرمان

کرمان – بافت – کیلومتر 12 جاده سیرجان

دفتر مرکزی

تهران، خیابان دستگردی، پلاک 148، واحد 4

 

3.3/5
18رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0